[Ψάχνω] Μουσικοδιδάσκαλο εκ Πατρών

karastamatis ioannis

Ιωάννης Καρασταμάτης
Συμφωνώ....και τους ευχαριστώ και πάλι...από την αλλη όμως δεν μπορώ να πιστεψω πως σ΄ολόκληρη τη Πάτρα δεν θα υπάρχουν και κανα δυο-τρεις άλλοι αξιόλογοι δάσκαλοι..(είμαι λίγο επιφυλακτικος με τις ''φιρμες''..)εδώ στο Αργος-Ναυπλιον και είμαστε 5-6 όχι βεβαια του διαμετρήματος του κ.Γαλανη αλλά γίνετε προσπάθεια...θα μουπείτε τώρα:.. εμείς σου προτίναμε την κορυφη...
προτίνατέμου και μερικους άλλους (αν υπάρχουν..)να τους προτίνω και γω με την σειρά μου στον νεαρό φίλο μου, να μπορεί να έχει επιλογες

οχι του διαμετρηματος του κ.γαλανη? μπορουμε να μαθουμε λοιπον τι διαμετρηματος εννοειτε?
 

παναγιωτης1

Galanis.K.Panagiotis
καλως σας βρισκω! θα μου εξηγησεις περι διαμτρηματων και μετρων??????????

....Διαμετρημάτων.....θέλεις να πεις.......ε...τι...να σου εξηγήσω ...δεν ξερεις από το στρατό;...
όσο μεγαλύτερο είναι το διαμέτρημα ενός βλήματος :wink: ....τόσο ποιο αποτελεσματικό:):)
 

karastamatis ioannis

Ιωάννης Καρασταμάτης
....Διαμετρημάτων.....θέλεις να πεις.......ε...τι...να σου εξηγήσω ...δεν ξερεις από το στρατό;...
όσο μεγαλύτερο είναι το διαμέτρημα ενός βλήματος :wink: ....τόσο ποιο αποτελεσματικό:):)
εφοσον μιλας για βλημα θα συμφωνησω!!! ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ! ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΕΝΤΟΠΙΑ ΒΛΗΜΑΤΑ ΑΓΑΠΗΤΕ ΤΑΚΟΥΛΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΥ ΔΙΑΜΕΤΡΗΜΑΤΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ !!!
 

Π. Δαβίδ

Γενικός συντονιστής
Παρακαλώ να τροποποιηθούν τα ανωτέρω εκτός θέματος μηνύματα.

Όχι άλλα μηνύματα εκτός θέματος!

Ευχαριστώ για τη συνεργασία!
 
Top