Μαξίμου του Ομολογητού

ΦΩΤΙΟΣ ΚΕΡΜΕΛΙΔΗΣ

Παλαιό Μέλος
Γέροντα την ευχή σου.Εις πολλά,ευλογημένα και ειρηνικά τα έτη σου.Χαθήκαμε βέβαια λόγω πολλών ενασχολήσεων αλλά δεν λησμονούμε.Τα χαίρε μου και σε όλα τα αγαπητά μου μέλη του forum.Μου λέιψατε αλλά θα συνεχίσουμε την ανάρτηση εν ευθέτω χρόνω....:)

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΝ ΠΟΙΗΣΑΙ ΚΥΡΙΟΣ Ο ΘΕΟΣ
ΤΟΝ ΠΑΝΟΣΙΟΛΟΓΙΟΤΑΤΟΝ ΑΓΙΟΝ ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΝ ΚΑΙ
ΚΑΙ ΠΑΤΕΡΑ ΗΜΩΝ κ.κ.ΜΑΞΙΜΟΝ
ΚΥΡΙΕ ΦΥΛΑΤΤΕ ΑΥΤΟΝ ΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΕΤΗ,
ΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΕΤΗ, ΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΕΤΗ.....:)
 

PAPAZ DIMITRIOS

Δημήτρης Παπαζέτης:Ένας απλός νοσηλευτής-ψαλτάκος.
π.Μάξιμε χρόνια πολλά.Ο Θεός να σου δίνει υγεία,δύναμη και υπομονή.Επιτυχίες και δημιουργικότητα σ'ολα τα επίπεδα.Όσον αφορά το ψαλτολόγιο μας οι πολύτιμες πληροφορίες,γνώσεις και υποδείξεις σου να συνεχίσουν να μας κάνουν πιο σοφούς για πολλά χρόνια ακόμα.Καλημέρα σε όλα τα παιδιά του forum,στους εορτάζοντες και σ'όλο τον κόσμο.
 

Μανώλης Παπαδάκης

Πρωτοψάλτης Ι.Ν. Αγίου Γεωργίου Εξω Μουλιανών
Μακάρι να μολογάμε και εμείς την πίστη μας χωρίς ντροπή στους ύστερους καιρούς που ζούμε.. Χρόνια πολλά π. Μάξιμε με υγεία και χαρά!
 

PANAG

Παλαιό Μέλος
Πάτερ Μάξιμε χρόνια πολλά με υγεία. Ο Θεός να σου δίνει δύναμη και ευλογία για την ευόδωση του έργου σου.
 
Γέροντα!
Χρόνια Πολλά και Ευλογημένα και από την Κύπρο μας
Μακάρι Κύριος Ο Θεός να σας Χαρίζει υγεία και δύναμη για να συνεχίσετε το θεάρεστο έργο σας!!
Ανδρέας Χ''Στυλλής
 

gbekris

Γεώργιος Μπεκρῆς
πατέρα Μάξιμε ευλογείτε
Σας εύχομαι ο Άγιος Μάξιμος ο Ομολογητής να πρεσβεύει προς τον Κύριον να σας χαρίζει Ταπείνωση, Φώτιση, Δύναμη και Υγεία.
Με υιικές ευχές.
Εύχεστε.
 

Γιώργος Μ.

Γιώργος Μπάτζιος
Πάτερ Χρόνια Πολλά και ευλογημένα!, και ο μέγιστος εν αγίοις και θεολόγοις άγιός σας, Μάξιμος ο Ομολογητής, ο θεολόγος του θελήματος, είθε να είναι βοηθός και προστάτης και συμπαραστάτης και παράκλητος στα σύνθετα και δύσκολα διακονήματά σας.
 

ΦΩΤΙΟΣ ΚΕΡΜΕΛΙΔΗΣ

Παλαιό Μέλος
Εις πολλά τα έτη σας και ευλογημένα π.Μάξιμε μετά των πολλών ευχαριστιών μας διά την μεγάλην προσφοράν σας στο forum.Την ευχή σας.
 
Πανοσιολογιώτατε και Μουσικώτατε Πάτερ Μάξιμε, εύχομαι εγκαρδίως δια την εορτήν των ονομαστηρίων σας ,πολλά και ευλογημένα παρά Κυρίου τα έτη σας.!!!!!
 

Π. Δαβίδ

Γενικός συντονιστής
Να ευχηθώ και εγώ με τη σειρά μου στο σεβαστό μας πατέρα Μάξιμο έτη πολλά και ευλογημένα!
 

Λεωνίδας

Λεωνίδας Γαρουφαλῆς
Νομίζω ὅτι ὅλοι εἴμαστε εὐγνώμονες στόν ἀγαπητό μας πατέρα Μάξιμο. Εἶναι ἐξαιρετική εὐλογία ὅτι τόν ἔχουμε συνοδοιπόρο στό διαδίκτυο. Καί οἱ γνώσεις τους εἶναι πολλές, ἀλλά καί τό ἦθος ἐκκλησιαστικό.

πάτερ, εὐχαριστοῦμε γιά ὅλα!

 

darlasis

Γεώργιος Δαρλάσης
ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΑΣ ΠΑΤΕΡ ΜΑΞΙΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΑ !!!!!!!!!!
 

chanendes

Ιωάννης Π. Αχιλλιάς
Πάτερ Χρόνια Πολλά και ευλογημένα!, και ο μέγιστος εν αγίοις και θεολόγοις άγιός σας, Μάξιμος ο Ομολογητής, ο θεολόγος του θελήματος, είθε να είναι βοηθός και προστάτης και συμπαραστάτης και παράκλητος στα σύνθετα και δύσκολα διακονήματά σας.

τα είπε όλα ο φίλος Γιώργος, π. Μάξιμε!:)
να σας χαιρόμαστε, πολύχρονος κι ευλογημένος!
ολόθερμες υιικές ευχές!
 

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Πάτερ Μάξιμε!!!!!!!!!!!
Εύχομαι από καρδίας
Χιλιόχρονος!!!!!!!!!
Με υγεία, δύναμη, δημιουργικότητα και πολλές πολλές υπομονές και προσφορές στα πάντα και δια πάντα.
Ευχαριστίες πάμπολλες για την Μεγίστη Προσφορά σας με την κατάθεση των γνώσεών σας στο Ψαλτολόγιο που μας κάνουν καλύτερους.
Καλημέρα και χρόνια πολλά στον κόσμο άπαντα βεβαίως.
 

stayros togias

Μέλος
ΠΑΤΕΡ ΜΑΞΙΜΕ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΕΤΗ ΚΑΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ Ο ΟΜΟΛΟΓΗΤΗΣ ΠΟΥ ΦΕΡΕΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΣΚΕΠΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΑ
 
Πάτερ χρόνια πολλά και ευλογημένα απ΄τον Θεό και τον ΄Αγιο Μάξιμο. Σας εύχομαι να έχετε πάντοτε την καλήν ομολογία στο στόμα σας, ώστε να στηρίζετε και να οδηγείτε πλανεμένες ψυχές προ την σωτηρία.
 

chanendes

Ιωάννης Π. Αχιλλιάς
Τα χρόνια σας πολλά καλά κι ευλογημένα πατέρα μας Μάξιμε!!!
 

ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Παλαιό Μέλος
πατέρα Μάξιμε ευλογείτε
Σας εύχομαι ο Άγιος Μάξιμος να πρεσβεύει προς τον Κύριον να σας χαρίζει Ταπείνωση, Φώτιση, Δύναμη και Υγεία.
Xρόνια σας Πολλά.
 
Top