Χερουβικό πλ. α΄ Λιναρδάκη Ευαγγέλου

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΑΝΙΗΛ

Παλαιό Μέλος
Μεταφεροντας αρχεια απο τον ενα δισκο στον αλλο βρηκα αυτην την ηχογραφηση πριν απο λιγες μερες!!Δεν την ειδα απο μια κλεφτη ματια στο φορουμ!!!Την Κυριακη ειναι και ο ηχος του χερουβικου!Ο αημνηστος καλος μου φιλος ητανε μερακλης με ολη την σημασια της λεξεως και συνηθιζε να με παιρνει στο κινητο και μολις του ελεγα ΄΄ελα δασκαλε΄΄μου ελεγε μονο ΄΄ κοπανατο΄΄και εκλεινε το τηλεφωνο!!!αμεσως καταλαβαινα πως κατι θα μου ειχε στειλει!!ποτε δεν μου ειπε γιατι το ειπες ετσι η γιατι το ειπες αλλιως παρα οταν εβλεπε τα σχολια και τα μηνυματα που του εστελναν εκανε σαν μικρο παιδι και μου ελεγε πως ειναι κριμα που λενε για μενα και οχι για σενα και του ελεγα πως δεν με πειραζει και μαζι του χαιρομαι καιγω!!μου λειπει ο Βαγγελης και η ζωη συνεχιζεται!!!!!!!!!μαζι με το χερουβικο βαζω μεσα και το ηχητικο οπως ηχογραφηθηκε τοτε και μια φωτογραφια του οπου ειναι μαζι μετην αγαπημενη του συζυγο κ Τονια λιγους μηνες πριν αρωστησει για να τον θυμαστε και ετσι!!!!!!!!!Αιωνια του η μνημη!!!!!!
 

Attachments

  • Χερουβικό πλ. α΄Ευαγγέλου Λιναρδάκη.pdf
    3.8 MB · Views: 196
  • 01 Βαγγελης-Τονια.jpg
    71.2 KB · Views: 31

Γιώργος Μ.

Γιώργος Μπάτζιος
Να είσαι καλά βρε Δάνο! Το έχω ξαναγράψει κάπου, έχεις την τιμή να είσαι ο άνθρωπος που μάλλον από όλους μας εδώ μέσα του έδωσες την περισσότερη χαρά....
 

Αηδόνης

Παλαιό Μέλος
Αιωνία σου η μνήμη κυρ Βαγγέλη...
(Ακόμη έχω στον κατάλογο του τηλεφώνου μου τον αριθμό του κινητού του και δνε θέλω να τον σβήσω για να τον θυμάμαι...)
Τι άνθρωπος...
Διαμάντι...
 
Τὸ ἔγραψα καθαρὰ καὶ τὸ ἀνεβάζω στὴ μνήμη του. (Διόρθωσα δυὸ ὀρθογραφικὰ ποὺ πῆρε τὸ μάτι μου).
 

Attachments

  • Χερουβικόν Λιναρδάκη.pdf
    144.6 KB · Views: 109
Top