[Ερώτηση] Σύντομα Χερουβικά

ψαλμός 50ός

Ελένη Ντόβα-Χατζή
Μήπως έχει κάποιος, τα Σύντομα Χερουβικά του Χαρ. Ταλιαδώρου, ηχογραφημένα, από τον ίδιο;:confused::confused:
 

ψαλμός 50ός

Ελένη Ντόβα-Χατζή
Λόγω φόρτου Μεγ. Εβδομάδος και Πάσχα, πολλοί εκ των μελών φαντάζομαι πως δεν είχαν τον χρόνο να ασχοληθούν και με το Ψαλτολόγιο.
Γιαυτό επαναφέρω την ερώτησή μου.
Μήπως υπάρχει κάποιος που έχει ηχογραφημένα τα σύντομα χερουβικά του Χαρ. Ταλιαδώρου από τον ίδιο;;;
Τον παρακαλώ πολύ να τα ανεβάσει, αν μπορεί.
Ευχαριστώ
 

master_yianni

Αργός και μετά μέλους
Βρισκονται στις κασσετες της Οκτωηχου. Δεν ξερω αν κυκλοφορουν ακομη, αλλα σιγουρα εχουν δικαιωματα. Ισως αν τον ρωτουσε καποιος.
 

ψαλμός 50ός

Ελένη Ντόβα-Χατζή
Βρισκονται στις κασσετες της Οκτωηχου. Δεν ξερω αν κυκλοφορουν ακομη, αλλα σιγουρα εχουν δικαιωματα. Ισως αν τον ρωτουσε καποιος.

Χριστός Ανέστη
Αυτές τις κασσέτες θα τις βρώ σε "σχετικά" βιβλιοπωλεία;
 

master_yianni

Αργός και μετά μέλους
Χριστός Ανέστη
Αυτές τις κασσέτες θα τις βρώ σε "σχετικά" βιβλιοπωλεία;

Καποιος απο τους Θεσσαλονικεις ας μας διαφωτισει. Εγω τις αγορασα στις αρχες της δεκαετιας του '90, αλλα απο τοτε εχουν αλλαξει πολλα.
 

dimskrekas

Δημήτρης Σκρέκας
Καποιος απο τους Θεσσαλονικεις ας μας διαφωτισει. Εγω τις αγορασα στις αρχες της δεκαετιας του '90, αλλα απο τοτε εχουν αλλαξει πολλα.

κυκλοφορούν πλέον σε cd στη Θεσ/νίκη σίγουρα!

Δ.
 

master_yianni

Αργός και μετά μέλους
κυκλοφορούν πλέον σε cd στη Θεσ/νίκη σίγουρα!

Δ.

Εχει και καινουρια κομματια μεσα η απλως τα παλια; Αν εχει και καινουρια, να τα ξανα-αγορασω δηλαδη.
 

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
κυκλοφορούν πλέον σε cd στη Θεσ/νίκη σίγουρα!

Δ.
Καλά, μην παίρνεις και όρκο! Κυκλοφορούν ακόμη σε κασέτες με εξώφυλλα και αυτοκόλλητα άλλων παρομοίων και όχι των αντίστοιχων, όπου οι λάθος τίτλοι είναι περασμένοι με ταινία σβηστικού και γραμμένοι από επάνω με στυλό... Ξέρω ότι υπάρχουν σίγουρα στον Σωτήρα, απέναντι απ' την Αγ. Σοφία. Επίσης, ξέρω πως δεν τα έχει το Περιβόλι της Παναγιάς, η Αποστολική Διακονία, η Ζωή και η Λυδία. Κάποια τα έχω, αλλά δεν νομίζω να έχουμε άδεια για την δημοσίευση!
 

nemanja

Banned
ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ-HRISTOS VOSKRESE!ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΝ ΣΩΤΗΡΑ ΕΙΔΑ ΣΤΑ CD-S ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ Τ ΤΑΛΙΑΔΩΡΟΥ,ΤΙΣ ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟΥ.ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ CD ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΤΙΜΑΤΕ 12 ΕΥΡΩ
 

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ-HRISTOS VOSKRESE!ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΝ ΣΩΤΗΡΑ ΕΙΔΑ ΣΤΑ CD-S ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ Τ ΤΑΛΙΑΔΩΡΟΥ,ΤΙΣ ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟΥ.ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ CD ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΤΙΜΑΤΕ 12 ΕΥΡΩ
Ε, τότε αυτά θα είναι πάρα πολύ καινούρια! Μέχρι πριν ένα χρόνο τίποτα τέτοιο δεν υπήρχε!
 
Top