Διονύσιος Γούτσες

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Όπως σας υποσχέθηκα, ανεβάζω τη σημερινή εκπομπή που ολοκληρώθηκε προ εικοσαλέπτου. Καλεσμένος του κ. Κίσσα ήταν ο Πρωτοκανόναρχος του Θρασυβούλου Στανίτσα στον Πατριαρχικό Ναό κ. Διονύσιος Γούτσες, ο εικονιζόμενος στο συνημμένο (από το βίντεο αυτό). Την εκπομπή θα την κατεβάσετε από εδώ.

 

Attachments

  • Διονύσιος Γούτσες.png
    761.9 KB · Views: 100
P

PANROUST

Guest
Όπως σας υποσχέθηκα, ανεβάζω τη σημερινή εκπομπή που ολοκληρώθηκε προ εικοσαλέπτου. Καλεσμένος του κ. Κίσσα ήταν ο Πρωτοκανόναρχος του Θρασυβούλου Στανίτσα στον Πατριαρχικό Ναό κ. Διονύσιος Γούτσες, ο εικονιζόμενος στο συνημμένο (από το βίντεο αυτό). Την εκπομπή θα την κατεβάσετε από εδώ.

Σε ευχαριστούμε Ιωάννη.Ήταν μία από τις καλύτερες εκπομπές που έχει κάνει ο κ.Κίσσας.
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
[Σημείωμα συντονιστή] Άντέγραψα τα προηγούμενα μηνύματα σε νέο θέμα αφιερωμένο στον πρωτοκανονάρχο Διονύσιο Γούτσε με την ελπίδα οτι και άλλα ηχητικά του θα προστεθούν στο μέλλον. Ευχαριστούμε πολύ την εκπομπή για την παρουσίαση και όσους βοήθησαν για να την ακούσουμε και εμείς εδώ.
 

ΓΙΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Παλαιό Μέλος
Αμέσως μετά την εν θέματι εκπομπή μου τηλεφώνησε ο Διονύσης και μου επιβεβαίωσε το ρηθέν από τον κ. Κίσσα, ότι δηλ. η εκπομπή έχει συνέχεια την επόμενη Τρίτη.
 

tb---

τσοπάνης
Ευχαριστούμε πολύ για την καταγραφή της εκπομπής.

Ένα σχόλιο που θέλω να κάμω είναι ότι είναι πολύ εκνευριστικό να διακόπτεις τον καλεσμένο χωρίς λόγο, για να πεις κάτι που ο ίδιος θα έλεγε. Αυτό φαντάζομαι ότι γίνεται ασυναίσθητα, αλλά καλό θα ηταν να βελτιωθεί, διότι όπως καλά ξέρουμε, στις εκπομπές μιλάει κάθε φορά ένα άτομο, και όχι ταυτόχρονα 2,3 , 103.

Ευχαριστώ.
 

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Αμέσως μετά την εν θέματι εκπομπή μου τηλεφώνησε ο Διονύσης και μου επιβεβαίωσε το ρηθέν από τον κ. Κίσσα, ότι δηλ. η εκπομπή έχει συνέχεια την επόμενη Τρίτη.
Κάτι πήρε το αυτί μου για 3 εκπομπές. Μακάρι να γίνει έτσι!
 

ΓΙΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Παλαιό Μέλος
Στην εκπομπή αυτή, που ευγενικά μου παρεχώρησε ο κυρ Διονύσης, και συναίνεσε να αναρτηθεί στο διαδίκτυο, λέει πολλά και ενδιαφέροντα για όλους και για όλα, γιαυτό θεώρησα σκόπιμο να μην ονοματίσω τα περιεχόμενα (άλλωστε συζήτηση γίνεται με τον παραγωγό της εκπομπής κ. Κίσσα, κατά τη διάρκεια της οποίας παρεμβάλλονται ενδιαφέροντα μέλη, χορωδιακά και μονωδιακές εκτελέσεις από τον προσκεκλημένο της εκπομπής).
Καλή ακρόαση, και προσοχή στις αναφορές που κάνει ο κ. Γούτσες....:wink:
Ν.Γ.
ΥΓ επεξήγηση τίτλου συνημμένων: Β' εκπομπή, Α'τμήμα - Β τμήμα - C τμήμα
 

Attachments

  • GOUTSES DIONYSIOS B-A.mp3
    7.5 MB · Views: 228
  • GOUTSES DIONYSIOS B-B.mp3
    11.2 MB · Views: 159
  • GOUTSES DIONYSIOS B-C.mp3
    19.7 MB · Views: 134

Τσούκαλας Λεωνίδας

Παλαιό μέλος
Συγγνωμη, αλλα θα ηθελα να ρωτησω κατι, το οποιο ειναι εμμεσα σχετικο με το θεμα. Ο κ. Κισσας, συνεχιζει να κανει εκπομπη??
 

ΓΙΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Παλαιό Μέλος
Ο κ. Κισσας, συνεχιζει να κανει εκπομπη??
Όπως μου είπε ο κ. Κίσσας, δεν έχουν καλέσει κανέναν για εκπομπές, θα μάθουμε πάντως εάν και πότε θα συνεχιστούν, και ο κ. Γούτσες μου είπε ότι όταν αρχίσουν, θα γίνει και άλλη εκπομπή με τον ίδιο.
Μέχρι τότε, παρακαλώ, περιμένετε στο ... ακουστικό σας!:D
 
Top