578 δωρεάν γραμματοσειρές

manousiakisd

Μέλος
578 δωρεάν γραμματοσειρές

*Κατεβάστε μία συλλογή 578 δωρεάν γραμματοσειρών. Οι γραμματοσειρές είναι: Σπάνιες βυζαντινές, Νεοελληνικές, Πολυτονικές, Καλλιγραφικές, Σχεδίων, Ελληνικές, Αγγλικές, Μουσικές (Βυζαντινής - Ευρωπαϊκής μουσικής) και Μοντέρνες.




*οι γραμματοσειρές αυτές είναι από την συλλογή μου. ΔΕΝ είναι κατασκευασμένες από εμένα αλλά τις κατέβασα από δωρεάν ιστοσελίδες του inernet. Μπορείτε να δείτε τον δημιουργό τους είτε από τις ιδιότητες της κάθε γραμματοσειράς είτε εάν εισάγετε το όνομά της στην google.
 

manousiakisd

Μέλος
Rgreekl2
Ἀναγεννησιακὴ γραμματοσειρὰ μὲ ἑκατοντάδες συμπλέγματα.
Σχεδιασμός: Vernon E. Kooy

αξίζει να δοκιμάστε αυτήν την εξαιρετική γραμματοσειρά!
δείτε την εδώ!
 

gstavrides

Νέο μέλος
578 δωρεάν γραμματοσειρές

*Κατεβάστε μία συλλογή 578 δωρεάν γραμματοσειρών. Οι γραμματοσειρές είναι: Σπάνιες βυζαντινές, Νεοελληνικές, Πολυτονικές, Καλλιγραφικές, Σχεδίων, Ελληνικές, Αγγλικές, Μουσικές (Βυζαντινής - Ευρωπαϊκής μουσικής) και Μοντέρνες.




*οι γραμματοσειρές αυτές είναι από την συλλογή μου. ΔΕΝ είναι κατασκευασμένες από εμένα αλλά τις κατέβασα από δωρεάν ιστοσελίδες του inernet. Μπορείτε να δείτε τον δημιουργό τους είτε από τις ιδιότητες της κάθε γραμματοσειράς είτε εάν εισάγετε το όνομά της στην google.

thank you
 
Rgreekl2
Ἀναγεννησιακὴ γραμματοσειρὰ μὲ ἑκατοντάδες συμπλέγματα.
Σχεδιασμός: Vernon E. Kooy

αξίζει να δοκιμάστε αυτήν την εξαιρετική γραμματοσειρά!
δείτε την εδώ!

Η συγκεκριμένη γραμματοσειρά είναι εξαιρετική μπράβο που τη βρήκες:cool:
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
578 δωρεάν γραμματοσειρές

*Κατεβάστε μία συλλογή 578 δωρεάν γραμματοσειρών. Οι γραμματοσειρές είναι: Σπάνιες βυζαντινές, Νεοελληνικές, Πολυτονικές, Καλλιγραφικές, Σχεδίων, Ελληνικές, Αγγλικές, Μουσικές (Βυζαντινής - Ευρωπαϊκής μουσικής) και Μοντέρνες.




*οι γραμματοσειρές αυτές είναι από την συλλογή μου. ΔΕΝ είναι κατασκευασμένες από εμένα αλλά τις κατέβασα από δωρεάν ιστοσελίδες του inernet. Μπορείτε να δείτε τον δημιουργό τους είτε από τις ιδιότητες της κάθε γραμματοσειράς είτε εάν εισάγετε το όνομά της στην google.

Επειδή οι γραμματοσειρές δεν βρίσκονται πλέον εκεί, μήπως έχει κανείς άλλο σύνδεσμο ή μπορεί να τις ανεβάσει ξανά;
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Αυτή εδώ δεν είναι

http://schmidhauser.us/tools/rgl/

;

Εννοώ τις υπόλοιπες 578 γραμματοσειρές του αρχικού μηνύματος. Τις είχα κατεβάσει τότε, αλλά μετά από κάποιο πρόβλημα του σκληρού χάθηκαν.
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Συγνώμη, νόμιζα οτι περιλαμβάνονταν σε αυτή που σύνδεσα. Πρόκειται για κάτι άλλο προφανώς. Εάν τις κατέβασε κανείς τότε και τις έχει ας τις ανεβάσει. Ευχαριστώ.
 

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Επειδή οι γραμματοσειρές δεν βρίσκονται πλέον εκεί, μήπως έχει κανείς άλλο σύνδεσμο ή μπορεί να τις ανεβάσει ξανά;

Τώρα βρήκα ολόκληρο το αρχείο όπως το είχα κατεβάσει και το επισυνάπτω εδώ για όσους ακόμη ενδιαφέρονται.
Σημειώνω πως το ανέβασα αλλού αναγκαστικά διότι μου δεν ανεβαίνει εδώ και εμφανίζει σφάλμα διακομιστή.
 

Γεώργιος Μ.

Πολλάκις την υμνωδίαν εκτελών...
Τώρα βρήκα ολόκληρο το αρχείο όπως το είχα κατεβάσει και το επισυνάπτω εδώ για όσους ακόμη ενδιαφέρονται.
Σημειώνω πως το ανέβασα αλλού αναγκαστικά διότι μου δεν ανεβαίνει εδώ και εμφανίζει σφάλμα διακομιστή.

Εξαιρετικό αρχείο! Σας ευχαριστώ!
 
Top