Περί εγγραφής νέων μελών

΄Ανάργυρος

Νέο μέλος
Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος περιορισμός όσον αφορά στην εγγραφή νέων μελών στο "Ψαλτολόγιον".
Φίλος, ο οποίος αγαπάει και ασχολείται πάρα πολύ με την Β.Μ. και την Ψαλτική σε όλες τις πτυχές της, προσπαθεί από την Κυριακή να εγγραφεί και δεν το έχει καταφέρει.
 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ27

Νέο μέλος
Και γνωστός μου ιερέας εδώ και μέρες δεν έχει λάβει ακόμα το επιβεβαιωτικό μέιλ ώστε να ολοκληρώσει την εγγραφή του. Τα βήματα έχουν γίνει όλα σωστά (τα έκανα εγώ), δοκιμάσαμε να αλλάξουμε και τη δ/νση ηλ. ταχυδρομείου, ελέγξαμε και τα σπαμ αλλά τίποτα.
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την λήψη (μη αποστολή) μέηλ.
Θα το δει ο Διαχειριστής, ή μάλλον στείλατε μέηλ για μεμονωμένες περιπτώσεις
dimitri@analogion.com
 

΄Ανάργυρος

Νέο μέλος
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την λήψη (μη αποστολή) μέηλ.
Θα το δει ο Διαχειριστής, ή μάλλον στείλατε μέηλ για μεμονωμένες περιπτώσεις
dimitri@analogion.com
Να στείλουμε εμείς ή να το προωθήσουμε σε όσους επιθυμούν αλλά δεν μπορούν να εγγραφούν;
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής
Όσοι δεν μπορούν να ολοκληρώσουν, να του στείλουν μέηλ και του πουν το πρόβλημα, αφού του γράψουν με ποιο όνομα χρήστη (username) προσπαθούν την εγγραφή.
Η εγγραφή έχει γίνει, αλλά δεν λαμβάνουν απάντηση.
Αυτό είναι το πρόβλημα.
Και θα ξεμπλοκάρει την κάθε περίπτωση.


Ας γράψει και ο ίδιος ο @Dimitri ή ας ενεργήσει, όποτε μπορέσει, αφού μην ξεχνάμε ότι εορτάζει...
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Χαιρετώ όλους και βοήθεια ο άγιος Δημήτριος! Όντως έχουμε τεχνικό πρόβλημα με την αποστολή επιβεβαιωτικών emai. Μέχρι να ευκαιρήσω να το επιλύσω, στείλτε μου μήνυμα εδώ και θα το ενεργοποιήσω για σας σε πρώτη ευκαιρία https://analogion.com/forum/index.php?misc/contact/
 

΄Ανάργυρος

Νέο μέλος
Χαιρετώ όλους και βοήθεια ο άγιος Δημήτριος! Όντως έχουμε τεχνικό πρόβλημα με την αποστολή επιβεβαιωτικών emai. Μέχρι να ευκαιρήσω να το επιλύσω, στείλτε μου μήνυμα εδώ και θα το ενεργοποιήσω για σας σε πρώτη ευκαιρία https://analogion.com/forum/index.php?misc/contact/
Αγαπητέ Δημήτρη καλημέρα και χρόνια πολλά για την ονομαστική εορτή σου. Ευχαριστούμε πολύ!!!
 
Top