[Ψάχνω] Το Βιβλίο της Θείας Λειτουργίας Πρίγγου

ilias789

Μέλος
Ακόμα και στην Αποστολική Διακονία είναι εξαντλημένο...Μήπως υπάρχει η δυνατότητα σε pdf ...Εγώ θα επιθυμούσα να το έβρισκα από βιβλιοπωλείο αλλά στην ανάγκη θα το έχω για το τάμπλετ μου.... :)



Ευχαριστώ Πολύ !!!
 

nikosthe

Νίκος Θεοτοκάτος
Ακόμα και στην Αποστολική Διακονία είναι εξαντλημένο...Μήπως υπάρχει η δυνατότητα σε pdf ...Εγώ θα επιθυμούσα να το έβρισκα από βιβλιοπωλείο αλλά στην ανάγκη θα το έχω για το τάμπλετ μου.... :)



Ευχαριστώ Πολύ !!!

Όπως βλέπω, υπάρχει ψηφιακά στον κατάλογο αυτόν: https://byzantinemusicresources.wordpress.com/2015/10/02/byzantine-music-books/#more-2
 

ilias789

Μέλος
Επειδή όπως ξέρουμε το συζητημένο βιβλίο είναι υπό εξάντληση δε θα το βρείτε στις προσιτές τιμές που φαντάζεστε γι' αυτό έχετε ευλογία από μένα όποιος το έχει πολύ ανάγκη να πάρει στο βιβλιοπωλείο και ας πει ένα μικρό ψεματάκι πως παίρνει εκ μέρους μου ...Ας πει πως παίρνει από τον Ηλία από την Αμμουλιανή γιατί δεν πρόκειται να το πάρετε ποτέ επειδή όπως είπα είναι συλλεκτικό κομμάτι

Ευχαριστώ!!!!
 

LABADARIOS1

Παλαιό Μέλος
Επειδή όπως ξέρουμε το συζητημένο βιβλίο είναι υπό εξάντληση δε θα το βρείτε στις προσιτές τιμές που φαντάζεστε γι' αυτό έχετε ευλογία από μένα όποιος το έχει πολύ ανάγκη να πάρει στο βιβλιοπωλείο και ας πει ένα μικρό ψεματάκι πως παίρνει εκ μέρους μου ...Ας πει πως παίρνει από τον Ηλία από την Αμμουλιανή γιατί δεν πρόκειται να το πάρετε ποτέ επειδή όπως είπα είναι συλλεκτικό κομμάτι

Ευχαριστώ!!!!

Γιατί να πει κάποιος ψέματα και όλα αυτά πόταν μπορεί να το παραγγείλει από Κύπρο. Ελάχιστα τα ταχυδρομικά. Καλή τιμή!
 

ilias789

Μέλος
Τάχα μου θα το βρισκα στη Κύπρο και κουραφέξαλα μετα συγχωρήσεως γιατί και κει δεν το ήχαν είναι γενικό το φαινόμενο αν έχουν μεινει ζήτημα να είναι λίγα τα βιβλία και αυτό μετά της προσωπικής μου έρευνας ...Αν παρεμπιπτόντως το έχετε ανάγκη σίγουρα θα το βρείτε στην Κύπρο:D:D:D
 

LABADARIOS1

Παλαιό Μέλος
Τάχα μου θα το βρισκα στη Κύπρο και κουραφέξαλα μετα συγχωρήσεως γιατί και κει δεν το ήχαν είναι γενικό το φαινόμενο αν έχουν μεινει ζήτημα να είναι λίγα τα βιβλία και αυτό μετά της προσωπικής μου έρευνας ...Αν παρεμπιπτόντως το έχετε ανάγκη σίγουρα θα το βρείτε στην Κύπρο:D:D:D
Κι όμως φίλε Ηλία. Στην Κύπρο υπάρχουν βιβλία. Μήπως δεν ξέρεις που πρέπει να απευθυνθείς
 

ilias789

Μέλος
Τότε φίλτατε ημών Λαμπαδάριε απ' το να φλυαρείς μαζί μου μπορείς να μας προτείνεις κάποια από αυτά όπως τα γνωρίζεις εσύ πολύ καλύτερα από εμάς... Ελπίζω να ξημερώσει η αυριανή μέρα βλέποντας μερικά τηλέφωνα που θα αναρτήσεις εις το προσεχές μέλλον :)
 

ilias789

Μέλος
:D Πρασινωπός και καταϊμπαϋλντησμένος καθώς ήταν ηυτοκτώνησε όπως η ορθογραφία που σας γράφω :( Το Χλωμό προσωπίδιο έφτασε να γίνεται από μωβ :mad:αναψοκοκκινησμένο χαχα τραγικής ειρωνίας και αποδιοπομπαιους τραγους...!!!! έλα φίλτατε αστειεύομαι :)
 

LABADARIOS1

Παλαιό Μέλος
Τότε φίλτατε ημών Λαμπαδάριε απ' το να φλυαρείς μαζί μου μπορείς να μας προτείνεις κάποια από αυτά όπως τα γνωρίζεις εσύ πολύ καλύτερα από εμάς... Ελπίζω να ξημερώσει η αυριανή μέρα βλέποντας μερικά τηλέφωνα που θα αναρτήσεις εις το προσεχές μέλλον :)
Δεν σε προσέβαλα νομίζω "φίλε" Ηλία. 00357 22624212 Βιβλιοπωλείο Ι.Μ.Ταμασού. είμαι σίγουρος πως έχει. Διασταυρωμένο
 

ilias789

Μέλος
Εκτιμώ την προσπάθεια που κατέβαλες μετά την εις άδου κάθοδόν σου...:D
Εύχομαι να είσαι καλά και άνευ κακίας μέσα σου για εμέ ... Όπως να χει εκλίπει το χιούμορ τη σήμερον ημέρα και φιλοτέχνησα τα όσα ειπώθηκαν με ολίγον σάλτσας ...Ελπίζω να υπάρξει ειρήνη εν του οίκου σου και

Σε Ευχαριστώ που είχαμε την εν λόγω συζήτηση ήταν πολύ ευχάριστο να σατιρίσουμε την κατάσταση :) Καλή συνέχεια και καλό κουράγιο σου εύχομαι!!!
ο εν Χριστώ Αδελφός Ηλίας
 

nektarioso

Νέο μέλος
Γνωρίζει κάποιος γιατί δεν ανέβηκαν στην ιστοσελίδα της Αποστολικής Διακονίας pdf από τη Θεία Λειτουργία του Πρίγγου όπως έγινε με τα άλλα βιβλία;
 
Top