Όρθρος Κυριακής 22-12-2013 Ηχος α΄ εωθ. δ΄Κυρ. Προ Χριστού Γεννών

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Επισυνάπτω τα μουσικά κείμενα της 22-12-2013 Όρθρος Κυριακής Κυρ. προ Χριστού Γεννών Ηχος α΄ εωθ. δ΄ τα οποία και έκανα για τις προσωπικές μου ανάγκες.
Επισημαίνω πως είναι σε μέγεθος Β5 με μεγάλες γραμματοσειρές διότι προορίζεται για τάμπλετ μόνον.Φίλος με ενημέρωσε πως εκτυπώνει 4 σελίδες αυτού σε μία σελίδα Α4, και έτσι έχει μικρό κόστος διότι ο αριθμός των σελίδων μειώνεται δια 4, ( π.χ. 100 σελ. σε 13 φυλλα) και έτσι εξυπηρετείται.Δοκίμασα και εγώ και με ικανοποίησε αρκετά.
Επίσης Επισυνάπτω το αρχείο και σε αναβαθμισμένο Μελωδό, για τους έχοντας την 8η αναβάθμιση του Χρυσού Μελωδού 2013
Το ίδια αρχεία σε pdf καθώς και το αρχείο σε Μελωδό τα ανέβασα παράλληλα και στην Βιβλιοθήκη του φόρουμ του Μελωδού στην δ/νση εδώ , από όπου μπορεί να τα κατεβάσει ο κάθε ενδιαφερόμενος με τον γνωστό τρόπο, δεξί κλικ και αποθήκευση, και χωρίς καμμία άλλη προϋπόθεση εγγραφής σύνδεσης κλπ κλπ.
Με τον τρόπο αυτό εξυπηρετούνται στο κατέβασμα αυτών των αρχείων και οι ''επισκέπτες" του Ψαλτολογίου
Σας ευχαριστώ πολύ.
Βασίλης Κιαμηλίδης
 

Attachments

  • 22-12-2013 Ηχος α΄ εωθ. δ΄ Κυρ. προ Χριστού Γεννών.pdf
    5.6 MB · Views: 629
  • 22-12-2013 Ηχος α΄ εωθ. δ΄ Κυρ. προ Χριστού Γεννών.mel
    299.2 KB · Views: 67

andreasgon

Παλαιό Μέλος
Κύριε Βασίλη, να' στε πάντα καλά, ο Θεός να σας δίνει δύναμη να συνεχίσεται αυτό που κάνετε. Όσο αφορά τη γραμματοσειρά εγώ εκτύπωσα προχθές τις καταβασίες των Χριστουγέννων μέσα απ' τα κείμενα σας και είναι φανταστικά!
 

Μιχάλης 888

Νέο μέλος
Χαιρε Κυριε Κιαμηλίδη,

Ευχομαι με ολη την Καρδια μου
Καλες και ευλογημενες Γιορτες
σε εσας και στην Οικογενεια σας
 
Top