Ψάχνω…

Dimitris1999

New member
Καλησπέρα σας!!! Μήπως υπάρχει σε pdf μορφή το δοξασταριο του Χαριλάου Ταλιαδώρου;
 
Καλησπέρα σας!!! Μήπως υπάρχει σε pdf μορφή το δοξασταριο του Χαριλάου Ταλιαδώρου;
Κυκλοφορεί Δοξαστάριο του Δασκάλου;;;
Δεν γνωρίζω κάτι τέτοιο….. Νομίζω πως ο Δάσκαλος Δεν είχε εκδόσει Δοξαστάριο…. Είχα ακούσει πριν καιρό ότι ο Άρχων Πασχάλης Μάνος ξεκίνησε μια τέτοια Προσπάθεια αλλά δεν έμαθα κάτι νεότερο…..
Κάποιος από την Συμπρωτεύουσα ας μας ενημερώσει σχετικά γιατί και μένα με ενδιαφέρει αυτό το θέμα…..
 

Γιάννης Μουσελλής19

Φοιτητής Νομικής
Κυκλοφορεί Δοξαστάριο του Δασκάλου;;;
Δεν γνωρίζω κάτι τέτοιο….. Νομίζω πως ο Δάσκαλος Δεν είχε εκδόσει Δοξαστάριο…. Είχα ακούσει πριν καιρό ότι ο Άρχων Πασχάλης Μάνος ξεκίνησε μια τέτοια Προσπάθεια αλλά δεν έμαθα κάτι νεότερο…..
Κάποιος από την Συμπρωτεύουσα ας μας ενημερώσει σχετικά γιατί και μένα με ενδιαφέρει αυτό το θέμα…..
Ο κ. Πασχάλης Μάνος εξέδωσε πρόσφατα αυτά
 
Ο κ. Πασχάλης Μάνος εξέδωσε πρόσφατα αυτά
Ευχαριστώ Πολύ αγαπητέ Γιάννη! Να είσαι Καλά! Λόγω του ότι δεν έχω Facebook δεν το γνώριζα αυτό! Τον Άρχοντα Πασχάλη Μάνο έχω να τον δω από κοντά από το καλοκαίρι του 2018 στην Θεσσαλονίκη όπου είχαμε Ψάλλει μαζί με τον Αείμνηστο Δάσκαλο Χαρίλαο Ταλιαδωρο στην Αγία Σοφία!
 
Top