Ψάχνω βιβλία για ανταλλαγή η αγορά!

Stayros

Παλαιό Μέλος
Ψάχνω τα εξής βιβλία : Μουσική παρακλητική Ιεροθέου (πλάγιοι ήχοι) , Μουσικόν εγκόλπιον των Ιερέων (Κακουλίδη) Μέγα Θεωρητικό Χρυσάνθου εκ Μαδύτων, Μουσικη Κυψέλη Στεφάνου εκδ Γρηγορίου για ανταλλαγή η αγορά! Ευχαριστώ!!
 

Stayros

Παλαιό Μέλος
Ψαχνω μουσικόν Τριώδιον α+β τομος και Πεντηκοστάριον Κ. Παπαπαγιαννη για αγορά η για ανταλλαγή με κάποια απο τα βιβλία της συλλογής μου. Οποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει προσωπικό μηνυμα! Ευχαριστώ!
 

Stayros

Παλαιό Μέλος
Ψάχνω τα βιβλία Αντιφωνάριον και Θυσαυρός μελους ειρμολογικού του Κ.Παπαγιάννη για ανταλλαγή! Οποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει προσωπικό μην. Ευχαριστώ!
 

Stayros

Παλαιό Μέλος
Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά σε όλους! Ψάχνω για ανταλλαγή τα παρακάτω βιβλία . Αντιφωνάριον κ Παπαγιάννη , Μ εβδομαδα , πεντηκοστάριο και μουσική παρακλητική Κ. Παπαγιάννη, Μουσική παρακλητική Ι.Μ Φιλοθέου πλάγιοι ήχοι, Μ εβδομάδα Σύρκα, Μουσική κυψέλη Στεφάνου και ψαλτηριον, ορθρο, πολυελεοι και εσπερινος Ι.Μ Σιμωνος πέτρας Οποιος έχει κάποια απο αυτά και ενδιαφέρεται για ανταλλαγή, να μου στείλει προσωπικό μην. Ευχαριστώ!!
 

Stayros

Παλαιό Μέλος
Ψάχνω βιβλία για ανταλλαγή η αγορά!Οποιος εδιαφέρεται παρακαλώ να μου στείλει μην
 

tsigkosp

Νέο μέλος
Χριστός ανέστη.Εχω καποια βιβλία που δεν τα χρειαζομαι κ θα ηθελα να τα δωσω.Ειναι σχεδον καινουρια.
 

tsigkosp

Νέο μέλος
Αν εχεις κ εσυ καποια που θα ηθελα ανταλλασουμε.Ευχαριστω.
 

Stayros

Παλαιό Μέλος
αδελφέ Χριστός Ανέστη! Στείλε μου αν θελεις σε προσωπικό μην τα βιβλία που έχεις για ανταλλαγή
 

tsigkosp

Νέο μέλος
αδελφέ Χριστός Ανέστη! Στείλε μου αν θελεις σε προσωπικό μην τα βιβλία που έχεις για ανταλλαγή
Καλησπερα Σταυρο.Πως στελνω προσωπικο μηνυμα?
 
Top