Πίνακας περιεχομένων

giorgosgoudi

Νέο μέλος
Από καιρό έχω την απορία γιατί στους πίνακες περιεχομένων κάποια από τα εικονίδια με τα συννεφάκια αριστερά των θεματικών ενοτήτων είναι πορτοκαλί και άλλα γαλάζια. Τα γαλάζια μάλιστα δείχνουν πιο υποτονικά, σαν ανενεργά, σα να μην έχουν για κάποιο λόγο ακόμα γίνει πορτοκαλί. Υπάρχει εξήγηση;
 
Last edited:

evangelos

Ευάγγελος Σολδάτος
Από καιρό έχω την απορία γιατί στους πίνακες περιεχομένων κάποια από τα εικονίδια με τα συννεφάκια αριστερά των θεματικών ενοτήτων είναι πορτοκαλί και άλλα γαλάζια. Τα γαλάζια μάλιστα δείχνουν πιο υποτονικά, σαν ανενεργά, σα να μην έχουν για κάποιο λόγο ακόμα γίνει πορτοκαλί. Υπάρχει εξήγηση;
Όταν σε αυτή την ενότητα έχεις αδιάβαστα μηνύματα τότε είναι πορτοκαλί Αν τα έχεις διαβάσει όλα τότε είναι γαλάζιο
 

giorgosgoudi

Νέο μέλος
Εννοείς να τα έχει διαβάσει ο οποιοσδήποτε, ή κάθε χρήστης βλέπει τι δεν έχει διαβάσει εκείνος;
 

tomasn54

Μέλος
Δεν το είχα προσέξει ποτέ. Ισχύει αυτό που λέει ο Ευάγγελος και εννοείται ότι είναι προσωπικό.
 

giorgosgoudi

Νέο μέλος
Από ότι καταλαβαίνω "αδιάβαστα μηνύματα" υπάρχουν εκεί που ο τίτλος είναι με bold γράμματα και όντως μόλις τα ανοίξω όλα σε μια ενότητα το συννεφάκι γίνεται γαλάζιο. Αλλά τα περισσότερα θέματα είναι non bold χωρίς να τα έχω ανοίξει ποτέ. Και τις ενότητες "παλαιογραφία" και "ψαλτική σε άλλες γλώσσες" μου τις βγάζει γαλάζιες χωρίς να έχω ανοίξει όλα τα θέματα.
 
Last edited:

evangelos

Ευάγγελος Σολδάτος
Ρε μεγάλε, έλεος λίγη παρατηρητικότητα... Ούτε εμάς μας είπε κάποιος τι κάνουν τα συννεφάκια.. ! :geek:
Αν προσέξεις όσα είναι πάνω από μήνα τα έχει γαλάζια.
Η ψαλτική θέλει παρατηρητικότητα, να κολλάμε σε τέτοια ..κι ύστερα θέλουμε να καταλάβουμε αρμονική και παραλλαγή.. Καλά κρασιά! :ROFLMAO::confused::ROFLMAO:
 
Last edited:

evangelos

Ευάγγελος Σολδάτος
Εσυ κι ο Κωσταντής1 μας έχετε κάψει τον εγκέφαλο, συνεννοημένοι είσαστε; :p:D:ROFLMAO::p
 
Top