Μικρη Παρακληση ετος 2008 Αλεξιος Νικολουτσοπουλος

ΑΛΕΞΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

Φωτορεπόρτερ - Οπερατέρ Films Producer
Επειδή κάποιοι πολύ γνωστοί μου φίλοι οι οποίοι παρακολουθούν την σελίδα από το εξωτερικό με έπεισαν να ανεβάσω διό τρία κομμάτια μέλος
Επειδή όμως εδώ και καιρό είμαι στο studio και ετοιμάζω κάτι δικό μου πολύ καλό ελπίζω για αυτό και αργεί το οποίο μόλις τελειώσει θα το μοιράσω δωρεάν το cd εννοώ
Τρία κομμάτια από εγγραφή ιδιώτη στη μικρή παράκληση της Παναγιάς η ηχογράφηση δεν είναι και τόσο καλή είναι από ιδιωτική παράκληση κάνω το χατίρι του αποστόλου φίλος μου ιεροψάλτης
Παρακαλώ να με κρίνετε επιεικώς διότι δεν συνηθίζω να δημοσιεύω κομμάτια δικά μου
Βάζω και ένα κομμάτι από την λειτουργία των Κυριακών
 

Attachments

  • ΧΑΛΕΠΑΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΑΙΣ.mp3
    681.8 KB · Views: 95
  • ΔΙΑΣΩΣΟΝ.mp3
    507 KB · Views: 61
  • ΕΠΙΒΛΕΨΟΝ.mp3
    770.5 KB · Views: 44
  • ΟΥ ΣΙΩΠΗΣΩΜΕΝ.mp3
    1.2 MB · Views: 46
  • Ο ΜΟΝΟΓΕΝΗΣ ΥΙΟΣ ΚΑΙ ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ.mp3
    1.8 MB · Views: 53
Last edited:

vagelis

Antonia Xristoforaki Linardaki.
Επειδή κάποιοι πολύ γνωστοί μου φίλοι οι οποίοι παρακολουθούν την σελίδα από το εξωτερικό με έπεισαν να ανεβάσω διό τρία κομμάτια μέλος
Επειδή όμως εδώ και καιρό είμαι στο studio και ετοιμάζω κάτι δικό μου πολύ καλό ελπίζω για αυτό και αργεί το οποίο μόλις τελειώσει θα το μοιράσω δωρεάν το cd εννοώ
Τρία κομμάτια από εγγραφή ιδιώτη στη μικρή παράκληση της Παναγιάς η ηχογράφηση δεν είναι και τόσο καλή είναι από ιδιωτική παράκληση κάνω το χατίρι του αποστόλου φίλος μου ιεροψάλτης
Παρακαλώ να με κρίνετε επιεικώς διότι δεν συνηθίζω να δημοσιεύω κομμάτια δικά μου

Αγαπητε Αλεξιε
Για μενα δεν εχει σημασια αν τα κομματια που ανεβασες τα εψαλλες περισσοτερο ή λιγωτερο καλα (δεν τα ειπες ασχημα) , αλλα το οτι ''τολμησες'' να ανεβασεις δικα σου ψαλματα . Εχω ζητησει επανειλημενα απο τα μελη του φορουμ να ανεβασουν δικες τους ηχογραφησεις , αλλα δηστυχως δεν υπηρξε ανταποκριση (πλην ελαχιστοτατων περιπτωσεων , της ταξης του 0,.. %) . Εσυ
λοιπον ''τολμησες'' . ΜΠΡΑΒΟ .
Περιμενω και το σιντι που αναφερεις .
 

ΑΛΕΞΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

Φωτορεπόρτερ - Οπερατέρ Films Producer
Αγαπητε Αλεξιε
Για μενα δεν εχει σημασια αν τα κομματια που ανεβασες τα εψαλλες περισσοτερο ή λιγωτερο καλα (δεν τα ειπες ασχημα) , αλλα το οτι ''τολμησες'' να ανεβασεις δικα σου ψαλματα . Εχω ζητησει επανειλημενα απο τα μελη του φορουμ να ανεβασουν δικες τους ηχογραφησεις , αλλα δηστυχως δεν υπηρξε ανταποκριση (πλην ελαχιστοτατων περιπτωσεων , της ταξης του 0,.. %) . Εσυ
λοιπον ''τολμησες'' . ΜΠΡΑΒΟ .
Περιμενω και το σιντι που αναφερεις .

Κυρ Βαγγέλη σε ευχαριστώ για αυτά που έγραψες
Σε αυτό το σημείο θέλω να ανεβάσω ένα μικρό κομμάτι από την παράκληση του αγίου εφραιμ
Ψάλλει ο ιερεύς Βαρνάβας Βασιλείου ο οποίος με έχει βοηθήσει και μου έχει διδάξει πολλά πράγματα Ίσως με έχει επηρεάσει στο ψάλσιμο έχει πολύ καλή χρονική αγωγή και γλυκιά φωνή
 

Attachments

  • παρακληση του αγιου εφραιμ.mp3
    3.5 MB · Views: 74

dougal z nik

Νέο μέλος
Σε παρακαλώ πολύ ανέβασε αν βρεις τα μαθηματα βυζαντινης μουσικης
του Γιωργου Χατζηχρονογλου σε ηχους β ,πλ β και πλ δ
Ευχαριστώ
 

ΑΛΕΞΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

Φωτορεπόρτερ - Οπερατέρ Films Producer
Ιερός ναός ζωοδόχου πηγής ψαλίδι Αμαρουσίου
25-10-2009
Ήχος τρίτος
Ψάλλει ο λαμπαδαριος Αλέξιος Νικολουτσοπουλος
Η εγγραφή έγινε με το LS 10 OLYMPUS
 

Attachments

  • 01 ANAΣΤΑΣΙΜΟ.mp3
    798.6 KB · Views: 36
  • 01Α ΑΝΑΣΤΑΣΗΜΟ.mp3
    754.2 KB · Views: 14
  • 03 N ΨΑΛΜΟΣ.mp3
    258.7 KB · Views: 22
  • 04 N ΨΑΛΜΟΣ.mp3
    339.8 KB · Views: 14
  • 05 ΚΑΤΑΒΑΣΙΕΣ.mp3
    458.6 KB · Views: 20
  • 06 ΑΙΝΟΙ.mp3
    995.3 KB · Views: 25
  • 07 ΑΙΝΟΙ.mp3
    897.5 KB · Views: 19
  • 08 ΤΟΥ ΝΑΟΥ.mp3
    1.2 MB · Views: 22
  • 09 ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ.mp3
    271 KB · Views: 17
  • 10 ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ.mp3
    246 KB · Views: 17
  • 11 ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ.mp3
    459.1 KB · Views: 15
  • 12 ΤΙΜΙΩΤΕΡΑ.mp3
    680.3 KB · Views: 22
  • 13 ANΤΙΦΩΝΑ.mp3
    355.1 KB · Views: 23
Top