[Ερώτηση] Πηδάλιον Αστερίου Δεβρελή

Καλησπέρα σας , Ήθελα να ρωτήσω μήπως γνωρίζει κάποιος πόσο κοστίζει κάθε βιβλίο από τη σειρά "Πηδάλιον του Αστερίου Δεβρελή" και αν ναι από που μπορώ να τα προμηθευτώ.

Ευχαριστώ πολύ
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Κατάλογος των βιβλίων και πληροφορίες επικοινωνίας εδώ.
Η τιμή τους είναι αρκετά υψηλή, 50-60 ευρώ το καθένα.
 
Κατάλογος των βιβλίων και πληροφορίες επικοινωνίας εδώ.
Η τιμή τους είναι αρκετά υψηλή, 50-60 ευρώ το καθένα.

Ευχαριστώ πολύ ( όντως πολύ υψηλή η τιμή τους έως και απαγορευτική για ένα φοιτητή όπως εγώ). Να είστε καλά .
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Ευχαριστώ πολύ ( όντως πολύ υψηλή η τιμή τους έως και απαγορευτική για ένα φοιτητή όπως εγώ). Να είστε καλά .

Δεν τον παίρνεις στο τηλέφωνο; Μπορει και να σου χαρίσει κάποιο. Το κάνει κι αυτό.
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Έχω υπόψη μου συγκεκριμένη περίπτωση, που χάρισε καμιά εικοσαριά τόμους από τη Λειτουργία του. Άμα του πεις ότι θέλεις να αγοράσεις ένα, γιατί δεν σηκώνεις οικονομικά περισσότερα, ίσως ... !
 

Nathanargos23

New member
Καλημερα, ψαχνω το βιβλιο, «πηδαλιου βυζαντινης μουσικης, Δοξασταριον» (Αστεριος Δεβρελης) σε pdf
 

Diogenes

Νέο μέλος
Μπορείτε να πάρετε τηλέφωνο τον ίδιον τον κ. Δεβρελή και να αγοράσετε όσα βιβλία θέλετε από τον ίδιο τον κοπιάσαντα. Ας μην τα θέλουμε όλα δωρεάν! (Ας σκεφτόμαστε και λίγο την ηθική πλευρά. Όχι μόνο επειδή είναι νομικό πρόβλημα, αλλά επειδή είναι ηθικό θέμα.😉)
Στην φωτογραφία υπάρχει το τηλέφωνο του σημαντικού και αγαπητού μεγάλου Διδασκάλου.

IMG_3634.jpeg
 
Last edited by a moderator:
Top