Πανήγυρις Ι. Ναού Αγ. Κωνσταντίνου & Ελένης Περιστερίου

Π. Δαβίδ

Γενικός συντονιστής
Πανήγυρις Ι. Ναού Αγ. Κωνσταντίνου & Ελένης Κηπουπόλεως Περιστερίου​

20/5/2009 Ώρα 7 μ.μ. Μέγας Εσπερινός.
21/5/2009 Ώρα 7 π.μ. Όρθρος & Αρχιερατική Θ. Λειτουργία.
21/5/2009 Ώρα 7 μ.μ. Μεθέορτος Εσπερινός, Λιτάνευση της Ιεράς Εικόνος και εν συνεχεία παρακλητικός κανών των Αγίων.

Συγκοινωνία: Α13, Β13 (αφετηρία από Ζήνωνος-κάνουν επίσης στάση στο μετρό "Αγ. Αντώνιος").

Στο δεξιό αναλόγιο του ως άνω ναού υπηρετεί ο γράφων.
 

Μ.Β.

Ματθαίος Βλάχος
καλό καιρό να έχει...


υγ
Αναφέρομαι στο σύστημα ψύξης-θέρμανσης του Ναού..
 
Last edited:

Π. Δαβίδ

Γενικός συντονιστής
Το σύστημα ψύξης του ναού δεν χαλάει διότι απλούστατα δεν υπάρχει... :D:D:D Ανοίγουμε όλες τις πόρτες και τα παράθυρα και... έτοιμο! :p
 

mmamais

Μαμάης Μιχάλης
Εγώ συγνώμη, δεν θα έρθω. Έχω μικρό απόδειπνο.
 

souldatos

Στέφανος Σουλδάτος
Ε, μα και εσύ βρε Παναγιώτη!
Μεσοβδόμαδα βρήκατε να το κάνετε το πανηγύρι; :D:D:D
 

Π. Δαβίδ

Γενικός συντονιστής
Ε, μα και εσύ βρε Παναγιώτη!
Μεσοβδόμαδα βρήκατε να το κάνετε το πανηγύρι; :D:D:D

Και σε εποχή που έχω τόση δουλειά; Απαράδεκτο! Τα νοσοκομεία δεν θα πρέπει να ζητούν την κατάθεση προσφορών 1 μήνα πριν την πανήγυρη του ναού που ψάλλω! :p
 

souldatos

Στέφανος Σουλδάτος
Τα νοσοκομεία δεν θα πρέπει να ζητούν την κατάθεση προσφορών 1 μήνα πριν την πανήγυρη του ναού που ψάλλω! :p

Χα χα χα! Και εγώ με νοσοκομεία έχω μπλέξει τελευταία, και συγκεκριμένα με ανταγωνιστές σου. Φτιάξαμε στην εταιρία μια βάση προμηθευτών για το Εθνικό Σύστημα Υγείας της Αγγλίας, όπου θα καταγράφονται όλοι οι προμηθευτές: www.sid4health.nhs.uk.
 

tb---

τσοπάνης
... Θα τιμήσουμε το μέγα γένος των ισοκρατών με την παρουσία μας , χρόνια πολλά ~
 

Π. Δαβίδ

Γενικός συντονιστής
Ευχαριστώ τον αγαπητό Νεκτάριο Σαλάτα για τη "σωματική του παρουσία" στην πανήγυρη και τη βοήθειά του στον Μέγα Εσπερινό και τα λοιπά μέλη του φόρουμ για την πνευματική των παρουσία (σωματική παρουσία άλλων μελών δεν διεπίστωσα! :rolleyes:).

Στην φετεινή πανήγυρη χτυπούσαν τα κινητά τηλέφωνα του εκκλησιάσματος περισσότερο από κάθε άλλη φορά :mad: και χρειάσθηκε να επιστρατεύσω όλη τη βρετανική μου απάθεια & ψυχραιμία. 1-2 ευτράπελα με θέμα κινητά τηλέφωνα (και όχι μόνο) εν καιρώ.
 
Top