Από τα 40α Δημήτρια (2005) - Διευθύνουν: Χαρίλαος Ταλιαδώρος - Περικλής Μαυρουδής

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής
Ἔχετε περισσότερα στοιχεῖα γι᾿ αὐτήν τήν ἐκδήλωση;
Εἶναι ἀπό «Δημήτρια» καί πότε;
Πάντως μετά τό 2004. Διακρίνεται καί ὁ ἀείμνηστος Χρῆστος Χατζηνικολάου στήν πρώτη γραμμή μέ τό Μητροπολίτη Ἄνθιμο.
Διευθύνουν: Χαρίλαος Ταλιαδῶρος - Περικλῆς Μαυρουδῆς.​
 
Μα ναι ! Είναι και ο κ. Μαυρουδής . Εξέχουσα ψαλτική φυσιογνωμία της συμπρωτευούσης .
Ας ανεβάσει κάποιος καμία ηχογράφηση με τον κ. Μαυρουδή (παράκληση)
 

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Μόλις πληροφορήθηκα πως πρόκειται για τη συναυλία του συλλόγου στα πλαίσια των Δημητρίων του 2005.
 
Μα ναι ! Είναι και ο κ. Μαυρουδής . Εξέχουσα ψαλτική φυσιογνωμία της συμπρωτευούσης .
Ας ανεβάσει κάποιος καμία ηχογράφηση με τον κ. Μαυρουδή (παράκληση)
Τίποτε νεώτερο; Δεν υπάρχει;
Μονωδιακή παρακαλώ . . .
 

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Ξανανέβασα το παραπάνω βίντεο που είχε αποσυρθεί από το youtube. Με την άδεια του πρώτου αναρτήσαντος, ο οποίος, όπως μου είπε, δεν ευθύνεται για την απόσυρση του βίντεο. Η ανάρτηση έγινε από αρχείο mp4 που είχα σώσει στον υπολογιστή μου.

 

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Η απόσυρση,
της απόσυρσης,
την απόσυρση,
Ω!!! απόσυρση!!!
Το πρώτο σβήστηκε νομίζω γιατί το κανάλι του χρήστη εκείνου χτυπήθηκε κάποια στιγμή από hacker και χάθηκαν όλα τα βίντεο.

Το ξανανέβασα εγώ, αλλά όταν ζήτησε το 4Ε και αποσύρθηκε ένα βίντεο που ανέβασα στο youtube από εκπομπή του, για μισό χρόνο είχα περιορισμούς στο ανέβασμα και με μια δεύτερη καταγγελία τέτοια στο μισό εκείνο χρόνο θα σβηνόταν τελείως το κανάλι μου, οπότε προτίμησα να σβήσω όλα τα βίντεο που είχα από το σταθμό εκείνο (πλην των ζωντανών μεταδόσεων που δε θα ξαναπαιχτούν ποτέ) ώστε να μην κινδυνεύω.
 
Συγγνώμη, που χαλάω το θέμα, αλλά με 666 μηνύματα, δεν κάθομαι ούτε δευτερόλεπτο!
Πτου ,πτου, πτου....
 

Attachments

  • Screenshot_2017-04-25-15-42-38.png
    Screenshot_2017-04-25-15-42-38.png
    238 KB · Views: 6
Top