Analogion & Isokratis

EIRYK EMNOSHELE

Qu'est-ce que je ferais sans toi?
ΜΗ ΑΠΟΣΤΡΕΨΗΣ ...

https://soundcloud.com/ioannis-bako...dcloud&utm_campaign=share&utm_medium=facebook

Με 10η έκδοση ισοκράτη.

Περισσότερες πληροφορίες
στην επίσημη ιστοσελίδα του ισοκράτη: www.isokratis.com
Αδελφέ πάρα πολύ δυνατό το ισοκράτημα. Προφανώς το έχεις κάνει εν γνώση σου καθώς αυτός άλλωστε είναι και ο σκοπός της ηχογράφησης. Όμως σε μένα τουλάχιστον και εύχομαι να είμαι ο μοναδικός αυτό το άκουσμα μάλλον με αποτρέπει παρά με ενθαρρύνει να προμηθευτώ τον ψηφιακό ισοκράτη. Έχω βρεθεί σε ναούς που δυστυχώς βάζουν τον ισοκράτη τόσο δυνατά αλλά και ασταμάτητα σε σημείο να μην αντέχω τη βουή και να θέλω να φύγω από το ναό. Και αυτό τώρα που άκουσα μου θύμισε κάτι τέτοιο.
Δε ξέρω αν συμφωνείς αλλά ενδεχομένως να ήταν καλή ιδέα να προσθέσεις παράλληλα με αυτό το αρχείο, και άλλο ένα που να ακούγεται διακριτικά το ισοκράτημα και έτσι να σχηματίσει κανείς καλύτερη εντύπωση.
Σ ευχαριστώ
 

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΑΝΙΗΛ

Παλαιό Μέλος
Εγω αγορασα τον ισοκρατη πριν τρια τεσσερα χρονια 100 ευρω...τοτε εμπαινε μονο σε μια συσκευη...τωρα τον εχει 80 ευρω και μπορεισ οπως ολες τις εφαρμογες να τον βαλεις σε ολες τις συσκευες σου που εχεις το μαιλ σου..Το κινητο εκεινο χαλασε..θεωρηται σωστο να ξαναγορασω το προγραμμα???Εχω ζητησει επανελλημενως κωδικο και δεν μου τον στελνει...Ισως επειδη εφτιαξα ισοκρατηματα για τον ισοκρατη του Παπαδημητριου..Μα αυτο δεν εχει να κανει..εδωσα 100 ευρω και ισοκρατη δεν εχω..Τι εχετε να πειτε γι αυτο??????:(
 
Εγω αγορασα τον ισοκρατη πριν τρια τεσσερα χρονια 100 ευρω...τοτε εμπαινε μονο σε μια συσκευη...τωρα τον εχει 80 ευρω και μπορεισ οπως ολες τις εφαρμογες να τον βαλεις σε ολες τις συσκευες σου που εχεις το μαιλ σου..Το κινητο εκεινο χαλασε..θεωρηται σωστο να ξαναγορασω το προγραμμα???Εχω ζητησει επανελλημενως κωδικο και δεν μου τον στελνει...Ισως επειδη εφτιαξα ισοκρατηματα για τον ισοκρατη του Παπαδημητριου..Μα αυτο δεν εχει να κανει..εδωσα 100 ευρω και ισοκρατη δεν εχω..Τι εχετε να πειτε γι αυτο??????:(

Αν έχεις απόδειξη οτι το αγόρασες, τρεξτο λίγο... θα δικαιωθεις....Αν ειναι για μικροπρέπειες κριμα....
 

giorgos052

Γεώργιος Μ. Καλογερόπουλος
Καλησπέρα αγαπητέ κ. Καραμπάση και αγαπητέ φίλε Άγγελε Χριστός Ανέστη. Έχω φίλο μου που είχε δώσει και αυτός αυτά τα χρήματα και μετά για κάτι που χρειαζόταν το πρόγραμμα του ζήταγε άλλα χρήματα. Κοιταξέ το όπως λέει ο και Άγγελος γιατί έχω ακούσει πολλά παράπονα και από άλλον συνάδελφο ψάλτη.
 

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΑΝΙΗΛ

Παλαιό Μέλος
Αν έχεις απόδειξη οτι το αγόρασες, τρεξτο λίγο... θα δικαιωθεις....Αν ειναι για μικροπρέπειες κριμα....
Εχω αποδειξη απο την Εurobangk:rolleyes: και ξερω που τοτε δεν ειχε χαρτια... ουτε στην εφορια κανει εναρξη ..μπορει ουτε και τωρα να εχει κανει ..Αερα πατερα δηλαδη..εγω δεν θελω να κανω τετοια πραγματα ..Θελω το δικιο μου ΕΕ Δεν θα δωσω 180 ευρω για το προγραμμα..Θελω να μου στειλει τους κωδικους:)
 

giorgos052

Γεώργιος Μ. Καλογερόπουλος
Δεν νομίζω να τους στείλει αν δεν πληρώσεις. Νομίζω ότι είναι κοροϊδια ολο αυτό.
 

ἄκουε πολλά λάλει καίρια

Βίας Ι σ. 65,7 (Diels-Kranz)
Εγω αγορασα τον ισοκρατη πριν τρια τεσσερα χρονια 100 ευρω...τοτε εμπαινε μονο σε μια συσκευη...τωρα τον εχει 80 ευρω και μπορεισ οπως ολες τις εφαρμογες να τον βαλεις σε ολες τις συσκευες σου που εχεις το μαιλ σου..Το κινητο εκεινο χαλασε..θεωρηται σωστο να ξαναγορασω το προγραμμα???Εχω ζητησει επανελλημενως κωδικο και δεν μου τον στελνει...Ισως επειδη εφτιαξα ισοκρατηματα για τον ισοκρατη του Παπαδημητριου..Μα αυτο δεν εχει να κανει..εδωσα 100 ευρω και ισοκρατη δεν εχω..Τι εχετε να πειτε γι αυτο??????:(

Ο συνάδελφος έχει καλή διάθεση. Νομίζω πως δεν θα σας αφήσει παραπονεμένο, δεν είναι στις προθέσεις του.


Οποιοσδήποτε επαγγελματίας που επιθυμεί να προωθήσει τις υπηρεσίες του, όταν ένας πελάτης εκφράζει δυσαρέσκεια, προσπαθεί πάντα να ικανοποιήσει ακόμη κι όταν (κατά κάποιο τρόπο) θίγεται.

Πόσω μάλλον όταν η δυσαρέσκεια εκφράζεται έντονα και μέσα από το φόρουμ (στο οποίο διαφημίζει το προϊόν του).

Εκτιμώ πως σ' ένα πλαίσιο αμφίπλευρης κατανόησης λύνεται το πρόβλημα, δεν νομίζω πως ο αξιόλογος συνάδελφος διάκειται αρνητικώς.

Θα εξυπηρετήσει και θα διευκολύνει.

Ίσως, η δυσαρέσκειά σας έπρεπε να εκφραστεί στον ίδιο και όχι δημόσια. Θα ήταν πιο διακριτικό.

Αλλά, παρ' όλα αυτά, πιστεύω πως είναι ευκαιρία και για τον ίδιο να πληροφορηθεί πως ενδεχομένως κάποιες κινήσεις του έχουν δυσαρεστήσει (δικαίως ή αδίκως, είναι άλλο θέμα).

Πάντως, αν θέλει να συνεχίσει να προωθεί την δουλειά του εδώ και να έχει θετικό πρόσημο η διαφημιστική του προσπάθεια, πρέπει να ανταποκριθεί και με κάποιο τρόπο να δώσει λύση στο πρόβλημά σας.

Και πιστεύω θα το κάνει.


ΥΓ κ. Μπακόπουλε, Χριστός ανέστη. Να είστε καλά.
 
Last edited:

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΑΝΙΗΛ

Παλαιό Μέλος
ἄκουε πολλά said:
Ο συνάδελφος έχει καλή διάθεση. Νομίζω πως δεν θα σας αφήσει παραπονεμένο, δεν είναι στις προθέσεις του.


Οποιοσδήποτε επαγγελματίας που επιθυμεί να προωθήσει τις υπηρεσίες του, όταν ένας πελάτης εκφράζει δυσαρέσκεια, προσπαθεί πάντα να ικανοποιήσει ακόμη κι όταν (κατά κάποιο τρόπο) θίγεται.

Πόσω μάλλον όταν η δυσαρέσκεια εκφράζεται έντονα και μέσα από το φόρουμ (στο οποίο διαφημίζει το προϊόν του).

Εκτιμώ πως σ' ένα πλαίσιο αμφίπλευρης κατανόησης λύνεται το πρόβλημα, δεν νομίζω πως ο αξιόλογος συνάδελφος διάκειται αρνητικώς.

Θα εξυπηρετήσει και θα διευκολύνει.

Ίσως, η δυσαρέσκειά σας έπρεπε να εκφραστεί στον ίδιο και όχι δημόσια. Θα ήταν πιο διακριτικό.

Αλλά, παρ' όλα αυτά, πιστεύω πως είναι ευκαιρία και για τον ίδιο να πληροφορηθεί πως ενδεχομένως κάποιες κινήσεις του έχουν δυσαρεστήσει (δικαίως ή αδίκως, είναι άλλο θέμα).

Πάντως, αν θέλει να συνεχίσει να προωθεί την δουλειά του εδώ και να έχει θετικό πρόσημο η διαφημιστική του προσπάθεια, πρέπει να ανταποκριθεί και με κάποιο τρόπο να δώσει λύση στο πρόβλημά σας.

Και πιστεύω θα το κάνει.


ΥΓ κ. Μπακόπουλε, Χριστός ανέστη. Να είστε καλά.
Μα του έχω στείλει μύνημα στο φεις και στο μέιλ.. Αγρον ηγοραζε !!δεν θα έγραφα έτσι εδώ..
 

domesticus

Lupus non curat numerum ovium
Ὅσο καλὴ εἶναι ἡ διαφήμιση ἀπὸ τὸ φορουμ μέχρι σημείου spam, τόσο κόβει κι ἀπ' τὴν ἄλλη μεριά.
 

domesticus

Lupus non curat numerum ovium
Για ποια μερια λετε αγαπητε???

Φυσικὰ ὑπὲρ σου, φίλτατε Δανιήλ, διαφήμισες ποτὲ τὸν ἑαυτό σου ἐδῶ μέσα καὶ ρωτᾶς; Οἱ ἠχογραφήσεις ποὺ ἀνεβάζεις δὲν εἶναι διαφήμιση, ἀλλὰ εὐχαρίστηση γιὰ ἑμᾶς.

Καλὰ ἔκανες καὶ δημοσιοποίησες τὸ πρόβλημά σου.
 

dimitris

Παλαιό Μέλος
ἄκουε πολλά said:
Ο συνάδελφος έχει καλή διάθεση. Νομίζω πως δεν θα σας αφήσει παραπονεμένο, δεν είναι στις προθέσεις του.


Οποιοσδήποτε επαγγελματίας που επιθυμεί να προωθήσει τις υπηρεσίες του, όταν ένας πελάτης εκφράζει δυσαρέσκεια, προσπαθεί πάντα να ικανοποιήσει ακόμη κι όταν (κατά κάποιο τρόπο) θίγεται.
Βρέ ο πελάτης θίγεται. ὄχι ό πωλητής.

ἄκουε πολλά said:
Πόσω μάλλον όταν η δυσαρέσκεια εκφράζεται έντονα και μέσα από το φόρουμ (στο οποίο διαφημίζει το προϊόν του).
Ἀπό πότε τό φόρουμ είναι εμπορικό; Δηλαδή μόνο ο διαχειριστής μένει ταπί και ψύχραιμος.

ἄκουε πολλά said:
Ίσως, η δυσαρέσκειά σας έπρεπε να εκφραστεί στον ίδιο και όχι δημόσια. Θα ήταν πιο διακριτικό.
Αν δέν γίνεται δημόσια θα την πατήσουν κι άλλοι.
Δημόσια σημαίνει δημοκρατία, διαφάνεια, ἐχουμε νά φοβηθούμε τίποτα;
 

ἄκουε πολλά λάλει καίρια

Βίας Ι σ. 65,7 (Diels-Kranz)
Πάντως,

αν ο συνάδελφος δεν έχει ανταποκριθεί μέχρι σήμερα δίνοντας λύση στο πρόβλημα που τέθηκε από τον κ. Καραμπάση, καλό θα ήταν να ενημερωθούμε σχετικά...
 
Ενημερώνω όλους τους συναδέλφους μου ιεροψάλτες, ότι:

τόσο για τον απλό ισοκράτη,
όσο και για το Analogion & isokratis,

υπάρχει διαθέσιμη αναβάθμιση στο PLAY STORE.

Βρισκόμαστε πλέον στην 11η ΕΚΔΟΣΗ !!!

Με 3 διαφορετικές ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΙΣΟΚΡΑΤΗΜΑΤΩΝ
και με διαθέσιμες όλες τις ΚΛΙΜΑΚΕΣ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΕΣ και ΕΥΡΩΠΑΙΚΕΣ.

Συνδεθείτε με τις συσκευές σας wifi,
μπείτε στο PLAY STORE,
πληκτρολογείστε: Digital Isokratis,
ή Analogion & isokratis J. Bakopoulos
και πατήστε: "Ενημέρωση".

Περισσότερες πληροφορίες στην επίσημη ιστοσελίδα του ισοκράτη: www.isokratis.com
 

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΑΝΙΗΛ

Παλαιό Μέλος
Ενημερώνω όλους τους συναδέλφους μου ιεροψάλτες, ότι:

τόσο για τον απλό ισοκράτη,
όσο και για το Analogion & isokratis,

υπάρχει διαθέσιμη αναβάθμιση στο PLAY STORE.

Βρισκόμαστε πλέον στην 11η ΕΚΔΟΣΗ !!!

Με 3 διαφορετικές ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΙΣΟΚΡΑΤΗΜΑΤΩΝ
και με διαθέσιμες όλες τις ΚΛΙΜΑΚΕΣ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΕΣ και ΕΥΡΩΠΑΙΚΕΣ.

Συνδεθείτε με τις συσκευές σας wifi,
μπείτε στο PLAY STORE,
πληκτρολογείστε: Digital Isokratis,
ή Analogion & isokratis J. Bakopoulos
και πατήστε: "Ενημέρωση".

Περισσότερες πληροφορίες στην επίσημη ιστοσελίδα του ισοκράτη: www.isokratis.com
Πολλες ευχαριστιες!!!η εφαρμογη εχει βοηθησει τον ψαλτικο κοσμο...το αντιτιμο ειναι μικρο!!η προσφορα μεγαλη!!!Συνεχιστε το σπουδαιο εργο που κανετε:p
 

ἄκουε πολλά λάλει καίρια

Βίας Ι σ. 65,7 (Diels-Kranz)
Ενημερώνω όλους τους συναδέλφους μου ιεροψάλτες, ότι:

τόσο για τον απλό ισοκράτη,
όσο και για το Analogion & isokratis,

υπάρχει διαθέσιμη αναβάθμιση στο PLAY STORE.

Βρισκόμαστε πλέον στην 11η ΕΚΔΟΣΗ !!!

Με 3 διαφορετικές ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΙΣΟΚΡΑΤΗΜΑΤΩΝ
και με διαθέσιμες όλες τις ΚΛΙΜΑΚΕΣ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΕΣ και ΕΥΡΩΠΑΙΚΕΣ.

Συνδεθείτε με τις συσκευές σας wifi,
μπείτε στο PLAY STORE,
πληκτρολογείστε: Digital Isokratis,
ή Analogion & isokratis J. Bakopoulos
και πατήστε: "Ενημέρωση".

Περισσότερες πληροφορίες στην επίσημη ιστοσελίδα του ισοκράτη: www.isokratis.com

...
 
Last edited:

domesticus

Lupus non curat numerum ovium
Εγω αγορασα τον ισοκρατη πριν τρια τεσσερα χρονια 100 ευρω...τοτε εμπαινε μονο σε μια συσκευη...τωρα τον εχει 80 ευρω και μπορεισ οπως ολες τις εφαρμογες να τον βαλεις σε ολες τις συσκευες σου που εχεις το μαιλ σου..Το κινητο εκεινο χαλασε..θεωρηται σωστο να ξαναγορασω το προγραμμα???Εχω ζητησει επανελλημενως κωδικο και δεν μου τον στελνει...Ισως επειδη εφτιαξα ισοκρατηματα για τον ισοκρατη του Παπαδημητριου..Μα αυτο δεν εχει να κανει..εδωσα 100 ευρω και ισοκρατη δεν εχω..Τι εχετε να πειτε γι αυτο??????:(

Βρῆκες ἀνταπόκριση ἢ ἀκόμη;
 

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΑΝΙΗΛ

Παλαιό Μέλος
Βρῆκες ἀνταπόκριση ἢ ἀκόμη;
Οχι φιλτατε domesticus...Δεν πειραζει εχω του Παπαδημητριου που ειναι καλυτερος..Μαλιστα ετοιμαζω ηχητικα για τον isokratis pa καλυτερα απο τα τελευταια του Μπακοπουλου
 
Top