[Ερώτηση] Σας "κολλάει" τελευταία το Ψαλτολόγιον;

V_Zacharis

Παλαιό Μέλος
Πολύ συχνά χτες και σήμερα μου βγάζει μήνυμα ότι ο διακομιστής είναι απασχολημένος (ή κάτι τέτοιο) και μετά από λίγο επανέρχεται. Το έχει προσέξει άλλος αυτό;
 

dimskrekas

Δημήτρης Σκρέκας
Πολύ συχνά χτες και σήμερα μου βγάζει μήνυμα ότι ο διακομιστής είναι απασχολημένος (ή κάτι τέτοιο) και μετά από λίγο επανέρχεται. Το έχει προσέξει άλλος αυτό;

Κολλλλλλλλλλάει πάρα πολλλλλλλλύ!

Δ.
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής

Κι ἐμένα μέ ταλαιπωρεῖ κατά διαστήματα ἀπό χθές τό ἀπόγευμα πρός τό βράδυ, βγάζοντας τό συγκεκριμένο μήνυμα, πού κάποιες φορές ἔκανε καί 10΄ νά ἐπανέλθει.
Ἄς τό δεῖ ὁ Δημήτρης.


 

nikosthe

Νίκος Θεοτοκάτος

Κι ἐμένα μέ ταλαιπωρεῖ κατά διαστήματα ἀπό χθές τό ἀπόγευμα πρός τό βράδυ, βγάζοντας τό συγκεκριμένο μήνυμα, πού κάποιες φορές ἔκανε καί 10΄ νά ἐπανέλθει.
Παρομοίως.
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής

Καί τό psaltologion τό ἴδιο, νομίζω· δέν ἔχει διαφορά.
Νά φανταστεῖτε πῆγα νά βάλω thanks τώρα στόν Shota καί ἀντί αὐτοῦ ἔγραψε ἀπό κάτω:
Ο διακομιστής είναι πολύ απασχολημένος αυτή τη στιγμή. Παρακαλώ προσπαθήστε πάλι αργότερα.​
 

Vladimir

Παλαιό Μέλος
Και εγώ βλέπω αυτό το μήνυμα πότε-πότε, αλλά μόνο κατά τη νύχτα, πχ τώρα.
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Εγώ από Αυστραλία δεν έχω τέτοιο πρόβλημα. Δεν ξέρω τι μπορεί να συμβαίνει, θα ενημερώσω την εταιρία που φιλοξενεί τα αρχεία του φόρουμ εάν το πρόβλημα δεν εξαφανιστεί τις επόμενες ώρες. Πείτε μου αύριο εάν το πρόβλημα παραμένει για σας (ένας δύο ας πουν ενδεικτικά), για να ξέρω.
 

kaelthas

Νεκτάριος Ρ.
Κάτι παίζει με το server παιδιά...
Τα μηνύματα τα βγάζει συνήθως σε ώρες αιχμής (συνήθως το βραδάκι)
 

dimskrekas

Δημήτρης Σκρέκας
Εγώ από Αυστραλία δεν έχω τέτοιο πρόβλημα. Δεν ξέρω τι μπορεί να συμβαίνει, θα ενημερώσω την εταιρία που φιλοξενεί τα αρχεία του φόρουμ εάν το πρόβλημα δεν εξαφανιστεί τις επόμενες ώρες. Πείτε μου αύριο εάν το πρόβλημα παραμένει για σας (ένας δύο ας πουν ενδεικτικά), για να ξέρω.

Και στην Αγγλία κολλάει τακτικότατα. Έχει πάνω από 3 μέρες που συμβαίνει. Άλλοτε βγάζει το μήνυμα που αναφέρθηκε, κι άλλοτε δε φορτώνει καθόλου.

Δ.
 

stapaman

Εφησυχάζων & ενίοτε προξενών αλγεινάς εντυπώσεις δ
Και στην Πλατεία Βικτωρίας επίσης... Σαν πολλοί γίναμε μου φαίνεται... Έλα να αρχίσει το παιδομάζωμα!!! :D
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
ΟΚ, δεν χρειάζομαι άλλες μαρτυρίες. Ευχαριστώ. Φαίνεται οτι η σύνδεση του διακομιστή με ευρωπαϊκούς κόμβους έχει προβλήματα υπερφόρτωσης. Θα ενημερώσω σήμερα την εταιρία και εάν μάθω κάτι χρήσιμο θα σας πώ.
 

nikosthe

Νίκος Θεοτοκάτος
Και στην Αμερικη το ιδιο! Σημερα κολλαει ολη μερα.
Τι γίνεται με σένα;; Τη μια μέρα είσαι στην Κίνα, την άλλη στην Αμερική, θα μας τρελάνεις... Διηπειρωτικός ψαλτολόγος...
 

master_yianni

Αργός και μετά μέλους
Τι γίνεται με σένα;; Τη μια μέρα είσαι στην Κίνα, την άλλη στην Αμερική, θα μας τρελάνεις... Διηπειρωτικός ψαλτολόγος...

Νικο, οπου γης πατρις! Μακαρι να μπορουσα να ημουν στην Ελλαδα και θα σας επισκεπτομουν ολους εναν εναν, να τα πουμε, να τα ψαλλουμε και να μερακλωθουμε, δοξολογοντας το Θεο! :D

Θελησε ο Θεος και εφυγα απο την Κινα τον Αυγουστο που μας περασε, και τωρα πλεον δουλευω στο Τεξας. :D:D
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Επικοινώνησα με την εταιρία και σε αυτούς η σελίδα άνοιγε κανονικά. Ιδού η απάντησή τους. Εάν κάποιος που αντιμετωπίζει το πρόβλημα μπορεί να κάνει ένα trace route και να μου το στείλει, θα ενημερώσω την εταιρία. Αλλιώς μάλλον πρέπει να περιμένουμε ελπίζοντας οτι το πρόβλημα είναι προσωρινό του δικτύου και θα εξαφανιστεί. Συγνώμη για την ταλαιπωρία.

Unfortunately I am unable to replicate this issue. When I visit your domain name I am able to successfully view your website. I have tested this with both Firefox and Internet Explorer. If the site in inaccessible to assist us in pinpointing the source of this issue we ask that you provide us with the results of a "trace route". A trace route shows that path that a connection takes from your computer to a website, or another computer.
 
Top