1959 Μεγάλη Εβδομάδα-Στανίτσας & Δανιηλίδης

Amanedes8

Active member
Οι ηχογράφησεις είναι σε <<rar>> και mp3. Τα καθάρισα και είναι χωρισμένα σε τρακ. Ο Στανίτσας ψάλλει :)wink:) και είναι λίγα τρακ με τον Δανιηλίδη.

Οι ακουλουθίες είναι απο τη Μ. Δευτέρα μέχρι τη Μ. Τετάρτη.



Σημείωμα β. συντονιστή dpapagia: Επειδή παρατηρήθηκαν προβλήματα στο κατέβασμα των συνημμένων του παρόντος μηνύματος, τα ίδια αρχεία είναι επίσης ανεβασμένα στο mediafire, όλα σε ένα συμπιεσμένο αρχείο. Μέσα σ' αυτό θα βρείτε τρεις φακέλους: Ο πρώτος έχει τα της Μ. Δευτέρας, ο δεύτερος τα της Μ. Τρίτης κι ο τρίτος τα της Μ. Τετάρτης, συμπεριλαμβανομένων και της Προηγιασμένης Θείας Λειτουργίας.
 

Attachments

  • 01 1959 M. Deutera.rar
    20.1 MB · Views: 944
  • 02 1959 M. Triti.rar
    21.7 MB · Views: 558
  • 03 1959 M. Tetarti A.rar
    16.2 MB · Views: 485
  • 03 1959 M. Tetarti B.rar
    17.7 MB · Views: 475
  • 03 1959 M. Tetarti C.rar
    17.5 MB · Views: 474
  • 03 1959 M. Tetarti D.rar
    14.5 MB · Views: 442
  • 04 1959 M. Tetarti Proigasmeni.rar
    11.3 MB · Views: 452
Last edited by a moderator:

Amanedes8

Active member
Γιατί δεν τα ανεβάζετε ολόκληρα, να ακούσουμε και το Δανιηλίδη; Όσο περισσότερα, τόσο καλύτερο... :)

Καλημερα!

Και εγω ηθελα να ακουσω τον Δανιηλιδη. Ομως, η ακολουθια δεν ηταν ολοκληρη στην κασσεττα.:(

ηθελα να σε ρωτησω αν εχεις εσυ τιποτα να προσφερεις απο τον Στανιτσα? Στειλε μου ενα μηνημα.
 
Δυστυχώς, από Στανίτσα, έχω τα λιγότερα σε σχέση με τους υπόλοιπους Πατριαρχικούς. Παρόλα αυτά ο δάσκαλός μου, μου έχει πει πως έχει κάποιες κασέτες του. Θα προσπαθήσω να δω τι μπορεί να γίνει με την ψηφιοποίησή τους και θα σας ενημερώσω.
 

δημητρης γαλλος

Παλαιό Μέλος
Οι ηχογράφησεις είναι σε <<rar>> και mp3. Τα καθάρισα και είναι χωρισμένα σε τρακ. Ο Στανίτσας ψάλλει :)wink:) και είναι λίγα τρακ με τον Δανιηλίδη.

Οι ακουλουθίες είναι απο τη Μ. Δευτέρα μέχρι τη Μ. Τετάρτη.



Σημείωμα β. συντονιστή dpapagia: Επειδή παρατηρήθηκαν προβλήματα στο κατέβασμα των συνημμένων του παρόντος μηνύματος, τα ίδια αρχεία είναι επίσης ανεβασμένα στο mediafire, όλα σε ένα συμπιεσμένο αρχείο. Μέσα σ' αυτό θα βρείτε τρεις φακέλους: Ο πρώτος έχει τα της Μ. Δευτέρας, ο δεύτερος τα της Μ. Τρίτης κι ο τρίτος τα της Μ. Τετάρτης, συμπεριλαμβανομένων και της Προηγιασμένης Θείας Λειτουργίας.
Κατεβασα την ακολουθια του ορθρου της Μ.Δευτερας και μου φανηκε ιδια ηχογραφηση με αυτην του 1963.Ειναι σιγουρα του 1959?
μπορει να βοηθησει καποιος???
ευχαριστω.
 
Top