[Ερώτηση] Σας "κολλάει" τελευταία το Ψαλτολόγιον;

Θωμάς

Δανιήλ
Ο διακομιστής είναι πολύ απασχολημένος αυτή τη στιγμή. Παρακαλώ προσπαθήστε πάλι αργότερα.
Εξακολουθεί να το παρουσιάζει:(:eek::mad:
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Νομίζω οτι βρήκα τί έφταιγε... παλαιότερα που αντιμετωπίζαμε κάποια προβλήματα αργής φόρτωσης του φόρουμ, είχα ενεργοποιήσει μια ρύθμιση που περιόριζε τις ενέργειες του φόρουμ όταν το υπολογιστικό φορτίο του διακομιστή (server) ήταν παραπάνω από κάποιο όριο. Επειδή για το ενδιάμεσο διάστημα δεν δημιουργήθηκε πρόβλημα το άφησα έτσι και .. το ξέχασα. Τώρα ψάχνοντας να δώ τί μπορεί να φταίει το θυμήθηκα και απενεργοποίησα τον περιορισμό. Πείτε μου εάν παρόλαυτά συνεχίζει να σας δείχνει το μήνυμα του διακομιστή. Και σε κάθε περίπτωση μπορείτε να πυροβολήσετε ελεύθερα το διαχειριστή :eek:.
 

ATHAN

Αθανάσιος Μπακαλούδης
Νομίζω οτι βρήκα τί έφταιγε... . Και σε κάθε περίπτωση μπορείτε να πυροβολήσετε ελεύθερα το διαχειριστή :eek:.

Πες’ το μας φίλε μου καλέ… γιατί δεν σου το κρύβω ότι με την άγνοιά μου περί pc, και με το τελευταίον πάθημά μου με την απρόσμενη «ψωρίαση» που με επεσκέφθη, είχα την εντύπωση ότι εγώ πιθανόν να έκανα τη ζημιά, και λούφαζα, αισθανόμενος πικρία και ενοχή.
Τώρα μάλιστα….γνωρίζουμε τον αίτιο, αλλά λόγω μεγαλοκαρδίας δεν πυροβολούμε :)
 

stapaman

Εφησυχάζων & ενίοτε προξενών αλγεινάς εντυπώσεις δ
... Και σε κάθε περίπτωση μπορείτε να πυροβολήσετε ελεύθερα το διαχειριστή :eek:.

Οι Διαχειριστές ανήκουν στα προστατευόμενα είδη :D:D:D
Ευχαριστίες πολλές για την έρευνα και την αποκατάσταση του προβλήματος!
 
Top