Σελίδες 30-39

Status
Not open for further replies.

haris1963

παλαιότατο μέλος
http://www.analogion.com/forum/showthread.php?p=24234#post24234
Ανοίγω νέο θέμα για πληρότητα επειδή θέλω να αναλάβω τις επόμενες σελίδες.

Δημήτρη θα τις ετοιμάσω κι αυτές εγώ. Ετοίμασε εσύ και τις επόμενες όπως είπες να προχωράμε (άντε ας εμφανιστεί και κανένας 3ος ή και 4ος, να ετοιμάσει τις 52-62)
ΧΣ
 

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Δημήτρη θα τις ετοιμάσω κι αυτές εγώ. Ετοίμασε εσύ και τις επόμενες όπως είπες να προχωράμε (άντε ας εμφανιστεί και κανένας 3ος ή και 4ος, να ετοιμάσει τις 52-62)
ΧΣ
Θα δοκιμάσω εγώ, αλλά δεν υπόσχομαι ότι μπορώ να τα αποκωδικοποιήσω σωστά. Αν δεν μπορέσω τελικά, θα σας ενημερώσω.
 

haris1963

παλαιότατο μέλος
Θα δοκιμάσω εγώ, αλλά δεν υπόσχομαι ότι μπορώ να τα αποκωδικοποιήσω σωστά. Αν δεν μπορέσω τελικά, θα σας ενημερώσω.

Μπράβο Γιάννη! Η όλη σου παρουσία στο φόρουμ τελευταία, είναι εξαίρετη! Αν χρειαστείς οποιαδήποτε βοήθεια στο εγχείρημα, είμαι στη διάθεσή σου.
ΧΣ
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Θα δοκιμάσω εγώ,

Ευχαριστούμε Γιάννη. Μόνο για να είναι ξεκάθαρο το τί έχει αναλάβει ο καθένας, άνοιξε νέο θέμα στην ενότητα Τόμος 18ος (Μουσικολογικά Απομνημονεύματα
με τίτλο τις σελίδες που αναλαμβάνεις. Να είσαι καλά.

αλλά δεν υπόσχομαι ότι μπορώ να τα αποκωδικοποιήσω σωστά.
Γι'αυτό τα ονόμασε... κώδικες! :rolleyes: Καλή δύναμη. Εάν έχεις δυσκολίες σημείωνε τα δυσανάγνωστα μέρη και κάποιος άλλος αργότερα μπορεί να τα συμπληρώσει.
 
Last edited:

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Χάρη, κάνε μέχρι και την 39 γιατί τη 40 την έκανα ήδη.
 

haris1963

παλαιότατο μέλος
Ορίστε λοιπόν έτοιμες κι αυτές! Χμμ... τις καθυστέρησα λίγο με όλα αυτά τα πήγαινε-έλα :rolleyes:
 

Attachments

  • Pages_30-39.doc
    63 KB · Views: 22
  • Pages_30-39.pdf
    93.4 KB · Views: 40
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top