Χρονια Πολλα

vagelis

Antonia Xristoforaki Linardaki.
Σημερα εορτη της Αγιας Κυριακης , εορταζει το μελος του φορουμ ''ροδι'' , σηζυγος του αγαπητου μας διαχειριστη Δημητρη . Πολλες ευχες και στους δυο
για Υγεια & Χαρα .
Επισυναπτω ηχητικο με το απολυτικιο της Αγιας , οπως τουτο εψαλλει σημερα
απο τον Παναγιωτατο Μητροπολιτη Θεσσ-κης κ. Ανθιμο (δικην δεξιου ψαλτου)
στον πανηγυριζοντα Ιερο Ναο Αγιας Κυριακης Θεσσ-κης .
 

Attachments

  • 1'42''=Απ-κιον Αγιας Κυριακης Δος.wma
    1.6 MB · Views: 16

Π. Δαβίδ

Γενικός συντονιστής
Μαζί με τις ευχές μου να προσθέσω ότι ο ως άνω ναός έχει εκδόσει ωραιότατη ακολουθία με παράκληση και χαιρετισμούς της Αγίας Κυριακής.
 

ρόδι

Super Moderator Team
sign0092.gif


Ευχαριστώ για τις ευχές σας κ. Λιναρδάκη και Παναγιώτη και ότι επιθυμείτε και εσείς. Ιδιαίτερα ευχαριστώ για το άκουσμα (έστω και με λίγο δυτικό χρώμα στο τέλος :p)
 

dimskrekas

Δημήτρης Σκρέκας
Πολλές ευχές στην εκπρόσωπο της super moderator team για μακροημέρευση και κάθε καλό από τον δωρεοδότη Κύριο.

Πολύχρονη,
Δ.
 

Λεωνίδας

Λεωνίδας Γαρουφαλῆς
Απ' ότι κατάλαβα ο κ. Βαγγέλης γνωρίζει αναλυτικά όλα τα μέλη του "Ψαλτολογίου", ποια είναι ζευγάρια, μπατζανάκηδες, κουμπάροι και ούτω καθεξής. Άξιος!
Να ευχηθώ λοιπόν κι εγώ με τη σειρά μου "χρονια πολλά κι ευλογημένα" στην Κυριακή. Στο επισυναπτόμενο ηχητικό ο Αθανάσιος Πέττας και οι βοηθοί του ψάλλουν ένα προσόμοιο κι ένα δοξαστικό της Αγίας Κυριακής.
[προς κ.κ. συντονιστάς] Μήπως θα 'πρεπε να φτιάξουμε και μια ενότητα για τον Αθανάσιο Πέττα στις "ηχογραφήσεις"; Νομίζω ότι αξίζει.
 

Attachments

  • Prosomoio & Doxastiko Agias Kyriakis.mp3
    4.6 MB · Views: 12

stapaman

Εφησυχάζων & ενίοτε προξενών αλγεινάς εντυπώσεις δ
Χρόνια πολλά και ευλογημένα, γεμάτα από υγεία και κάθε άλλο αγαθό, πνευματικό και υλικό.
 

Π. Δαβίδ

Γενικός συντονιστής
[προς κ.κ. συντονιστάς] Μήπως θα 'πρεπε να φτιάξουμε και μια ενότητα για τον Αθανάσιο Πέττα στις "ηχογραφήσεις"; Νομίζω ότι αξίζει.

Αξίζει αρκεί να μη βάλουμε τα τετράφωνα που λέει σε μυστήρια και κηδείες διότι τότε προβλέπω οξύτατες αντιδράσεις....
 

ρόδι

Super Moderator Team
Ευχαριστώ όλους! Και ότι επιθυμείτε!

(Υ.Γ. η ενότητα για τον Πέττα άνοιξε!)
 
Top