Αμανές Ουσάκ

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΑΝΙΗΛ

Παλαιό Μέλος
Μεσα στο γελιο προσπαθω
τον πονο να ξεχασω
και αν γελω καμια
φορα γελω για να μην κλαψω

μια παρενθεση στα θεματα των ημερων...τον μουρμουραγε ο παππους μου οταν επινε κανα ποτηρακι ..μου ηρθε στο μυαλο τον εγραψα και ειπα να τον ανεβασω στο ψαλτ... και μια που αρεσουν μαλλον τα ασματα απο τα ΄΄παραλια ΄΄ του Χαρη του Συμεωνιδη του τον αφιερωνω..
 

Attachments

  • AMANES OYSAK DANOS.mp3
    2.5 MB · Views: 171

chanendes

Ιωάννης Π. Αχιλλιάς
Μόνο στο Χάρη αρέσουν?:D:rolleyes: εμείς δηλαδή τι κάνουμε? μπρίκια κολλάμε? ή ψύλλους καλλιγώνουμε????:confused::wink::eek::D:D:D:D:D:D [αστειεύομαι...]
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥΥΥΥ
 
Last edited:

dimskrekas

Δημήτρης Σκρέκας
Μόνο στο Χάρη αρέσουν?:D:rolleyes: εμείς δηλαδή τι κάνουμε? μπρίκια κολλάμε? ή ψύλλους καλλιγώνουμε????:confused::wink::eek::D:D:D:D:D:D [αστειεύομαι...]
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥΥΥΥ

Εμ τί χανεντέ μπέης είσαι;

Δ.
 
Γ

Γεώργιος Κ. Σιαπερόπουλος

Guest
Πολλές ευχαριστίες στον φίλο Δανιήλ για την εξαιρετική ερμηνεία. Δεν γνωρίζω εάν αρέσει στον Χάρη τον Συμεωνίδη, πιστεύω ότι θα αρέσει σε πολλούς. Μπράβο Δανιήλ.
 

haris1963

παλαιότατο μέλος
... και μια που αρεσουν μαλλον τα ασματα απο τα ΄΄παραλια ΄΄ του Χαρη του Συμεωνιδη του τον αφιερωνω..

Θερμές ευχαριστίες!!!

Μια χαρά σε ακούω Δάνο μου! Συνέχισε έτσι και νά σαι καλά!

Χάρης

ΥΓ. Σκεφτόμουν να σου αοπαντήσω με κάποιον άλλον μανέ από εμένα, μετά εσύ ή κάποιος άλλος να απαντήσει με έτερον μανέ και πάει λέγοντας... Ωραίο δεν θα είναι; :)
 

chanendes

Ιωάννης Π. Αχιλλιάς
ΥΓ. Σκεφτόμουν να σου αοπαντήσω με κάποιον άλλον μανέ από εμένα, μετά εσύ ή κάποιος άλλος να απαντήσει με έτερον μανέ και πάει λέγοντας... Ωραίο δεν θα είναι; :)

Χάρη.... πρόσεχε τι προτείνεις και τι τάζεις.....
γιατί όπως ξέρεις -καλύτερα από μένα- εδώ μέσα σε μουσικά ζητήματα, προτάσεις και ταξίματα ισχύει η παροιμία: "μην τάξεις τ' Άγιου κερί, και του παιδιού κουλούρι"....:D:D:D:rolleyes::wink::D:D:D:D

ΜΗΝ ΤΟ ... ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΟΝΟ... ΚΑΝ' ΤΟ!!!!
 

jimis

Παλαιό Μέλος
Συγχαρητήρια στον κ.Δανιήλ για το πολύ ωραίο άκουσμα!!:)
 
Top