[Ερώτηση] Πόσο κάνει ο Ταλιαδώρος;

master_yianni

Αργός και μετά μέλους
Μιας και τα πνευματικά δικαιώματα των κ.κ. Πρίγγου και Στανίτσα έχουν κιόλας αγοραστεί απο διάφορους, εγώ θα ήθελα να αγοράσω του κ.Ταλιαδώρου. Μήπως ξέρει κάποιος αν πουλιώνται, πόσο κάνουν και που να απευθυνθώ; :D
Μήπως είναι ακόμα νωρίς, ή μόνον "δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλεύεται";

Στο μέλλον μήπως ξέρει κάποιος, ποιός πρωτοψάλτης θα κοστίζει τα περισσότερα, για να τον καπαρώσουμε;
 

stapaman

Εφησυχάζων & ενίοτε προξενών αλγεινάς εντυπώσεις δ
Όποιοι περιμένουν να ... ζεσταθούν από το συγκεκριμένο (αειθαλές) δένδρο, τους βλέπω να την βγάζουν για πολλά χρόνια ακόμα με πετροκάρβουνο ... :D:D
 

master_yianni

Αργός και μετά μέλους
Ωχ τη βαψαμε!!! :( Μπας και του δινει ο Καραμανης συμβουλες; :D
 

stapaman

Εφησυχάζων & ενίοτε προξενών αλγεινάς εντυπώσεις δ
Από κοντά και ο κυρ-Λυκούργος όμως... Μήπως είναι θέμα κοινής ύδρευσης; Κοινώς, το έχει το νερό μήπως προς τα πάνω;
 

master_yianni

Αργός και μετά μέλους
Από κοντά και ο κυρ-Λυκούργος όμως... Μήπως είναι θέμα κοινής ύδρευσης; Κοινώς, το έχει το νερό μήπως προς τα πάνω;

Αν ψαλλεις σωστα και Πατριαρχικα (και με υφος, οπως και στο αβαταρ μου) σου τα δινει ο Θεος πλουσιοπαροχα, και τα χρονια και τις χαρες! :D

Τωρα για το νερο, περιμενουμε τις μελετες της ΟΥΛΕΝ.
 

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Από κοντά και ο κυρ-Λυκούργος όμως... Μήπως είναι θέμα κοινής ύδρευσης; Κοινώς, το έχει το νερό μήπως προς τα πάνω;
Μπα! Και ο μακαριστός πρώην Πατρών στο ίδιο μοτίβο ήταν! Τι σου είναι αυτοί οι ψάλτες! Δύσκολα ησυχάζει από μας ο κόσμος!
 

mmamais

Μαμάης Μιχάλης
Νομίζω είναι ο συνδυασμός μπουγάτσα-ελληνικός καφές που συνηθίζεται στη Θεσσαλονίκη.

Η μπουγάτσα-μίλκομπούκαλο για μας τους νεώτερους.
 

ΓΙΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Παλαιό Μέλος
Μήπως είναι ακόμα νωρίς, ή μόνον "δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλεύεται";

Όπως τό 'πες! Δρυός πεσούσης, όποιος ... προλάβει ... ξυλεύεται.:D:D:D Κι αφού ξυλεύεται, ... θερμαίνεται :D:D, κι αφού θερμαίνεται, βολεύεται:D!
Όσο για το πόσο κάνουν τα δικαιώματα, θα πρέπει οι ... φίρμες να προσλάβουν ατζέντη - μάνατζερ, για .... δημοπρασία μετά την πτώση της δρυός:D:D:D:D!
 
Top