To Αναλόγιον/Ψαλτολόγιον σε μορφή δίσκων (off-line)

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
... το "αναλογιο" θα μπορουσε λογικα να υπαρξει σε δισκακια καποια στιγμη στο μελλον. Θα ηταν κριμα να χαθουν ολες αυτες οι πληροφοριες και τα ηχητικα αρχεια.

Ο σκοπός μου ήταν και είναι να υπάρχει πάντοτε (πρώτα ο Θεός) το υλικό στη δικτυακή του μορφή τουλάχιστον. Η έκδοση σε δίσκάκια δεν είναι τόσο απλή υπόθεση αλλά δεν προφταίνω τώρα να επεκταθώ.
 
Last edited:

nikosthe

Νίκος Θεοτοκάτος
Μόνο Δημήτρη φρόντιζε να έχεις πάντα αντίγραφο της βάσης δεδομένων όχι μόνο στο server (το αντίγραφο ασφαλείας που κρατάει αυτόματα) αλλά να το αποθηκεύεις που και που και στο σκληρό σου δίσκο (μια φορά την εβδομάδα θα έλεγα εγώ). Σου μιλάει παθών... Αν και τα ξέρεις αυτά, απλά εφιστώ στην προσοχή γιατί, όπως είπε και ο συνάδελφος, η ύλη αυξάνει και υπάρχουν πολλά ωραία πράγματα εδώ που δεν πρέπει να χαθούν, ακόμα κι αν ο server πιάσει φωτιά.
 

dimskrekas

Δημήτρης Σκρέκας
Μόνο Δημήτρη φρόντιζε να έχεις πάντα αντίγραφο της βάσης δεδομένων όχι μόνο στο server (το αντίγραφο ασφαλείας που κρατάει αυτόματα) αλλά να το αποθηκεύεις που και που και στο σκληρό σου δίσκο (μια φορά την εβδομάδα θα έλεγα εγώ). Σου μιλάει παθών... Αν και τα ξέρεις αυτά, απλά εφιστώ στην προσοχή γιατί, όπως είπε και ο συνάδελφος, η ύλη αυξάνει και υπάρχουν πολλά ωραία πράγματα εδώ που δεν πρέπει να χαθούν, ακόμα κι αν ο server πιάσει φωτιά.


Έστι ... οφθαλμός ος τα πάνθ' ορά...
 
Top