07. Μουσικὰ Συνάξεως Ἰωάννου Προδρόμου

Ανεβάζω την ακολουθία του εσπερινού για τις 7 Ιανουάριου από το Μηνολόγιο Ιανουαρίου του Γεωργίου Σύρκα.
Τα ψαλλόμενα είναι από τον πανηγυρικό εσπερινό στον εορτάζοντα ναό Αγίου Ιωάννου του Προδρόμου στο Johannesburg Νοτίου Αφρικής.

Attachments

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Μελωδογράφησα για τις προσωπικές μου ανάγκες και τα επισυνάπτω και σε μαύρο για όποιον ενδιαφέρεται βεβαίως βεβαίως.
Σίγουρα θα υπάρχουν ορθογραφικά και όχι μόνον λάθη, και ως εκ τούτου σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την ανοχή Σας και την Αγάπη Σας.
Ευλογημένη συνέχεια

Attachments

Μελωδογράφησα για τις προσωπικές μου ανάγκες και τα επισυνάπτω και σε μαύρο για όποιον ενδιαφέρεται βεβαίως βεβαίως.
Σίγουρα θα υπάρχουν ορθογραφικά και όχι μόνον λάθη, και ως εκ τούτου σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την ανοχή Σας και την Αγάπη Σας.
Ευλογημένη συνέχεια
Απλά απίστευτος και αστειρευτος!!!!

Κύριε Βασίλη σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τον κόπο που υποβληθήκατε. Περιμένουμε με αγωνία και άλλα. Ο Θεός να σας δίνει χρόνια πολλά.

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Επισυνάπτω τα μουσικά κείμενα του όρθρου και για Τάμπλετ για την 07/01/2014 τα οποία και έκανα για τις προσωπικές μου ανάγκες.
Με την ευκαιρία Χρόνια πολλά και Ευλογημένο το 2014, με υγεία, δύναμη και πολλές και δυνατές αντοχές για τα ελλείποντα
Τα αρχεία έχουν αναρτηθεί και στην Βιβλιοθήκη του Μελωδού
Σας ευχαριστώ πολύ.
Βασίλης Κιαμηλίδης

Attachments

Last edited:

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Επισυνάπτω τα μουσικά κείμενα του εσπερινού & του όρθρου για Τάμπλετ για την 07/01/2016 τα οποία και έκανα για τις προσωπικές μου ανάγκες.
Με την ευκαιρία Χρόνια πολλά και Ευλογημένο το 2016, με υγεία, δύναμη και πολλές και δυνατές αντοχές για τα ελλείποντα
Σας ευχαριστώ πολύ.
Βασίλης Κιαμηλίδης​

Attachments

xlygk

Χρυσούλα Λυγκώνη
Επισυνάπτω τα μουσικά κείμενα του εσπερινού & του όρθρου για Τάμπλετ για την 07/01/2016 τα οποία και έκανα για τις προσωπικές μου ανάγκες.
Με την ευκαιρία Χρόνια πολλά και Ευλογημένο το 2016, με υγεία, δύναμη και πολλές και δυνατές αντοχές για τα ελλείποντα
Σας ευχαριστώ πολύ.
Βασίλης Κιαμηλίδης​
Εμείς ευχαριστούμε. Καλή Χρονιά και καλή δύναμη σε όλους.

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Επισυνάπτω σε pdf & mel τα μουσικά κείμενα του εσπερινού & του όρθρου για Τάμπλετ για
την 07/01/2017 τα οποία και έκανα για τις προσωπικές μου ανάγκες.
Χρόνια πολλά στον κόσμο άπαντα, και ιδιαίτερα σε όσες και όσους έχουν τα ονομαστήριά των και διακονούν Ιερούς Ναούς που πανηγυρίζουν.​

Attachments

Σε ευχαριστούμε Βασίλη!Καλή σου Χρονιά, Πολύχρονος με υγεία και κάθε ευτυχία σε σένα και τα αγαπημένα σου πρόσωπα!

Μετά Τιμής
Ευάγγελος Μίχας

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Επισυνάπτω σε pdf & mel τα μουσικά κείμενα του εσπερινού & του όρθρου για την
07/01/2019 Εσπερινός και Όρθρος Τιμίου Προδρόμου και Βαπτιστού Ιωάννου
τα οποία και έκανα για τις προσωπικές μου ανάγκες κατά τα γνωστά.​

Attachments