«Η αλαζονεία της πρωτοψαλτίας»

Status
Not open for further replies.
Εξαρχής δεν ήθελα να ασχοληθώ με το εν λόγω θέμα ούτε και με τον κύριο Λιάκο. Αλλά με τα λύπης μου παρατήρησα ότι ο εγωισμός του και η φιλαυτία του που είναι εμφανέστατα σε όλη τη συζήτηση, δεν περιορίστηκαν στο φόρουμ, αλλά και σε άλλα μέσα κοινωνικής δικτύωσης:https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1198550976839698&set=pcb.898142350255120&type=3&theater
Δεν ξέρω τι προσπαθεί να πετύχει ο κ. Λιάκος, πάντως το μόνο που καταφέρνει είναι να γελοιοποιείται και να πλέκεται όλο και περισσότερο στον ιστό της δικής του αλαζονείας. :(
 

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΑΚΟΣ

Ο Χριστός δέν φορούσε φίμωτρο.
Δεν ξέρω τι προσπαθεί να πετύχει ο κ. Λιάκος, πάντως το μόνο που καταφέρνει είναι να γελοιοποιείται και να πλέκεται όλο και περισσότερο στον ιστό της δικής του αλαζονείας. :(
Άν "γελοιοποιούμαι" στά μάτια τά δικά σου αλλά καί τών ομοίων σου είναι ΤΙΜΗ μου, καί όσο σας καίει η αλήθεια θά τήν βρίσκης μπροστά σου κοντορεβυθούλη...
 
Το θέμα είναι πως γελοιοποίησε στα μάτια όλου του κόσμου, αφού δεν σε έφτανε το Ψαλτολόγιο για να γίνεις ρεζίλη και πήγες και στο facebook. Τι να σου πω, καλή συνέχεια! εμείς πάντως σε παρακολουθούμε με ενδιαφέρον, να ξεφτιλίζεσαι.
 
Last edited:

evangelos

Ευάγγελος Σολδάτος
Δώστε του κανένα χερουβικό να ησυχάσει ωχουυυυ!!!

Θα πω στον Δεξιό μου να σε καλέσουμε Υπαπαντή μια Κυριακή και να πάει ο άνθρωπος κανα τριήμερο να τα πεις όλα του δεξιού να ξεσκάσεις!!!!!!! :)
 

domesticus

Lupus non curat numerum ovium
Ἄν εἶναι δυνατό, καλὸ θὰ ἦταν νὰ κλείσει τὸ θέμα πιά, ὁ κάθε ἕνας ἔβγαλε τὰ συμπεράσματά του καὶ τὰ ἐσώψυχά του

Ὅ,τι ἦταν νὰ λεχθῆ ἐλέχθη, πλέον χαλᾶμε τὶς καρδιές μας.
 
Status
Not open for further replies.
Top