Των νομικών διδαγμάτων

Αντωνης Μιχελουδακης

παλαιόν στρουθίον μονάζον
Του Θεμιστοκλέους βεβαίως βεβαίως,Γεωργιάδου επίσης βεβαίως.Το κείμενο ετοιμάζεται (καθαρογράφεται) και σε λίγο ελπίζω να καταφέρω να το ανεβάσω, μέχρι τότε έχω περιθώριο να με ακούσετε γιατί άμα δείτε το κείμενο όλα θα αποκαλυφθούν......Φίλε Γιώργο Σιαπερόπουλε σε ευχαριστώ για την βοήθεια
 

Attachments

  • TΩΝ ΝΟΜΙΚΩΝ.MP3
    4 MB · Views: 89

Αντωνης Μιχελουδακης

παλαιόν στρουθίον μονάζον
Aν και δεν τα καταφέραμε, προς το παρόν, να το καθαρογράψουμε το ανεβάζω απο το πρωτότυπο μήπως και θέλει κάποιος να το ψάλλει αύριο
 

Attachments

  • ΤΩΝ ΝΟΜΙΚΩΝ_1.jpg
    487.1 KB · Views: 83
  • ΤΩΝ ΝΟΜΙΚΩΝ_2.jpg
    1 MB · Views: 45
  • ΤΩΝ ΝΟΜΙΚΩΝ_3.jpg
    368.7 KB · Views: 27

παναγιωτης1

Galanis.K.Panagiotis
Aν και δεν τα καταφέραμε, προς το παρόν, να το καθαρογράψουμε το ανεβάζω απο το πρωτότυπο μήπως και θέλει κάποιος να το ψάλλει αύριο

Ωραίο είναι φίλε Αντώνη......αλλά ...''τέτοια ώρα..τέτοια λόγια'' δε προλαβαινω
για αύριο .....θέλει και αυτό τη μελέτη του.....
θα αρκεστώ στο Πρίγγο....του χρόνου πρώτα ο Θεός....
....Ευχαριστώ....
 

Αντωνης Μιχελουδακης

παλαιόν στρουθίον μονάζον
Kατοπιν εορτής και για του χρόνου πλέον ,εκτός για τον φίλο μου τον Νικόλαο που γιόρταζε χθές (χρόνια πολλά Νικόλαε) και καθαρογραμμένοΥΓ Θερμά ευχαριστώ τον φίλο μου που το καθαρόγραψε και που μέσω και εμού μας έχει δώσει αρκετά ,αλλά επιμένει στην ανωνυμία
 

Attachments

  • ΤΩΝ ΝΟΜΙΚΩΝ ΘΕΜ.ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ-1.pdf
    61.3 KB · Views: 64
Last edited:
Γ

Γεώργιος Κ. Σιαπερόπουλος

Guest
Του Θεμιστοκλέους βεβαίως βεβαίως,Γεωργιάδου επίσης βεβαίως.Το κείμενο ετοιμάζεται (καθαρογράφεται) και σε λίγο ελπίζω να καταφέρω να το ανεβάσω, μέχρι τότε έχω περιθώριο να με ακούσετε γιατί άμα δείτε το κείμενο όλα θα αποκαλυφθούν......Φίλε Γιώργο Σιαπερόπουλε σε ευχαριστώ για την βοήθεια

Μπράβο Αντώνη

η βοήθεια έπιασε τόπο τον ξεπέρασες τον πρώτο διδάξαντα με το ισοκράτημα.
 
Top