Ανοικτή επιστολή-απάντηση κ. Κώστα Αγγελίδη προς κ. Μανόλη Χατζηγιακουμή

Status
Not open for further replies.
P

PANROUST

Guest
Αγαπητε Μιχαλη,δε με περιμενες,γιατι δεν ειναι οντως αυτο το υφος μου.Οταν ομως βλεπω οτι εγω χρησιμοποιω συγκεκριμενο υφος κ αλλοι καποιο αλλο,αναγκαστικα πρεπει να μιλησω στη γλωσσα τους για να καταλαβουν,γιατι δεν καταλαβαινουν αλλιως.Περιμενω τηλ. σου.Ειπαμε,αλλο ταπεινος,αλλο μ... κ καρπαζοεισπρακτορας.Ολα εχουν κ τα ορια τους.
Αυτο το υφος που εχετε τωρα(που σας επεσε δυστυχως για μας) σας ειχε πεσει και πριν δηλ.πριν απο την Μεγ.Σρακοστη η μετα?Θυμαστε τη συζητηση που καναμε στο Feacebook που την ειχατε ανοιξει εσεις κ.Αναστασιαδη..Μαλλον το υφο σας ηταν και ειναι επιπεδου δημοτικου...δεν εχει αλλαξει τιποτα. :cool:
 

dimitrios_32

Δημήτριος Αναστασιάδης
Σαν απαντηση προς ολους,σας παραθετω την συμβουλη του π.Αθανασιου Σιμωνοπετριτου,Υμνογραφου της Μ.τ.Χ.Εκκλησιας προς τον κ.Αγγελιδη,την οποια μαλλον δεν σας συμφερει να λαμβανετε υποψη,εφοσον διαβασατε την επιστολη:

"Αδελφέ μου αγαπητέ, ας μου το συγχωρήσει ο Θεός, αλλά μου φαίνεται ότι ο κινητήριος λόγος όλων αυτών των αντιθέσεων είναι μόνον και μόνον ο φθόνος, ο οποίος δυστυχώς, όπως από την πείραν μας γνωρίζομε, “άπτεται και των τελείων”, με αποτέλεσμα “γιατί αυτός και όχι εγώ”.
 

dimitrios_32

Δημήτριος Αναστασιάδης
Ναι,διαφημιση κανουμε και ψαχνουμε χορηγους.Ο καθενας καταλαβαινει ο,τι θελει.Καλη φωτιση! :D
 

dimitrios_32

Δημήτριος Αναστασιάδης
Δεν ανοιξα καμια συζητηση στο facebook κυριε Ρουστεμη.Απλα μου ειχατε αποστειλει προσκληση κ αυτη ηταν η απαντηση μου.Οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται κ οποιος τη σφιγγα σφιγγεται,λενε στο χωριο μου.:D :D
 
P

PANROUST

Guest
Δεν ανοιξα καμια συζητηση στο facebook κυριε Ρουστεμη.Απλα μου ειχατε αποστειλει προσκληση κ αυτη ηταν η απαντηση μου.Οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται κ οποιος τη σφιγγα σφιγγεται,λενε στο χωριο μου.:D :D
Απαντηση επιπεδου δημοτικου... :rolleyes:
 

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Και όποιος έχει τα κλειδιά του μαγαζιού μπορεί να το κλείσει για ανακαίνιση...
 
P

PANROUST

Guest
Οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται κ οποιος τη σφιγγα σφιγγεται,λενε στο χωριο μου.:D :D

Δηλ. αυτη ηταν η απαντησση που δωσατε?
 

dimitrios_32

Δημήτριος Αναστασιάδης
Δηλ. αυτη ηταν η απαντησση που δωσατε?
Ναι κ δεν ασχολουμαι αλλο.Εδω,ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ,οι ανθρωποι που το εφτιαξαν το Ψαλτολογιο,το εφτιαξαν για συζητησεις επιπεδου,οχι ταβερνας κ καφενειου.Οποτε σταματω.
 
P

PANROUST

Guest
Ναι κ δεν ασχολουμαι αλλο.Εδω,ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ,οι ανθρωποι που το εφτιαξαν το Ψαλτολογιο,το εφτιαξαν για συζητησεις επιπεδου,οχι ταβερνας κ καφενειου.Οποτε σταματω.

Ναι?ΨΕΥΔΕΣΤΕ!Να τι απαντησατε στην ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ που σας ηρθε...

"Krima k.Erswtelo k loipoi toy Syndesmoy!Eimaste se proparaskeyastikh periodo ths Megalhs Tessarakosths k eseis asxoleiste me ta kosmika.Meta sas eftaige o k.Aggelidis poy den vazei hxografhseis toy syndesmoy!O k.Aggelidis omws exei frontisei na mas didaksei oloys emas ithos,opws k o k.Aggelopoylos,me to na mas tonizei se kathe peristasi oti panw ap'ola eimaste Orthodoxoi Xristianoi k ws tetoioi na poreyomaste.Mh moy epikaleiste ta paradosiaka apokriatika tragoydia,giati de simainei pws o,ti einai paradosiako,einai k ortho xristianika.Milaw san Xristianos,oxi san psaltis apokleistika.Stin teliki,as min ksexname oti,symfwna me toys kanones,eimaste katwteroi klirikoi k prepei na prosexoyme thn vioth mas.As einai!Kalh sas fwtish!''

Dhmhtrhs Anastasiadis
698-ΧΧΧΧΧΧΧΧ

Αυτα σας εχουν μαθει εκει που πατε να λετε δηλ. ψεματα? :cool:
Του επιπεδου ταβερνας εσεις το εχετε ανοιξει... :rolleyes:
 

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Ναι κ δεν ασχολουμαι αλλο.Εδω,ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ,οι ανθρωποι που το εφτιαξαν το Ψαλτολογιο,το εφτιαξαν για συζητησεις επιπεδου,οχι ταβερνας κ καφενειου.Οποτε σταματω.
Να δούμε πόσες φορές ακόμη θα το ξαναγράψεις...
 

dimitrios_32

Δημήτριος Αναστασιάδης
Ναι?ΨΕΥΔΕΣΤΕ!Να τι απαντησατε στην ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ που σας ηρθε...

"Krima k.Erswtelo k loipoi toy Syndesmoy!Eimaste se proparaskeyastikh periodo ths Megalhs Tessarakosths k eseis asxoleiste me ta kosmika.Meta sas eftaige o k.Aggelidis poy den vazei hxografhseis toy syndesmoy!O k.Aggelidis omws exei frontisei na mas didaksei oloys emas ithos,opws k o k.Aggelopoylos,me to na mas tonizei se kathe peristasi oti panw ap'ola eimaste Orthodoxoi Xristianoi k ws tetoioi na poreyomaste.Mh moy epikaleiste ta paradosiaka apokriatika tragoydia,giati de simainei pws o,ti einai paradosiako,einai k ortho xristianika.Milaw san Xristianos,oxi san psaltis apokleistika.Stin teliki,as min ksexname oti,symfwna me toys kanones,eimaste katwteroi klirikoi k prepei na prosexoyme thn vioth mas.As einai!Kalh sas fwtish!''

Dhmhtrhs Anastasiadis
698-ΧΧΧΧΧΧΧΧ

Αυτα σας εχουν μαθει εκει που πατε να λετε δηλ. ψεματα? :cool:
Του επιπεδου ταβερνας εσεις το εχετε ανοιξει... :rolleyes:
Ναι,μου τα εμαθαν σε ιδιαιτερο!!Αν παθαινετε αμνησια κυριε μου,σας υπενθυμιζω οτι αυτη απλα ηταν η απαντηση μου στην προσκληση σας.Δεν ανοιξα καμια συζητηση κ κανενα επιπεδο ταβερνας.Οσο για το οτι μεταφερετε εδω προσωπικο μου μηνυμα σε συναδελφο,δειχνει το δικο σας κατινιστικο επιπεδο.Αληθεια,αλλη δουλεια δεν εχετε να κανετε απο το να συνεχιζετε το θεμα;Αυτα τα κανουν οι αργοσχολοι! :D
 
Παρακαλώ τα αγαπητά μέλη του φόρουμ να μην συνεχίσουν να ασχολούνται άλλο με τον dimitrios_32, ο οποίος έχει μπει σύμφωνα με πληροφορίες μου στο φόρουμ, για συγκεκριμένους λόγους.
ΜΗ ΡΙΧΝΕΤΕ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΠΑΝΤΩΝΤΑΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΗ ΔΩΣΕΤΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ. Ο άνθρωπος είναι εγκάθετος. Το λόγο θα έχουν σύντομα οι κ. συντονιστές.
 
P

PANROUST

Guest
Ναι,μου τα εμαθαν σε ιδιαιτερο!!Αν παθαινετε αμνησια κυριε μου,σας υπενθυμιζω οτι αυτη απλα ηταν η απαντηση μου στην προσκληση σας.Δεν ανοιξα καμια συζητηση κ κανενα επιπεδο ταβερνας.Οσο για το οτι μεταφερετε εδω προσωπικο μου μηνυμα σε συναδελφο,δειχνει το δικο σας κατινιστικο επιπεδο.Αληθεια,αλλη δουλεια δεν εχετε να κανετε απο το να συνεχιζετε το θεμα;Αυτα τα κανουν οι αργοσχολοι! :D
Μα δεν το στειλατε σε προσωπικο το μνμα σας αλλα φατσα στον τοιχο τον εκδηλωσεων.Αρα το ειδαν αυτο το μνμα σας περιπου 800 ατομα στο facebook.Γιατι αν ειχατε τα παντελονια κ.Αναστασιαδη οπως σας ειχα πει τοτες θα τον ειχατε παρει ενα τηλ. τον Προεδρο η θα του στελνατε ενα προσωπικο μνμ οπουδηποτε..Αλλα μαλλον.. :wink:
 
Last edited:

dimitrios_32

Δημήτριος Αναστασιάδης
Παρακαλώ τα αγαπητά μέλη του φόρουμ να μην συνεχίσουν να ασχολούνται άλλο με τον dimitrios_32, ο οποίος έχει μπει σύμφωνα με πληροφορίες μου στο φόρουμ, για συγκεκριμένους λόγους.
ΜΗ ΡΙΧΝΕΤΕ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΠΑΝΤΩΝΤΑΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΗ ΔΩΣΕΤΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ. Ο άνθρωπος είναι εγκάθετος. Το λόγο θα έχουν σύντομα οι κ. συντονιστές.
ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!Το αλλο με τον Τοτο το ξερετε;;;; :D :D: :D
 

dimitrios_32

Δημήτριος Αναστασιάδης
Μα δεν το στειλατε σε προσωπικο το μνμα σας αλλα φατσα στον τοιχο τον εκδηλωσεων.Αρα το ειδαν αυτο το μνμα σας περιπου 800 ατομα στο facebook.Γιατι αν ειχατε τα παντελονια κ.Αναστασιαδη οπως σας ειχα πει τοτες θα τον ειχατε παρει ενα τηλ. τον Προεδρο η θα του στελνατε ενα προσωπικο μνμ οπουδηποτε..Αλλα μαλλον.. :wink:
Αν εχετε τα παντελονια εσεις κυριε,παρτε με τωρα να μιλησουμε!698-22.53.318
 
Status
Not open for further replies.
Top