[Ανακοίνωση] Δωρεάν βυζαντινός ισοκράτης

Status
Not open for further replies.

vazjohn

Βαζούρας Ιωάννης
Δυστυχώς δεν μπορω να χρησιμοποιησω τον ισοκρατη!

Μολις παταω ενα κουμπι, μου βγαζει σφαλμα! Error 702: Unable to prepare /sdcard/isokratis/122.mp3.

Γιατί γίνεται αυτό? Ενώ έκανα κανονικά την εγκατάσταση όπως λέει στο site.
 

prenumele

Παλαιό Μέλος
connect mobile to PC and then copy folder isokratis in it
for example in e:\isokratis\
Δυστυχώς δεν μπορω να χρησιμοποιησω τον ισοκρατη!

Μολις παταω ενα κουμπι, μου βγαζει σφαλμα! Error 702: Unable to prepare /sdcard/isokratis/122.mp3.

Γιατί γίνεται αυτό? Ενώ έκανα κανονικά την εγκατάσταση όπως λέει στο site.
 

prenumele

Παλαιό Μέλος
Last edited:

Παναγιώτης

σκολιοὶ γὰρ λογισμοί, χωρίζουσιν ἀπὸ Θεοῦ

I hope some time you think how it is to have personally work really hard to create something and having costs to buy the equipment to create something, and then seeing some "smarties" copying your work and giving it for free...

I sell the app much much below cost and you copy my work !

Just pay a programmer to create you such an app (it won't cost you less than 10000 euros) and then calculate how much you should sell it when you 'll get ~100 customers (minus Microsoft's 30% percentage, minus tax 30% percentage. Then compare it to my price.

I'm really disappointed from such behaviours. I wish you never feel such pain, to have others copying your own work!

Εύχομαι μια μέρα, να σκεφτείτε πως είναι να δουλεύεις σκληρά να φτιάξεις κάτι, και να ξοδεύεις από την τσέπη σου να αγοράσεις τα εξαρτήματα για να φτιάξεις το προιόν σου, και μερικοί "έξυπνοι" να σου αντιγράφουν τον κόπο σου.

Έχω την εφαρμογή πολύ κάτω από το κόστος, και εν τούτοις μου την αντιγράφουν!

Πληρώστε έναν προγραμματιστή να σας φτιάξει την εφαρμογή και μετά πείτε μου πόσο θα πρέπει να την πουλήσετε αν έχετε 100 πελάτες να την δώσετε (μείον το 30% της Microsoft, μείον το 30% της εφορίας), και συγκρίνετε.

Εύχομαι κανείς σας να μην δοκιμάσει τον πόνο, να σου αντιγράφουν την εργασία σου, και τον κόπο σου.
 
Last edited:

prenumele

Παλαιό Μέλος
isokratis pianino works only on Windows 8 or 8.1 on PC or Tablet PC.

above is mentioned protected exe so is clean and does works only if is paid on via Windows shop.
 

benediktos

Βενέδικτος Γαρουφαλής
Συγχαρητήρια για τον ισοκράτη σου, vfilip!

Κρίμα που υπάρχουν δυστυχώς άνθρωποι σαν τον prenumele, που τόσο εύκολα "διαγράφουν" τον κόπο σου, προσφέροντας απλόχερα τα links για τον ισοκράτη σου σε διαφορετικούς servers..

Και μπορεί μεν να ισχυριστούν ότι είναι δωρεάν τόσο η εγγραφή στην ιστοσελίδα σου, όσο και το ίδιο το κατέβασμα του ισοκράτη, αλλά αν έμπαιναν στην ιστοσελίδα σου θα έβλεπαν και ό,τι άλλο γράφεις/ζητάς εκεί...
 

prenumele

Παλαιό Μέλος
Διατίθεται ἐντελῶς ΔΩΡΕΑΝ βυζαντινός ψηφιακός ἰσοκράτης ὡς ἐφαρμογή πού τρέχει σέ κινητά Android.Κατεβάστε τον από http://paterikoslogos.com/viewtopic.php?f=12&t=1359&p=4947
Περιμένω παρατηρήσεις σας και σχόλια σας έτσι ώστε να τον βελτιώσω αν γίνεται .

Υπάρχει ακόμα η δυνατότητα να τον κατεβάσουμε;
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής
[Σημείωμα συντονιστή] Κλείνω αυτό το θέμα για να μη ταλαιπωρείστε. Όντως οι σύνδεσμοι είναι ανενεργοί. Λυπάμαι, που το μέλος που τον πρότεινε, ενώ έχει συνδεθεί μετά από τις ερωτήσεις, δεν απαντά. Αν θέλει να δώσει εξηγήσεις να επικοινωνήσει μαζί μας για να ανοίξουμε το θέμα.
 
Status
Not open for further replies.
Top