Νικάκης Γεώργιος: Καλοφωνικός ειρμός «Τον Ποιμένα των προβάτων» (Δ. Ι.) Ήχος α΄.

Τσακιτζής

Παλαιό Μέλος
Ανεβάζω τον Καλλοφωνικό " Τον Ποιμένα των προβάτων " σε Α΄. Ήχο δικής μου συνθέσεως, τον οποίον ψάλλει ο μαθητής μου Γεώργιος Νικάκης.
Παρακαλώ τους Συντονιστάς, να ανοίξουν μερίδα στους Ιεροψάλτες, όπου θα ανεβάζει κατά καιρούς ο ίδιος.
 

Attachments

  • Τον Ποιμένα των προβάτων.pdf
    2.3 MB · Views: 119
  • ΤΟΝ ΠΟΙΜΕΝΑ ΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΗΧΟΣ Α΄.mp3
    11.4 MB · Views: 168

Μανώλης Παπαδάκης

Πρωτοψάλτης Ι.Ν. Αγίου Γεωργίου Εξω Μουλιανών
Πολύ καλός ιεροψάλτης ο κ.Νικάκης, αξίζει να χει την μερίδα του στους Ιεροψάλτες.
 

mmamais

Μαμάης Μιχάλης
Χωρίς να θέλω να γλύψω τον κ. Ιωαννίδη, και χωρίς να κρίνω αν είναι καλός, ο κάθε συνάδελφος ψάλτης, είναι μαγκιά να ανεβάζει κανείς ηχογραφήσεις του, και ιδίως ηχογραφήσεις μαθητών του, χωρίς να φοβάται μην εκτεθεί.

ΥΓ. Οι θεωρούντες ότι έχουν ταπείνωση.....ανεβάστε καμμια ηχογράφησή σας. Θα σας κρίνουμε και θα ταπεινωθείτε.
 

karastamatis ioannis

Ιωάννης Καρασταμάτης
Χωρίς να θέλω να γλύψω τον κ. Ιωαννίδη, και χωρίς να κρίνω αν είναι καλός, ο κάθε συνάδελφος ψάλτης, είναι μαγκιά να ανεβάζει κανείς ηχογραφήσεις του, και ιδίως ηχογραφήσεις μαθητών του, χωρίς να φοβάται μην εκτεθεί.

ΥΓ. Οι θεωρούντες ότι έχουν ταπείνωση.....ανεβάστε καμμια ηχογράφησή σας. Θα σας κρίνουμε και θα ταπεινωθείτε.

Επισης πιστευω οτι τουλαχιστον εδω μεσα, κατι αναλογο δεν εχει ξαναγινει.
 

agrovas

Βασίλης Αγροκώστας
Ανεβάζω τον Καλλοφωνικό " Τον Ποιμένα των προβάτων " σε Α΄. Ήχο δικής μου συνθέσεως, τον οποίον ψάλλει ο μαθητής μου Γεώργιος Νικάκης.
Παρακαλώ τους Συντονιστάς, να ανοίξουν μερίδα στους Ιεροψάλτες, όπου θα ανεβάζει κατά καιρούς ο ίδιος.

Συγχαρητήρια κυρ. Δημήτρη τόσο για τη σύνθεση όσο και για τους μαθητές σας!
 
Top