[Ψάχνω] «Θεία Λειτουργία» Α. Καραμάνη

sekyritsis

ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΚΥΡΙΤΣΗΣ
υπάρχει η θ.Λειτουργία του Καραμάνη σε ψηφιακή μορφή?
 

ΣΙΦΗΣ

μανουσακακης ιωσηφ
χριστος ανεστη ... χρονια πολλα ... να ρωτησω που μπορω να βρω το βιβλιο θ. λειτουργιας του καραμανη???
 

Μιχαήλ Τσαβαρής

Ιερός Καθεδρικός Ναός Ευαγγελισμού της Θεοτόκου
χριστος ανεστη ... χρονια πολλα ... να ρωτησω που μπορω να βρω το βιβλιο θ. λειτουργιας του καραμανη???

Αληθώς Ανέστη. Δεν νομίζω (λόγο πνευματικών δικαιωματων) να μπορούν να ανέβουν βιβλία του Αθανάσιου Καραμανη.
 

drigop

ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
χριστος ανεστη ... χρονια πολλα ... να ρωτησω που μπορω να βρω το βιβλιο θ. λειτουργιας του καραμανη???

Αληθώς Ανέστη!!!

Εγώ μετα κόπων και βασάνων βρήκα όλη την συλλογή απο το βιβλιοπωλείο "ΣΩΤΗΡΑ" πριν κανα 3μηνο
 

Γιώργος Λαμπρόπουλος

Πρωτοψάλτης Ι.Ν. Τιμίου Προδρόμου Κάτω Αχαίας
Σίγουρα υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον για τα βιβλία του Άρχοντα. Για να δούμε...................:)
 

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Και να υπάρχει, αγαπητοί συνάδελφοι, πώς μπορεί να ανεβεί; Το βιβλίο βρίσκεται ακόμη στο εμπόριο! Εκτός κι αν υπάρχει παραθυράκι για τα 56 χρόνια από την πρώτη του έκδοση, μόνο γι' αυτή όμως.
 

NKontis

Παλαιό Μέλος
Και να υπάρχει, αγαπητοί συνάδελφοι, πώς μπορεί να ανεβεί; Το βιβλίο βρίσκεται ακόμη στο εμπόριο! Εκτός κι αν υπάρχει παραθυράκι για τα 56 χρόνια από την πρώτη του έκδοση, μόνο γι' αυτή όμως.

Ναι μεν δεν μπορεί να ανέβει, μπορεί όμως να...κατέβει :D σε όποιον τη θέλει. Γι᾽ αυτό και έβαλα στο πιο πάνω μήνυμά μου τις φατσούλες που κλείνουν μάτι. Όποιος θέλει λοιπόν μπορεί να την βρει κάπου εδώ στο φόρουμ!!! Εγώ είμαι πρόθυμος να βοηθήσω στην αναζήτηση. :wink:
 

PavlosKouris

Pavlos Papadopaidi
Ναι μεν δεν μπορεί να ανέβει, μπορεί όμως να...κατέβει :D σε όποιον τη θέλει. Γι᾽ αυτό και έβαλα στο πιο πάνω μήνυμά μου τις φατσούλες που κλείνουν μάτι. Όποιος θέλει λοιπόν μπορεί να την βρει κάπου εδώ στο φόρουμ!!! Εγώ είμαι πρόθυμος να βοηθήσω στην αναζήτηση. :wink:


Σεμνάαααα...:DΚαραδοκούν οι τηρητές των πνευματικών
δικαιωμάτων. Σε Π.Μ. ότι θέλετε ο ένας στον άλλον.:wink:
 

NKontis

Παλαιό Μέλος
Σεμνάαααα...:DΚαραδοκούν οι τηρητές των πνευματικών
δικαιωμάτων. Σε Π.Μ. ότι θέλετε ο ένας στον άλλον.:wink:

Καλά μην βαράτε, με το μαλακό παιδιά.
Εξάλλου εγώ δεν είπα ότι το διαθέτω. Είπα ότι θα βοηθήσω στην αναζήτηση...αν βρεθεί!!! Εγώ έχω ξαναπεί πως δεν έχω τίποτα. Και να είχα δεν θα έδινα!!! :p
 

stapaman

Εφησυχάζων & ενίοτε προξενών αλγεινάς εντυπώσεις δ
Μετά από όλα τα παραπάνω, να υποθέσουμε πως "νιάου νιάου στα κεραμίδια" κάνει ένας σκύλος που βρίσκεται σε μυστική αποστολή;;; :p:D:p
 

dimitris

Παλαιό Μέλος
Όχι! Να λάβει ο Άρχοντας για την εργασία του και μετά τα παιδιά του όπως σοφά λέει ο νόμος.
 
Top