11 Εωθινά Καραμάνη και Ταλιαδώρου

stapaman

Εφησυχάζων & ενίοτε προξενών αλγεινάς εντυπώσεις δ
Εν όψει της ερχομένης Κυριακής (06/07/08) και μετά από παράκληση φίλου, ανεβάζω το Γ' Εωθινόν,

α) του Αθαν. Καραμάνη από τον "Όρθρο" του (Θεσσ/νίκη 1997)

β) του Χαριλάου Ταλιαδώρου, από το "Πρότυπον Αναστασιματάριόν" του (Θεσσ/νίκη 2001).
 

Attachments

  • Γ' ΕΩΘΙΝΟΝ, ΑΘΑΝ. ΚΑΡΑΜΑΝΗ.rar
    192.3 KB · Views: 614
  • Γ' ΕΩΘΙΝΟΝ, ΧΑΡ. ΤΑΛΙΑΔΩΡΟΥ.rar
    357.8 KB · Views: 531

sekyritsis

ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Ψάχνω ΤΑ 11 Εωθινά από τα εξής βιβλία:
α) του Αθαν. Καραμάνη από τον "Όρθρο" του (Θεσσ/νίκη 1997) και
β) του Χαριλάου Ταλιαδώρου, από το "Πρότυπον Αναστασιματάριόν" του (Θεσσ/νίκη 2001.
Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

koudounellis

Ευστράτιος Κουδουνέλλης
Ψάχνω ΤΑ 11 Εωθινά από τα εξής βιβλία:
β) του Χαριλάου Ταλιαδώρου, από το "Πρότυπον Αναστασιματάριόν" του (Θεσσ/νίκη 2001.
Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

ΣΕ ΚΑΛΗ ΜΕΡΙΑ
 

Attachments

  • ΕΩΘΙΝΑ Χ. ΤΑΛΙΑΔΩΡΟΥ.zip
    4.4 MB · Views: 1,483

theo2201

Μίσχος Θεοφάνης
καλησπέρα...πως θα γίνει να ανεβάσει κάποιος τα εωθινά του Καραμάνη; δηλαδή έχω φτάσει να τα ψάχνω και στις τελευταίες σελίδες του google και πάλι τίποτα :( διακρίνω γενικότερα μια ''ρατσιστική'' σε εισαγωγικά αντιμετώπιση των μουσικών κειμένων του.
 

evangeloskarp

Παλαιό Μέλος
καλησπέρα...πως θα γίνει να ανεβάσει κάποιος τα εωθινά του Καραμάνη; δηλαδή έχω φτάσει να τα ψάχνω και στις τελευταίες σελίδες του google και πάλι τίποτα :( διακρίνω γενικότερα μια ''ρατσιστική'' σε εισαγωγικά αντιμετώπιση των μουσικών κειμένων του.

Τα ψάχνω και γώ .Εδώ έχω ζητήσει αν γίνετε να ανεβάσει το Θ εωθινό σας ενδιαφέρει : http://analogion.com/forum/showthread.php?t=24630
 
καλησπέρα...πως θα γίνει να ανεβάσει κάποιος τα εωθινά του Καραμάνη; δηλαδή έχω φτάσει να τα ψάχνω και στις τελευταίες σελίδες του google και πάλι τίποτα :( διακρίνω γενικότερα μια ''ρατσιστική'' σε εισαγωγικά αντιμετώπιση των μουσικών κειμένων του.

Καμία ρατσιστική αντιμετώπιση .
Απλά υπόκεινται σε πνευματικά δικαιώματα...
:rolleyes:
 
Top