[Ψάχνω] Θεωρητικό Σίμωνα Καρά

giorgos052

Γεώργιος Μ. Καλογερόπουλος
Ήθελα να ρωτήσω μήπως έχει κάποιος του δύο τόμους τα Θεωρητικά του Σίμωνα Καρρά σε ψηφιακή μορφή και μπορεί να τα ανεβάσει; ευχαριστω εκ των προτέρων.
 

giorgos052

Γεώργιος Μ. Καλογερόπουλος
Μάλιστα οκ φιλε Κωνσταντίνε δεν το ήξερα σευχαριστώ για την πληροφορία ξέρεις αν κυκλοφορεί από κάπου;
 
Last edited:

DemetriosGr

Γρηγορόπουλος Δημήτριος
Ζητούνται τα θεωρητικά Σίμωνος Καρά για μελέτη και έρευνα. Όποιος έχει την καλή διάθεση να μου τα δανείσει, ας επικοινωνήσει μαζί μου με pm.

Ευχαριστώ!

Υ/Γ. Δεν μπαίνω στη διαδικασία να τα αγοράσω, γιατί κοστίζουν €120 και τα δύο μαζί. Προσωπικά κρατώ ουδέτερη στάση για τα συγκεκριμένα θεωρητικά. Έχω μελετήσει Χρύσανθο και Ευθυμιάδη, έχω στα χέρια μου του Γ. Κωνσταντίνου, όμως θέλω να μελετήσω ιδίοις όμμασιν τον Σ. Καρά. Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον ανταποκριθεί στην αναζήτησή μου.
 

PANROUST

Μέλος
Ζητούνται τα θεωρητικά Σίμωνος Καρά για μελέτη και έρευνα. Όποιος έχει την καλή διάθεση να μου τα δανείσει, ας επικοινωνήσει μαζί μου με pm.

Ευχαριστώ!

Υ/Γ. Δεν μπαίνω στη διαδικασία να τα αγοράσω, γιατί κοστίζουν €120 και τα δύο μαζί. Προσωπικά κρατώ ουδέτερη στάση για τα συγκεκριμένα θεωρητικά. Έχω μελετήσει Χρύσανθο και Ευθυμιάδη, έχω στα χέρια μου του Γ. Κωνσταντίνου, όμως θέλω να μελετήσω ιδίοις όμμασιν τον Σ. Καρά. Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον ανταποκριθεί στην αναζήτησή μου.
Κύριε Γρηγοροπουλε δεν χρειάζεται να απολογηθητε για ποιον λόγο χρειάζεστε το θεωριτικο. Είναι ντροπή να ζητάει κάποιος το θεωρητικό του Καρά;,..δεν θα βλάψει κανέναν αν το μελετήσει...και δεν αφορά κανένας μας όταν κάποιος ζητάει κάτι, να τον ρωτάμε, για πιο λόγο το χρειάζεται. Το αναφέρω αυτό γιατί στο παρελθόν κάποιοι όταν ζήτησαν κατι, πετάχτηκαν ένα δύο, και ζητούσαν το λόγο.
 

DemetriosGr

Γρηγορόπουλος Δημήτριος
Έχετε δίκιο κ. Ρουστέμη! Δεν απολογούμαι, διπλωματία κάνω για να βρεθεί εθελοντής το συντομότερο! :D
 

PavlosKouris

Pavlos Papadopaidi
Μάλιστα οκ φιλε Κωνσταντίνε δεν το ήξερα σευχαριστώ για την πληροφορία ξέρεις αν κυκλοφορεί από κάπου;

Σε αυτή την σελίδα θα κατεβάσεις τον
κατάλογο κ θα βρείς εκτός απο τα βιβλία
του μέγιστου Σίμωνα Καρά κ πολύ
ενδιαφέντα βιβλία όπως
"Μουσικά χειρόγραφα Θρασύμβουλου
Στανίτσα" με 562 σελίδες.
Επίσης μπορείς να επικοινωνήσεις με το
ΚΕΠΕΜ κ να σε κατατοπίσουν.

http://simonkaras.com/politirio.html
 
Top