12-01-2014 Κυριακή μετά τα Φώτα Όρθρος Ἦχος δ΄ Ἑωθ. Ζ΄

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Επισυνάπτω τα μουσικά κείμενα του όρθρου για την ερχόμενη Κυριακή μετά τα Φώτα 12/01/2014 τα οποία και έκανα για τις προσωπικές μου ανάγκες.
Επίσης Επισυνάπτω το αρχείο και σε αναβαθμισμένο Μελωδό, για τους έχοντας την 8η αναβάθμιση του Χρυσού Μελωδού 2013
Χρόνια μας πολλά και "Καλοφωτισμένα"
Βασίλης Κιαμηλίδης
 

Attachments

  • 12-01-2014 Κυριακή μετά τα Φώτα Όρθρος ?χος δ΄ ?ωθ. Ζ΄.pdf
    5.7 MB · Views: 744
  • 12-01-2014 Κυριακή μετά τα Φώτα Όρθρος ?χος δ΄ ?ωθ. Ζ΄.mel
    291.2 KB · Views: 110

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Κυρ-Βασίλη, καταντάει ίσως ρουτίνα να στο λένε συνέχεια αλλά πολύ κόσμο έχεις βοηθήσει και βοηθάς με τις αναρτήσεις σου! Έτη πολλά να έχεις και υγεία να συνεχίσεις το καλό σου έργο. Ευχαριστούμε.
 

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Κυρ-Βασίλη, καταντάει ίσως ρουτίνα να στο λένε συνέχεια αλλά πολύ κόσμο έχεις βοηθήσει και βοηθάς με τις αναρτήσεις σου! Έτη πολλά να έχεις και υγεία να συνεχίσεις το καλό σου έργο. Ευχαριστούμε.
Αγαπητέ Δημήτρη!!!!!
Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, και αντεύχομαι έτη πολλά, και υπερευλογημένα κατά τα ποθούμενα.
Εμείς λέμε πάμπολλες ευχαριστίες σε σένα αγαπητέ Δημήτρη, διότι παρέχεις τη δυνατότητα στα μέλη να δωρίζει ο κάθε ένας τα δικά του δώρα.
Χάρη σε σένα και στους συνεργάτες σου, ένας δωρίζει, χίλιοι, δύο χιλιάδες .... ων ουκ έστι αριθμός λαμβάνουσουν.
Είμαι ''μικροφωνάκιας'', τώρα έγινα και ''ταμπλετάκιας''.
Την ιδέα την πήρα αρχικά από εσάς, βλέποντας τις σχετικές αναρτήσεις από φωτογραφίες στα αναλόγια.
Οπότε μόλις σκέφθηκα να τα γράφω με μεγάλες γραμματοσειρές, και τα έβλεπα καλά, αυτό ήταν.
Από σήμερα και μετά, τα κείμενα θα έχουν και καλύτερη μουσική ορθογραφία, διότι μέλος του φόρουμ και Μελωδογράφος μου έκανε κάποια μαθήματα, ενώ και άλλο Μέλος επίσης Μελωδογράφος κάνει τις κατά δύναμιν διορθώσεις ώστε να είναι όσο το δυνατόν πιο σωστά.
Χρόνια μας πολλά και ''καλοφωτισμένα''.
 

Γιώργος Μ.

Γιώργος Μπάτζιος
Από σήμερα και μετά, τα κείμενα θα έχουν και καλύτερη μουσική ορθογραφία, διότι μέλος του φόρουμ και Μελωδογράφος μου έκανε κάποια μαθήματα, ενώ και άλλο Μέλος επίσης Μελωδογράφος κάνει τις κατά δύναμιν διορθώσεις ώστε να είναι όσο το δυνατόν πιο σωστά.
Χρόνια μας πολλά και ''καλοφωτισμένα''.
Κύριε Βασίλη, είστε υπόδειγμα όχι μόνο προσφοράς, αλλά και φιλομάθειας. Ο Θεός να σας έχει καλά! Ομοίως και αυτούς που σας βοηθάνε.
 
Κυρ Βασίλη μας αυτό που κάνεις και προσφέρεις δεν πληρώνεται! Ο Θεός να σ' έχει καλά και να προσέχεις γιατί η πολλή έκθεση στην οθόνη κάνει ζημιά
 
Top