Ἀπόρριψη ὑβριστικῶν ΠΜ

domesticus

Lupus non curat numerum ovium
Ἐπειδὴ ἔγινα ἀποδέκτης ἐξαιρετικὰ ὑβριστικοῦ προσωπικοῦ μηνύματος (φυσικὰ σὰν «καλὸς χριστιανὸς» ἀπάντησα τρεῖς φορὲς πιὸ ὑβριστικά:rolleyes:), θέλω νὰ ρωτήσω ἄν ὑπάρχει στὸν πίνακα ἐλέγχου δυνατότητα ἀποκλεισμοῦ ἀποστολῆς ΠΜ ἀπὸ μέλη ποὺ δὲν ἐπιθυμῶ τὴν κοινωνία τους.
 

stapaman

Εφησυχάζων & ενίοτε προξενών αλγεινάς εντυπώσεις δ
Ἐπειδὴ ἔγινα ἀποδέκτης ἐξαιρετικὰ ὑβριστικοῦ προσωπικοῦ μηνύματος (φυσικὰ σὰν «καλὸς χριστιανὸς» ἀπάντησα τρεῖς φορὲς πιὸ ὑβριστικά:rolleyes:), θέλω νὰ ρωτήσω ἄν ὑπάρχει στὸν πίνακα ἐλέγχου δυνατότητα ἀποκλεισμοῦ ἀποστολῆς ΠΜ ἀπὸ μέλη ποὺ δὲν ἐπιθυμῶ τὴν κοινωνία τους.

http://www.youtube.com/watch?v=4IYQTpIlMJM
 
Ἐπειδὴ ἔγινα ἀποδέκτης ἐξαιρετικὰ ὑβριστικοῦ προσωπικοῦ μηνύματος (φυσικὰ σὰν «καλὸς χριστιανὸς» ἀπάντησα τρεῖς φορὲς πιὸ ὑβριστικά:rolleyes:), θέλω νὰ ρωτήσω ἄν ὑπάρχει στὸν πίνακα ἐλέγχου δυνατότητα ἀποκλεισμοῦ ἀποστολῆς ΠΜ ἀπὸ μέλη ποὺ δὲν ἐπιθυμῶ τὴν κοινωνία τους.

Υπάρχει. Στο αριστερό πλάγιο: Ρυθμίσεις & Επιλογές: Μέλη που αγνοώ

Γράφετε το όνομα του μέλους από το οποίο δεν επιθυμείτε να δέχεστε προσωπικά μηνύματα και πατάτε εντάξει.
 

domesticus

Lupus non curat numerum ovium
Υπάρχει. Στο αριστερό πλάγιο: Ρυθμίσεις & Επιλογές: Μέλη που αγνοώ

Γράφετε το όνομα του μέλους από το οποίο δεν επιθυμείτε να δέχεστε προσωπικά μηνύματα και πατάτε εντάξει.

Δὲν ἐμφανίζει ὄμως καὶ τὰ μηνύματα ποὺ ποστάρει κανονικά, κι ἔτσι δὲν ξέρεις τὶ σοῦ σέρνει δημοσίως ...
 
Δὲν ἐμφανίζει ὄμως καὶ τὰ μηνύματα ποὺ ποστάρει κανονικά, κι ἔτσι δὲν ξέρεις τὶ σοῦ σέρνει δημοσίως ...

Δεν το ήξερα ότι συμβαίνει αυτό... Μία λύση είναι να ρίχνετε μία ματιά στις δημόσιες αναρτήσεις χωρίς σύνδεση.
 

domesticus

Lupus non curat numerum ovium
Συνάδελφοι, βρεῖτε μιὰ λύση, γιατὶ ὅλο τὸ πρωὶ πλακώνομαι στὰ μπινελίκια μὲ ἕνα συνάδελφο, μοῦ τέλειωσε τὸ ὑβρεολόγιο, ἀλλὰ δυστυχῶς δὲν μπορῶ νὰ ἀντισταθῶ τὴν προοπτικὴ ἑνὸς καλοῦ καυγά :p

Στὸ τέλος, ὅπως πάει, θὰ πιοῦμε καὶ καφέ :rolleyes:
 
Συνάδελφοι, βρεῖτε μιὰ λύση, γιατὶ ὅλο τὸ πρωὶ πλακώνομαι στὰ μπινελίκια μὲ ἕνα συνάδελφο, μοῦ τέλειωσε τὸ ὑβρεολόγιο, ἀλλὰ δυστυχῶς δὲν μπορῶ νὰ ἀντισταθῶ τὴν προοπτικὴ ἑνὸς καλοῦ καυγά :p

Στὸ τέλος, ὅπως πάει, θὰ πιοῦμε καὶ καφέ :rolleyes:

Ανταλλάξτε κινητά, ο προφορικός λόγος ανασέρνει από τα βάθη του υποσυνειδήτου κι άλλα υλικά υβρεολογίου:p:p
 

raphael

Ραφαήλ Ζουμής
Συνάδελφοι, βρεῖτε μιὰ λύση, γιατὶ ὅλο τὸ πρωὶ πλακώνομαι στὰ μπινελίκια μὲ ἕνα συνάδελφο, μοῦ τέλειωσε τὸ ὑβρεολόγιο, ἀλλὰ δυστυχῶς δὲν μπορῶ νὰ ἀντισταθῶ τὴν προοπτικὴ ἑνὸς καλοῦ καυγά :p

Στὸ τέλος, ὅπως πάει, θὰ πιοῦμε καὶ καφέ :rolleyes:

Αν δεν γίνεται στο public δεν εχει νόημα.. :D
 

PavlosKouris

Pavlos Papadopaidi
Αν δεν γίνεται στο public δεν εχει νόημα.. :D

Οχι δημόσια γιατί θα τα "παρει στη κράνα" ο φίλος μου ο Κουμπαρούλης κ δεν θα μας αφήνει να το γλεντάμε:D
 

simos

Η μεγαλύτερη φωνή της σύγχρονης Βυζαντινής Μουσική
Οχι δημόσια γιατί θα τα "παρει στη κράνα" ο φίλος μου ο Κουμπαρούλης κ δεν θα μας αφήνει να το γλεντάμε:D

Μα αυτό είναι όλο το θέμα, να τα παίρνει στην κράνα ο διαχειριστής!! :)
 

PavlosKouris

Pavlos Papadopaidi
Συμφωνώ κ επειδή ξέρω τι φάτσα παίρνει (δεν νομίζω να άλλαξες από τότε που πήγες Αυστραλία) πεθαίνω στα γέλια είναι ντροπαλός κ κύριος.
 

Π. Δαβίδ

Γενικός συντονιστής
Μην ξεχνάτε όμως και τον γενικό συντονιστή, ο οποίος αν και τώρα μπήκε σπίτι (από τις 9 στο γραφείο! :mad::(:(:(:(:eek:) καραδοκεί....:cool:
 

mmamais

Μαμάης Μιχάλης
Ακόμα τραβάει ο καυγάς; Θέλεις να σου στείλουμε ευφάνταστες, προσβλητικές και πάνω απ'όλα αποτελεσματικές βρισιές (με Π.Μ) να έχεις να ρίχνεις;
 

domesticus

Lupus non curat numerum ovium
Ακόμα τραβάει ο καυγάς; Θέλεις να σου στείλουμε ευφάνταστες, προσβλητικές και πάνω απ'όλα αποτελεσματικές βρισιές (με Π.Μ) να έχεις να ρίχνεις;

Μπὰ, τὰ 'παμε καὶ ξεθυμάναμε.

Τουλάχιστον, μέχρι τὴν ἐπόμενη φορά. Πάντως, ρὲ παιδιὰ πολὺ μπινελίκι, τὸ κατευχαριστήθηκα, εἶχα καὶ τὰ νεύρα μου.

Τὶ Lexotanil, τὸ Ψαλτολόγιο εἶναι τὸ καλύτερο ἀγχολυτικό, τουλάχιστον γιὰ τὰ ἁπλὰ μέλη ...

ΥΓ. Εἶμαι ἑκτὸς ... ὅποιος θέλει νὰ μὲ βρίσει νὰ περιμένει στὴν οὐρὰ γιὰ καμιὰ βδομάδα :cool:.
 

stapaman

Εφησυχάζων & ενίοτε προξενών αλγεινάς εντυπώσεις δ
]Μπὰ, τὰ 'παμε καὶ ξεθυμάναμε.

Τουλάχιστον, μέχρι τὴν ἐπόμενη φορά. Πάντως, ρὲ παιδιὰ πολὺ μπινελίκι, τὸ κατευχαριστήθηκα, εἶχα καὶ τὰ νεύρα μου.

Mήπως να εκπονήσεις μια εργασία περί μπινελικοθεραπείας; Σε βλέπω να σπας ταμεία!

Τὶ Lexotanil, τὸ Ψαλτολόγιο εἶναι τὸ καλύτερο ἀγχολυτικό, τουλάχιστον γιὰ τὰ ἁπλὰ μέλη ...
Και μήπως ο Κουμπαρούλης να αρχίσει να χρεώνει; :D


ΥΓ. Εἶμαι ἑκτὸς ... ὅποιος θέλει νὰ μὲ βρίσει νὰ περιμένει στὴν οὐρὰ γιὰ καμιὰ βδομάδα :cool:.
http://www.youtube.com/watch?v=JwEdr5KgCzk :D
 
Top