Πασαπνοάριον - Ήχος Α'

ΑΛΕΞΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

Φωτορεπόρτερ - Οπερατέρ Films Producer
Αγαπητέ Αντώνη ΜΙΧΕΛΟΥΔΑΚΗ σας ευχαριστώ για το σχόλιο πραγματικά με έχει εντυπωσιάσει ο τρόπος που ψέλνουν ορισμένοι συνάδελφοι όπως εσείς με απλό χαρακτήρα ο οποίος νομίζω είναι ο καλύτερος επίσης ο συνάδελφος Χρήστος Τσακίρογλου για το ύφος του και την χρονική του αγωγή με χαμηλούς τόνους όπως και ο αγαπητός Βαγγέλης λιναρδακης
Δεν θέλω να αδικήσω κάποιον από του άλλους αγαπητούς συναδέλφους της σελίδας διότι δεν έχω ακούσει ύμνους τους και βέβαια εάν κάπου είμαι λάθος στην εκτέλεση των ύμνων δεκτή η διόρθωση διότι θα πρέπει να γινόμαστε καλύτεροι στα σημεία που υστερούμαστε
Ανεβάζουμε τους ύμνους για να τους ακούμε να γίνετε και συζήτηση να υπάρχουν απόψεις κτλ
 
Γ

Γεώργιος Κ. Σιαπερόπουλος

Guest
Κύριε Νικολουτσόπουλε, φίλε Αλέξη

πόση αξία έχει μία κατανυκτική ψαλμωδία σε μία ιδιωτική λειτουργία φαίνεται από αυτές τις ηχογραφήσεις. Εδώ φαίνεται ότι ψάλλουμε στον Θεό μας. Πολλές φορές στις επίσημες Κυριακάτικες λειτουργίες ίσως να ξεφεύγουμε από τον στόχο μας και να ψάλλουμε για να δείξουμε την φωνή μας. Συγχαρητήρια.
 

ΑΛΕΞΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

Φωτορεπόρτερ - Οπερατέρ Films Producer
Κύριε Νικολουτσόπουλε, φίλε Αλέξη

πόση αξία έχει μία κατανυκτική ψαλμωδία σε μία ιδιωτική λειτουργία φαίνεται από αυτές τις ηχογραφήσεις. Εδώ φαίνεται ότι ψάλλουμε στον Θεό μας. Πολλές φορές στις επίσημες Κυριακάτικες λειτουργίες ίσως να ξεφεύγουμε από τον στόχο μας και να ψάλλουμε για να δείξουμε την φωνή μας. Συγχαρητήρια.

Νομίζω ότι με αυτή την κουβέντα τα είπες όλα αυτά που πιστεύω και εγώ και εκεί φαίνεται το μεγαλείο της ψυχή σου
 
Top