Πρόβλημα με DownThemAll

Thanasis

Θανάσης Δήμος
Τις τελευταίες μέρες δεν μπορώ να κατεβάσω με τα πρόσθετα του firefox DownThemAll και flashgot από το Ψαλτολόγιον. Συμβαίνει κάτι; Έχει και άλλος το ίδιο πρόβλημα;
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Σ' εμένα το DownThemAll λειτουργεί κανονικά.
 

Thanasis

Θανάσης Δήμος
Σ' εμένα το DownThemAll λειτουργεί κανονικά.

Σ'εμένα εξακολουθεί να μην λειτουργεί σωστά.Τα κατεβάζει ως attachment.php.html Αυτό μου συμβαίνει μόνο στο ψαλτολόγιο και μόνο τώρα τελευταία.
 

sokrates

Σωκράτης Μαραγκουδάκης
κε Θανάση σας ευχαριστώ ιδιαίτερα για την αρχική σας ερώτηση, καθώς δε γνώριζα καθόλου την ύπαρξη αυτού του plugin... (αδικαιολόγητος ειμαι:D) και από δω και πέρα θα γλιτώσω πολλά copy paste... Να είσται καλά:)
 

Thanasis

Θανάσης Δήμος
Συγγνώμη για την καθυστέρηση. Τώρα μπήκα στο φόρουμ. Απλά απεγκατέστησα αυτά τα πρόσθετα και τα εγκατέστησα ξανά. Το παράξενο βέβαια ήταν ότι μόνο εδώ δεν δούλευαν.
 

Thanasis

Θανάσης Δήμος
Δυστυχώς φίλοι μου δεν το χάρηκα πολύ.Έχω ξανά το ίδιο πρόβλημα.
 

dimitris

Παλαιό Μέλος
Αν δε βάλετε λίνουξ θα τρώτε χιλιάδες ώρες με προβλήματα της μαμάς microsoft και των συνεγατ(ιδ)ών αυτής γι αυτό που πληρώσατε.
Εδώ όλα πάνε γρήγορα και χωρίς προβλήματα. :wink:
 

Thanasis

Θανάσης Δήμος
Δυστυχώς φίλοι μου δεν το χάρηκα πολύ.Έχω ξανά το ίδιο πρόβλημα.

Σήμερα πάλι, δουλεύει μια χαρά. Άντε να βγάλεις συμπέρασμα !!!
 

tsak77

Χρῆστος Τσακίρογλου
Σήμερα έγινε μία αναβάθμιση στο down them all και προς το παρόν τουλάχιστον όλα λειτουργούν κανονικά.
 

Thanasis

Θανάσης Δήμος
Σήμερα έγινε μία αναβάθμιση στο down them all και προς το παρόν τουλάχιστον όλα λειτουργούν κανονικά.
Πράγματι.Ίσως να βοήθησε η αναβάθμιση.
 
Top