[Ερώτηση] Upload αρχείων

pdimos

Δῆμος Παπατζαλάκης
Καλημέρα σε όλους.
Θα ήθελα να ρωτήσω πού μπορώ να κάνω upload μουσικών αρχείων.
Δοκίμασα αρκετές φορές στο rapidshare αλλά για κάποιο λόγο δε μου ανοίγει τα αρχεία που έχω ανεβάσει.
Υπάρχει κάτι άλλο που θα με εξυπηρετήσει καλύτερα;
Ευχαριστώ.
 

tsak77

Χρῆστος Τσακίρογλου
Το Mediafire είναι μία λύση, το οποίο στην δωρεάν μορφή του (δημιουργία ενός λογαριασμού με ένα email) επιτρέπει μέχρι 100 mb όγκου στο κάθε αρχείο. Επίσης, δεν υπάρχει όριο στα πόσα αρχεία δέχεται.

Υ.Γ. Ή γιατί δεν τα ανεβάζετε εδώ;
 

Μιχαήλ Τσαβαρής

Ιερός Καθεδρικός Ναός Ευαγγελισμού της Θεοτόκου
Κάτι άσχετο αλλά πάω και εγώ να ανεβάσω κάτι αρχεία στο φόρουμ αλλά όταν πατάω "ανέβασε" μου βγάζει μετά από λίγο ότι "η διεύθυνση δεν βρέθηκε" και δεν μπορώ να ανεβάσω! Μήπως ξέρει κάποιος γιατί?
 

pdimos

Δῆμος Παπατζαλάκης
Το Mediafire είναι μία λύση, το οποίο στην δωρεάν μορφή του (δημιουργία ενός λογαριασμού με ένα email) επιτρέπει μέχρι 100 mb όγκου στο κάθε αρχείο. Επίσης, δεν υπάρχει όριο στα πόσα αρχεία δέχεται.

Σας ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση κύριε Τσακίρογλου! Πραγματικά το mediafire εξυπηρετεί καλύτερα.
Τα αρχεία είναι για προσωπική χρήση και δεν έχω πάρει την άδεια να τα δημοσιοποιήσω, οπότε δε θα ήταν καλό να τα "ανεβάσω" εδώ.
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Ένας άλλος τόπος δωρεάν αποθήκευσης προσωπικών αρχείων (υπάρχει βέβαια και λογαριασμός με συνδρομή), χωρίς υποχρέωση, αλλά με δυνατότητα δημοσίευσης, είναι και το www.4shared.com. Και χωρίς το όριο των 100 Mb για upload.
 
Top