Χρόνια πολλά (Εισοδίων)

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Στους φίλους και συνεργάτες Shota Gugushvili και Παναγιώτη Σόμαλη πολλά τα έτη και βοήθεια σε όλους η Παναγία τη σημερινή εορτή. Υγεία πάνω από όλα.

Να είστε όλοι καλά. Χρόνια πολλά.
 

en_elladi

Μέλος
Χρόνια πολλά και ευλογημένα στους κυρίους Shota Gugushvili(Shota), Παμαγιώτη Σόμαλη(Panagiotis), στον Παναγιώτη Παρασκευόπουλο(Panosdohi)!!! Δυστυχώς δεν γνωρίζω ποια άλλα μέλη γιορτάζουν σήμερα, αντί της 15ης Αυγούστου! Ευχές σε κάθε εορτάζων μέλος του forum!!!
Η Παναγία μας βοήθειά σας! Υπό την προστασία της σκέπης της, με υγεία, αγάπη και κάθε ευλογία!
Χρόνια πολλά και ευλογημένα σε όλους μας!
 
Last edited:

Π. Δαβίδ

Γενικός συντονιστής
Ευχαριστώ όλα τα μέλη τα οποία με ευχήθηκαν γραπτώς ή τηλεφωνικώς. Αντεύχομαι υγεία και την προστασία και την σκέπη της Υπεραγίας Θεοτόκου.
 

Shota

Παλαιό Μέλος
Στους φίλους και συνεργάτες Shota Gugushvili και Παναγιώτη Σόμαλη πολλά τα έτη και βοήθεια σε όλους η Παναγία τη σημερινή εορτή. Υγεία πάνω από όλα.

Να είστε όλοι καλά. Χρόνια πολλά.

Ευχαριστώ παρα πολύ.
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής
Ευχαριστώ παρα πολύ.
Ἐπαναλαμβάνουμε καί σήμερα τίς εὐχές μας ἀγαπητέ Shota, ἀφοῦ σήμερα μέ τό παλαιό ἡμερολόγιο εἶναι τῶν Εἰσοδίων τῆς Θεοτόκου.
Βλέπω ὅμως στήν ἀρχική τοῦ Ψαλτολογίου ὅτι σήμερα ἔχεις τά γενέθλιά σου. Ἔχει σχέση αὐτό ἤ καί τό ὄνομά σου σχετίζεται μέ τήν Θεοτόκο;

Ἄν θέλεις, φυσικά, ἀπαντᾶς, ἀλλά οἱ εὐχές μας εἶναι ἐγκάρδιες!

Νά τά ἐκατοστήσεις!!!


 

Shota

Παλαιό Μέλος
π. Μάξιμος;56215 said:
Ἐπαναλαμβάνουμε καί σήμερα τίς εὐχές μας ἀγαπητέ Shota, ἀφοῦ σήμερα μέ τό παλαιό ἡμερολόγιο εἶναι τῶν Εἰσοδίων τῆς Θεοτόκου.
Βλέπω ὅμως στήν ἀρχική τοῦ Ψαλτολογίου ὅτι σήμερα ἔχεις τά γενέθλιά σου. Ἔχει σχέση αὐτό ἤ καί τό ὄνομά σου σχετίζεται μέ τήν Θεοτόκο;

Ἄν θέλεις, φυσικά, ἀπαντᾶς, ἀλλά οἱ εὐχές μας εἶναι ἐγκάρδιες!

Νά τά ἐκατοστήσεις!!!



Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια! Το όνομα μου δεν ξέρω τι σημάνει*, δεν έχει σχέση με την Θεοτόκο.

* Για την καλύτερη ελληνική εξήγηση ρωτήστε τον θείο μου Παναγιώτη :D
 
Last edited:
Top