Ηχογράφηση του μέλους Ηλίας Νεκτάριος

ilias nektarios

Παλιο-μέλος... και μισό!
Σας παρουσιαζω με την σειρα μου,την ταπεινοτητα μου...
Φυσικα οι παρατηρησεις,ευπροσδεκτες.
Αλλωστε,μεσα απο τα λαθη μας,γινομαστε καλυτεροι...
Η ηχογραφηση η συγκεκριμενη,εχει γινει απο κινητο,οποτε αγαπητοι συναδελφοι,ζητω την επιεικεια σας!....:)

Ευχαριστω πολυ!....
 

Attachments

  • Doksastiko prokatharomen eaytous.mp3
    2.3 MB · Views: 44
Last edited:

Αντωνης Μιχελουδακης

παλαιόν στρουθίον μονάζον
Σας παρουσιαζω με την σειρα μου,την ταπεινοτητα μου...
Φυσικα οι παρατηρησεις,ευπροσδεκτες.
Αλλωστε,μεσα απο τα λαθη μας,γινομαστε καλυτεροι...
Η ηχογραφηση η συγκεκριμενη,εχει γινει απο κινητο,οποτε αγαπητοι συναδελφοι,ζητω την επιεικεια σας!....:)

Ευχαριστω πολυ!....
Φίλε Ηλία μάλλον κάτι ξέχασες...αναμένουμε
 

ilias nektarios

Παλιο-μέλος... και μισό!
Αντωνης Μιχελουδακης;63823 said:
Φίλε Ηλία μάλλον κάτι ξέχασες...αναμένουμε
Μολις τωρα αποκατεστησα την...αφηρημαδα μου!!....:D
Ελατε στο αρχικο μηνυμα!...
 

Αντωνης Μιχελουδακης

παλαιόν στρουθίον μονάζον
Nαι το είδα και ανοίγει με realplayer.Ευχαριστούμε Νεκτάριε που μοιράζεσαι μαζί μας την αγάπη σου για την μουσική μας.Η εκτελεσή σου είναι σοβαρή και νομίζω ότι είναι απο το τριώδιο του Στανίτσα.Αν σταθεροποιήσεις και λίγο περισσότερο την φωνή σου τότε θα είναι ακόμα καλύτερη.Συνέχισε και πάντα γειά
 

ilias nektarios

Παλιο-μέλος... και μισό!
Nαι το είδα και ανοίγει με realplayer.Ευχαριστούμε Νεκτάριε που μοιράζεσαι μαζί μας την αγάπη σου για την μουσική μας.Η εκτελεσή σου είναι σοβαρή και νομίζω ότι είναι απο το τριώδιο του Στανίτσα.Αν σταθεροποιήσεις και λίγο περισσότερο την φωνή σου τότε θα είναι ακόμα καλύτερη.Συνέχισε και πάντα γειά
Συγκεκριμενα ειναι απο το τριωδιο του Θεοδοσοπουλου.Κατι η φωνη λιγο κρυα,κατι το κινητο κατι η χαμηλη βαση...Ε,παντως το παλευουμε οσο μπορουμε...:wink:Αργοτερα θα ανεβασω και καμια live ηχογραφηση.
Παντως ευχαριστω πολυ κε Αντωνη,να ειστε καλα!...
 
Top