[Ψάχνω] Tablets

P

PANROUST

Guest
Μήπως κάποιο μέλος του ψ του περισσεύει κανένα tablet για πούλημα ; ( Wi-Fi ,android 4.2, GPS , 7" οθόνη ,διπύρηνο).
Προσοχή το λιγότερο να έχει αυτές τις προδιαγραφές.Δεν το θέλω για το αναλόγιο...
 
Last edited:

georgedem

Νέο μέλος
myphone.gr
Θα σου πρότεινα να κοιτάξεις pipo m6 max pro
Τετραπήρυνο, 9,7 ιντσες ρετίνα, στα 325 ευρω απο Ελλάδα, 190 ευρω απο εξωτερικό.
 
Εγώ ήδη είμαι σε αναζήτηση tablet... Έχω προβληματισμό για το αν 10 ίντσες οθόνη είναι αρκετές...
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Last edited:

domesticus

Lupus non curat numerum ovium
Υπερ-αρκετές. Διάβασε και το σχετικό θέμα.

Ἐν συντομία.

Οἱ 10 ίντσες ἀπαραίτητες.
Ἄν ἐπιλέξεις Android κάπου κάπου θὰ θυμᾶσαι τὶς παλιὲς «καλὲς» μέρες τῶν Windows 98 ὅταν ψαχνόμασταν γιὰ διἀφορα πράγματα:(. Ἡ δυσλειτουργία μὲ τὰ πολυτονικὰ νομίζω πὼς παραμένει.

Ἄν ἐπιλέξεις Ipad εἶσαι ἄρχοντας καὶ ὅλα καλὰ, ἀλλὰ εἶναι ἀκριβό.

Ἄν ἐπιλέξεις Windows 8.1 πάλι θὰ εἶσαι μιὰ χαρὰ, πάντα συμβατὸς μὲ ὅλα καὶ θὰ κάνεις ὅ,τι θὲς χωρὶς προβλήματα, ἡ τιμή του εἶνια στὴ μέση.

Προσωπικὰ, ἔχοντας ἤδη 10ιντσο Android θὰ σοῦ πρότεινα ἀνεπιφύλακτα windows γιὰ νὰ 'σαι ἤσυχος χωρὶς νὰ πολυψάχνεσαι

Βασικότατο, ἐπίσης νὰ ἐπιλέξεις μοντέλο μὲ ὅσο μεγαλύτερη χωρητικότητα μπαταρίας ἀντέχει ἡ τσέπη σου.
 

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Προσωπικά χρησιμοποιώ από τον Απρίλιο του 2013 το samsung galaxy 5110 10,1 ιντσών, και με κατεβασμένες όλες τις δωρεάν εφαρμογές από το Google play και είμαι πολύ ευχαριστημένος.
Ταχύτητα αλλαγής σελίδων ( αστραπιαία ) φωτισμός τέλειος ( φωτα στο αναλόγιο δεν ανάβουμε πλεον ) διάρκεια μπαταρίας 8-9 ώρες, αλλά εγώ πηγαίνω στον Ναό με πλήρη φόρτιση πάντα.
Με τις σημερινές γνώσεις σήμερα θα αγόραζα αυτό που προτείνει ο domesticus για Windows 8.1 . Τέλειο.
Δύο πολύ πιο προχωρημένοι Φίλοι μου έχουν 18 ιντσών που είναι συμβατό και με τον Μελωδό, που είναι και το όνειρό μου, όταν όμως πέσουν οι τιμές και εάν και όταν εξοικονομήσω το απαιτούμενο ποσό βεβαίως.
 

παντ

Νέο μέλος
Γιά άριστη δουλειά όσο μεγαλύτερο σε in τόσο το καλύτερο. Οι 18 in που λέει ο κ. Βασίλης και τα win είναι το ιδανικό. Ανοίγεις δύο αρχεία ταυτοχρόνως χωρίς κανένα πρόβλημα, και βλέπουν όλοι οι συμψάλλοντες.
 
Top