Χρόνια Πολλά

vagelis

Antonia Xristoforaki Linardaki.
Σε οσες και οσους εορταζουν αυριο , εορτη των αγιων Κων-νου & Ελενης ,
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ .
Επ' ευκαιρεια επισυναπτω το δοξαστικο των αινων της εορτης , ''Ο των ανακτων αναξ ..'' (Πλ.Δος) . Ψαλλει ο Θρ. Στανιτσας .
 

Attachments

  • 4'09''=ΣΤΑΝΙΤΣΑΣ=Ο των ανακτων αναξ Πλ.Δος.MP3
    9.5 MB · Views: 114

apostolos

Απόστολος Κομπίτσης
Σε οσες και οσους εορταζουν αυριο , εορτη των αγιων Κων-νου & Ελενης ,
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ .
Επ' ευκαιρεια επισυναπτω το δοξαστικο των αινων της εορτης , ''Ο των ανακτων αναξ ..'' (Πλ.Δος) . Ψαλλει ο Θρ. Στανιτσας .

Βαγγέλη,

Ευχαριστούμε πολύ!!! Ο πατέρας μου και ο γιος μου γιορτάζουνε (Κων/τίνος και οι δυο) αύριο.

Εάν μπορεί ο συντονιστής να βάλλει αυτό το μήνυμα (ή και ένα κοπυ) στο φάκελλο του Στανίτσα κάτω από τις "Ηχογράφήσεις", και συγκεκριμένα στο φάκελλο των Πατριαρχικών. Έτσι για να είναι και αυτό το ακουστικό αρχείο στην θέση του.

Απόστολος
 

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Βαγγέλη,

Ευχαριστούμε πολύ!!! Ο πατέρας μου και ο γιος μου γιορτάζουνε (Κων/τίνος και οι δυο) αύριο.
Απόστολος

Απόστολε!!!!! Χριστός Ανέστη, και χρόνια πολλά και Ευλογημένα στον Πατέρα σου και στον γιό σου.
Επίσης εύχομαι χρόνια πολλά και Ευλογημένα σε όλες και σε όσους έχουν αύριο τα Ονομαστήριά των.

Βασίλης Κιαμηλίδης
 

apostolos

Απόστολος Κομπίτσης
Απόστολε!!!!! Χριστός Ανέστη, και χρόνια πολλά και Ευλογημένα στον Πατέρα σου και στον γιό σου.
Επίσης εύχομαι χρόνια πολλά και Ευλογημένα σε όλες και σε όσους έχουν αύριο τα Ονομαστήριά των.

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλη, σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σου! Μάλλον θα βρεθούμε στο σπίτι των γονέων μου αύριο βράδυ για τον ετήσιο εορτασμό.

Χρόνια πολλά σε όλους αύριο, εάν το ξεχάσω....

Απόστολος
 

vagelis

Antonia Xristoforaki Linardaki.
Βαγγέλη,
Ευχαριστούμε πολύ!!! Ο πατέρας μου και ο γιος μου γιορτάζουνε (Κων/τίνος και οι δυο) αύριο.
Εάν μπορεί ο συντονιστής να βάλλει αυτό το μήνυμα (ή και ένα κοπυ) στο φάκελλο του Στανίτσα κάτω από τις "Ηχογράφήσεις", και συγκεκριμένα στο φάκελλο των Πατριαρχικών. Έτσι για να είναι και αυτό το ακουστικό αρχείο στην θέση του. Απόστολος

Χρονια Πολλα , Να τους χερεσαι .
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Και από μένα χρόνια πολλά στους εορτάζοντες/εορτάζουσες του Ψαλτολογίου. Να είστε όλοι καλά και οι Άγιοι βοήθεια.
 

ktrifonidis

Τρυφωνίδης Κων/νος
Χρόνια πολλά και από εμένα σε όσους γιορτάζουν. Επιτρέψτε μου και ένα κέρασμα για τα ονομαστήρια μου : χερουβικό ήχος α' Κετσετζή.
 

Attachments

  • ketsetsis-cheroubiko A 1.jpg
    950.3 KB · Views: 31
  • ketsetsis-cheroubiko A 2.jpg
    1,011.4 KB · Views: 15

vagelis

Antonia Xristoforaki Linardaki.
Χρόνια πολλά και από εμένα σε όσους γιορτάζουν. Επιτρέψτε μου και ένα κέρασμα για τα ονομαστήρια μου : χερουβικό ήχος α' Κετσετζή.

Ευχαριστουμε για το κερασμα . Πολλες ευχες για χρονους μακρους & καλους .
 

PanagiotisK

ως άνωθεν^
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,

ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ,

ΚΑΛΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!
 

Lampadarios

Καλαφάτης Θανάσης
Εάν μπορεί ο συντονιστής να βάλλει αυτό το μήνυμα (ή και ένα κοπυ) στο φάκελλο του Στανίτσα κάτω από τις "Ηχογράφήσεις", και συγκεκριμένα στο φάκελλο των Πατριαρχικών. Έτσι για να είναι και αυτό το ακουστικό αρχείο στην θέση του.

Απόστολος

Χρόνια πολλά έστω και καθυστερημένα.(Οι πανελλαδικές βλέπετε...)

Λοιπόν σχετικά με τις ηχογραφήσεις, προτείνω να δημιουργηθεί ένα threat σε κάθε ψάλτη όπου να επισυνάπτονται οι διάφορες σκόρπιες ηχογραφήσεις όπως η παραπάνω για την οποία και ευχαριστούμε....
Και πάλι "¨ εις πολλά έτη..."
 

kaelthas

Νεκτάριος Ρ.
Λοιπόν σχετικά με τις ηχογραφήσεις, προτείνω να δημιουργηθεί ένα threat σε κάθε ψάλτη όπου να επισυνάπτονται οι διάφορες σκόρπιες ηχογραφήσεις όπως η παραπάνω για την οποία και ευχαριστούμε....
Και πάλι "¨ εις πολλά έτη..."

Μάλλον Θανάση έχεις καιρό να μπεις στο forum..... :D
 

Lampadarios

Καλαφάτης Θανάσης
Ξέρω οτι έχουν βελτιωθεί πολύ τα πράγματα σε σχέση με παλιά, αλλά παρατηρώ οτι δεν υπάρχει πάντα η μέριμνα για να τοποθετούνται οι ηχογραφήσεις στη θέση τους απο αυτούς που με καλή προαίρεση βέβαια τις ανεβάζουν. Ρίξτε μια πρόχειρη ματιά και θα δείτε πολλά παραδείγματα όσων λέω:):)
 
Top