1977-02-27 Κυριακή της Ορθοδοξίας Ήχος τέταρτος

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Ο κ. Λεωνίδας Γαρουφαλής μου έστειλε αυτή την ηχογράφηση, της Κυριακής της Ορθοδοξίας του 1977. Η κασέτα τελειώνει στα Απολυτίκια που λέγονται στη Θ. Λειτουργία. Η συνέχεια, όπως ανέβηκε και ταυτοποιήθηκε παλαιότερα, βρίσκεται εδώ. Στον ήχο δεν επιδεχόταν αφαίρεση του φυσήματος, αφού αλλοιώνεται σημαντικότατα η φωνή. Ευχαριστούμε πολύ Λεωνίδα!
 
Last edited:

apostolos

Απόστολος Κομπίτσης
Ο κ. Λεωνίδας Γαρουφαλής μου έστειλε αυτή την ηχογράφηση, της Κυριακής της Ορθοδοξίας του 1977. Η κασέτα τελειώνει στα Απολυτίκια που λέγονται στη Θ. Λειτουργία. Η συνέχεια, όπως ανέβηκε και ταυτοποιήθηκε παλαιότερα, βρίσκεται εδώ. Στον ήχο δεν επιδεχόταν αφαίρεση του φυσήματος, αφού αλλοιώνεται σημαντικότατα η φωνή. Ευχαριστούμε πολύ Λεωνίδα!

Γιάννη,

Δεν μου ανοίγει αυτό το αρχείο. Μπορείς να το ξανα-ανεβάσης, ή να μου το στείλης με μέϊλ εάν δεν είναι πολύ μεγάλο; apostolos@comcast.net

Ευχαριστώ.

Απόστολος
 

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Επειδή, αν είναι, το ίδιο αρχείο θα ανεβάσω, δεν το ξαναδοκιμάζεις να το κατεβάσεις μήπως κατέβηκε κατά λάθος μισό; Συμβαίνει πολύ συχνά αυτό... Και βγάζει σφάλμα κατά την αποσυμπίεση. Έλεγξέ το, αν μπορείς, και ξαναπές μου να το ανεβάσω αν δεν καταφέρεις κάτι.
 
Top