[Ερώτηση] Επιτοίχια βάση για μικρόφωνο

vazjohn

Βαζούρας Ιωάννης
Καλημέρα σας και καλό μήνα σε όλους εύχομαι!Θα ήθελα να ρωτήσω τα αγαπητά μέλη αν ξέρει που μπορώ να βρω επιτοίχια βάση για μικρόφωνο?Θέλω να καταργήσω την βάση δαπέδου γι αυτό!Έψαξα λίγο στο internet αλλά δεν βρήκα βάσεις σαν αυτές που έχουνε στα αναλόγια των διάφορων εκκλησιών!

Ξέρετε καταστήματα στην Αθήνα που μπορώ να ψάξω ή καπου αλλού?

ΥΓ:Είχα δει σε κάποιο ναό μια επιτοίχια μαύρη βάση με κάποιο όνομα "sd" αν δεν ξάνω λάθος !Κάτι παρόμοιο ψάχνω και εγώ!!
 

Χρύσανθος80

Παλαιό Μέλος
Kαλησπέρα αγαπητέ συναδελφε. προσπάθησε να δεις μήπως σε εξυπηρετεί και ατομικό μικρόφωνο πέτου.
 

vazjohn

Βαζούρας Ιωάννης
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση και τον "Χρύσανθο 80" και τον πατριώτη Γιώργο!Αλλά ακόμη συνεχίζω να ψάχνω!Ψάχνω τις παλιές βάσεις που υπάρχουν σε πολλούς ναούς !Ίσως να έχουν καταργηθεί !Τι να πω δεν ξέρω!!

Ευχαριστώ και πάλι όμως !!!
 
Last edited:

evangeloskarp

Παλαιό Μέλος
Καλημέρα σας και καλό μήνα σε όλους εύχομαι!Θα ήθελα να ρωτήσω τα αγαπητά μέλη αν ξέρει που μπορώ να βρω επιτοίχια βάση για μικρόφωνο?Θέλω να καταργήσω την βάση δαπέδου γι αυτό!Έψαξα λίγο στο internet αλλά δεν βρήκα βάσεις σαν αυτές που έχουνε στα αναλόγια των διάφορων εκκλησιών!

Ξέρετε καταστήματα στην Αθήνα που μπορώ να ψάξω ή καπου αλλού?

ΥΓ:Είχα δει σε κάποιο ναό μια επιτοίχια μαύρη βάση με κάποιο όνομα "sd" αν δεν ξάνω λάθος !Κάτι παρόμοιο ψάχνω και εγώ!!

Πού θα την βάλεις ,στο σπίτι σου;;
 

vazjohn

Βαζούρας Ιωάννης

Πραγματικά φίλε Μανώλη με έσωσες!Αυτό ακριβώς έψαχνα!!Να σαι καλά!!Και εννοείται για το αναλόγιο την θέλω !!!Για που αλλού?Ευτυχώς δεν "κάηκα" ακόμη για να την βάλω στο σπίτι μου φίλε "evangeloskarp"!!!:D:D:D

Καλή δύναμη για αύριο!!!!!
 
Top