Πλήρωση θέσεως δεξιού ιεροψάλτη

siskos sotirios

Νέο μέλος
Έναρξη διαδικασίας για την πλήρωση θέσεως δεξιού ιεροψάλτη στον Ι. Ν. Κυρίλλου & Μεθοδίου Θεσσαλονίκης
Καλησπέρα κε Λευκοπουλε. 1 1/2 μήνα μετά την κοινοποίηση της προκήρυξης στον Σεβασμιότατο , την αναρτήσατε σήμερα στο ιστολόγιο και δεν έχω καταλάβει πότε ξεκινάει η διαδικασία πλήρωσης της θέσης. Ξεκίνησε στις 7/6 ή σήμερα; Αν η έναρξη ήταν 7/6 γιατί εμείς το μαθαίνουμε σήμερα; αν εγκρίθηκε σήμερα από τον μητροπολίτη και αρχίζει η διαδικασία , που είναι οι λεπτομέρειες αυτής; Ευχαριστώ
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Καλησπέρα κε Λευκοπουλε. 1 1/2 μήνα μετά την κοινοποίηση της προκήρυξης στον Σεβασμιότατο , την αναρτήσατε σήμερα στο ιστολόγιο και δεν έχω καταλάβει πότε ξεκινάει η διαδικασία πλήρωσης της θέσης. Ξεκίνησε στις 7/6 ή σήμερα; Αν η έναρξη ήταν 7/6 γιατί εμείς το μαθαίνουμε σήμερα; αν εγκρίθηκε σήμερα από τον μητροπολίτη και αρχίζει η διαδικασία , που είναι οι λεπτομέρειες αυτής; Ευχαριστώ
Φαντάζομαι ότι όταν θα ξεκινήσει, θα ανακοινωθεί. Για περισσότερες λεπτομέρειες, σε κάποιον που το όνομά του αναφέρεται στην ανακοίνωση
 

siskos sotirios

Νέο μέλος
γιατί μάλλον σήμερα έφτασε η είδηση και σ' αυτόν που την αναμεταδίδει. εξυπηρέτηση κάνει, μη του ζητάμε και τα ρέστα!
Έχεις δίκιο συναδερφε. Ευλογείτε. Οι αποριες μου δημιουργούνται από την πηγή και όχι από τον μεσάζοντα
 

giorgosgoudi

Νέο μέλος
Η διαδικασία μπορεί να έχει ξεκινήσει ήδη (και να έχει τελειώσει κιόλας).

Μετά από αυτή την κοινοποίηση ίσως υπάρχει κι άλλη. Απευθύνσου στο ναό μήπως και προλάβεις. Τι άλλο περιμένεις;
 
Top