Προστασία εισοδήματος για ιεροψάλτες

Δημήτριος Η.Κατσικλής

Δημήτριος Ηλ. Κατσικλής
Αγαπητοί συνάδελφοι χαίρετε

Κατά την διάρκεια της διακονίας μου στα αναλόγια των Αθηνών έζησα την πραγματικότητα του βιοπορισμού μονό από το αναλόγιο αφενός και αφετέρου της οικονομικής στενότητας που δημιουργήθηκε όταν για λογούς ασθένειας δεν ήμουν σε θέση να ψάλλω.

Τα τελευταία 2 χρόνια σπουδάζω στο Ινστιτούτο Χρηματοοικονομικών Σπουδών (γνωστό ως « Ι.ΧΟ.Σ.») και είμαι ασφαλιστικός σύμβουλος.

Κατά την διάρκεια των σπουδών μου λοιπόν ανακάλυψα ένα προϊόν ασφαλιστικής εταιρείας που μου έδωσε τη λύση στο άγχος που θα μου δημιουργούσε μια τυχόν ασθένεια κόπωση στη φωνή μου ξανά.

Μια λύση κατά την οποία πλέον σε όποια περίπτωση ασθενείας μου καταβάλετε εύκολα ο μισθός μου από την αποδεδειγμένα εγγυημένη ασφαλιστική εταιρία που με καλύπτει.

Μοιράστηκα αυτή την λαμπρή ανακάλυψη και με άλλους γνωστούς μου και συναδέλφους εφαρμόζοντας την πρώτα εγώ.

Είδα μεγάλη ικανοποίηση και ανακούφιση στα πρόσωπα ανθρώπων που το αναλόγιο είναι το κύριο τους επάγγελμα.

Αυτή την ανακάλυψη ήθελα με πολύ χαρά να μοιραστώ και μαζί σας ,εδώ στο δικό μας φόρουμ.

Θα περιμένω με χαρά να τη δημιουργία μιας νέας μελέτης στις δικές σας ανάγκες χωρίς αυτό να κοστίσει κάτι.

Το τηλέφωνο μου είναι :6970150940

Καλό νέο εκκλησιαστικό έτος

Δημήτριος Ηλ. Κατσικλής
Λαμπαδάριος Ι. Μ. Ασωμάτων Πετράκη

 
Top