Προσφέρω επαγγελματικές και οικονομικές λύσεις για ηχογράφηση ψαλτών

modestouchr

Νέο μέλος
Το CMM Studios ιδρύθηκε τον Ιανουάριο του 2012 για να καλύψει τις ανάγκες μουσικών και όχι μόνο. Προσφέρει ηχογραφήσεις, ενορχηστρώσεις, πρωτότυπες συνθέσεις και ότι άλλο έχει να κάνει με τη μουσική και ηχητική δημιουργία. Βρίσκεται στην περιοχή των Ιλισίων, πολύ κοντά σε στάσεις Μ.Μ.Μ. Προσφέρει υψηλή ποιότητα υπηρεσιών σε πολύ χαμηλές τιμές. Για επικοινωνία 6989800351

ΔΕΙΓΜΑ ΔΟΥΛΕΙΑΣ:
http://www.youtube.com/watch?v=lKI-xAENoQE
 

evangeloskarp

Παλαιό Μέλος
Εκτός απο το ηχητικό δείγμα μήπως έχετε δημιουργήσει και site ; .
Για να πάρουμε και ένα δείγμα με φωτογραφίες από τον χώρο!
 
Ο Χρίστος έχει εξαιρετικό στούντιο και είναι αριστος γνώστης και της ηχοληψίας!!! Ειναι επίσης εξαιρετικός ψάλτης και τραγουδάει και περίφημα!! Δεν ειναι τυχαια και η αδυναμία που του έχει ο δασκαλός του και φίλος Αχιλλέας Χαλδαιάκης!!
Καλές ηχογραφήσεις Χρίστο!!
 

evangeloskarp

Παλαιό Μέλος

Ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση .
Site έχει δημιουργηθεί αλλά δεν έχουν αναρτηθεί εικόνες του χώρου.
Χρειάζονται και κάποιες άλλες γενικές πληροφορίες για το στούντιο πχ χωρητικότητα χώρου ηχογραφήσεων (μπορεί ένας πολυμελής βυζαντινός χορός να ηχογραφήσει; ).
Όσον αναφορά τις ενορχηστρώσεις γίνονται με κάποια sound effects; η με φυσικό ήχο πχ πιανο,ντραμς κλπ.
Οι φωτογραφίες θα ήταν αποκαλυπτικές στα όσα ανέφερα .
 

modestouchr

Νέο μέλος
Καλησπέρα και ευχαριστώ για το ενδιαφέρον! Ο χώρος του στούντιο είναι αναλόγως μικρός, δηλαδή μέχρι μια χορωδία 10 ατόμων μπορεί να την πάρει, έχοντας και μια άνεση, να μη στριμώχνονται. Ηχογράφησα και 17 άτομα στο στούντιο, αλλά ήταν λίγο στριμωγμένοι. Για μεγαλύτερες ηχογραφήσεις, προτιμώ σε ναούς για να υπάρχει και η όλη αισθητική στον ήχο. Οι ενορχηστρώσεις γίνονται και με τους δυο τρόπους. Και αναλογικά και ψηφιακά! Αν θέλετε και άλλες πληροφορίες μπορείτε να με καλέσετε στο 6989800351!

Ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση .
Site έχει δημιουργηθεί αλλά δεν έχουν αναρτηθεί εικόνες του χώρου.
Χρειάζονται και κάποιες άλλες γενικές πληροφορίες για το στούντιο πχ χωρητικότητα χώρου ηχογραφήσεων (μπορεί ένας πολυμελής βυζαντινός χορός να ηχογραφήσει; ).
Όσον αναφορά τις ενορχηστρώσεις γίνονται με κάποια sound effects; η με φυσικό ήχο πχ πιανο,ντραμς κλπ.
Οι φωτογραφίες θα ήταν αποκαλυπτικές στα όσα ανέφερα .
 
Last edited by a moderator:

modestouchr

Νέο μέλος
Πρωτοψάλτη μου σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!!!!

Ο Χρίστος έχει εξαιρετικό στούντιο και είναι αριστος γνώστης και της ηχοληψίας!!! Ειναι επίσης εξαιρετικός ψάλτης και τραγουδάει και περίφημα!! Δεν ειναι τυχαια και η αδυναμία που του έχει ο δασκαλός του και φίλος Αχιλλέας Χαλδαιάκης!!
Καλές ηχογραφήσεις Χρίστο!!
 
Last edited by a moderator:
Χρίστο μου αλήθειες λέω!! Και μάρτυς μου και ο Αχιλλέας!! Εύχομαι τα καλύτερα!!!! Τα φιλιά μου στην δασκάλα σου όταν πας Λεμεσό!!
Και τα σέβη μου στον Gou Tou Pou!!!
 
Last edited:
Top