Κύριε η εν πολλαίς αμαρτίαις (σύντομον)

ΓΙΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Παλαιό Μέλος
Νέας .... εσοδείας,:D πλην ο σπόρος παλαιός και όχι... μεταλλαγμένος:(!!!
Στην τελευταία προηγιασμένη, που είμαστε κουρασμένοι... θεωρώ ότι ενδείκνυται το συνημμένο...:wink:
Καλή δύναμη!
ΝΓ
 

Attachments

  • Κύριε η εν πολλαίς αμαρτίαις....pdf
    82.5 KB · Views: 502

domesticus

Lupus non curat numerum ovium
Νέας .... εσοδείας,:D πλην ο σπόρος παλαιός και όχι... μεταλλαγμένος:(!!!
Στην τελευταία προηγιασμένη, που είμαστε κουρασμένοι... θεωρώ ότι ενδείκνυται το συνημμένο...:wink:
Καλή δύναμη!
ΝΓ

Καλό!!!
 

Xristos

Ιωαννίδης Στέφανος, Ειδικευόμενος Νευρολογίας, Πα.
Ζημια μας κανατε, το ανακαλυψε ο δασκαλος μου εκει που ετοιμαζομασταν για Θεοδοσοπουλο, και με συνοπτικες διαδικασιες τον αντικατεστησε! Τζαμπα διαβαζα :D
Υγ. Ειναι πολυ ομορφο, πραγματι!
 

apostolos

Απόστολος Κομπίτσης
Στην τελευταία προηγιασμένη, που είμαστε κουρασμένοι... θεωρώ ότι ενδείκνυται το συνημμένο...:wink:

Κε Νίκο.... από την Τετάρτη πρωί και κουρασμένοι;;; Πω πω πωωω, ούτε στα μισά δεν είμαστε τότε! :D:p

Απόστολος
 

ΓΙΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Παλαιό Μέλος
Κε Νίκο.... από την Τετάρτη πρωί και κουρασμένοι;;; Πω πω πωωω, ούτε στα μισά δεν είμαστε τότε! :D:p

Απόστολος

Φίλε Απόστολε, γράψε ... λάθος!:D Οικονομία δυνάμεων έπρεπε να πω, εν όψει της υπόλοιπης Μεγαλοβδομάδας. που οι ακολουθίες διαδέχονται η μία την άλλη πρωΐ-βράδυ, και είναι σαφώς πιο κουραστικές από την Προηγιασμένη!:wink:
 
Last edited:
T

Tzanakos_B

Guest
Νέας .... εσοδείας,:D πλην ο σπόρος παλαιός και όχι... μεταλλαγμένος:(!!!
Στην τελευταία προηγιασμένη, που είμαστε κουρασμένοι... θεωρώ ότι ενδείκνυται το συνημμένο...:wink:
Καλή δύναμη!
ΝΓ

Ακουσα το Δοξαστικό της Κασσιανής σε Σύνθεση του φίλου Ν. Γιάννου. Νομίζω ότι το είχε ανεβάσει και την προηγούμενη χρονιά.. Βρίσκεται μεταξύ τησ σύνθεσης του Πρίγγου και του σύντομου του Πέτρου. Διαπιστώνεις , ότι χειρίζεται πολύ καλα και διασκευάζει τις κλασσικές θέσεις ..!! Η Τεχνική του , '' μυριζει '' πολύ Στανίτσα !!! . δάσκαλος του ήταν βέβαια..!! Μου αρέσει που διασκευάζει , επιτυχώς την δύσκολη θέση του Πριγγου '' Τις εξιχνιάσει.... '' που πάει πολύ ψηλα .!!! '' Το κρότον.. '' που οι , που πολλοί , μιμούμενοι Πρίγγο , χτυπάνε άνω ΒΟΥ `και ο Νίκος ομοίως , Ο ΠΕΤΡΟΣ , στο αργο πατάει ανω ΠΑ` , στο σύντομό του Πατάει ΝΗ' ` της Μεσης . Ο ΒΟΥ` [ ΜΙ ] της νήτης, ακούγεται σε πολλές εκτελέσεις , παντα '' άγριος , υπερβολικός '' ... Κάτι ήξερε ο ΠΕΤΡΟΣ και έβαλε ΄ ανω ΠΑ`.. Κατα την ταπεινότητά μου , τρεις Συνθέσεις ΔΕΣΠΟΖΟΥΝ.!! ΠΕΤΡΟΣ , αργό η σύντομο και ΠΡΙΓΓΟΣ , αργοσύντομο ..!!!!! Καθένας , αναλογα με τις ικανότητές του και το Χρόνο , Διαλέγει..!!!! Β, ΤΖΑΝΑΚΟΣ
 
Last edited:
Top