Νέον Ἀναστασιματάριον (Δ. Ἠλιόπουλος - Σπ. Παυλάκης)

nektar

νεοαρχάριος
Σχετικῶς μὲ τὸ Νέον Ἀναστασιματάριον,
ἐπιμέλεια ἐκδόσεως: Διονύσιος Ἠλιόπουλος & Σπυρίδων Παυλάκης

ἐκδ. Α (2006), Β (2009). ἀρ. σελ. 632. πληροφορίες ἐδῶ.

Γιὰ ὅσους ἔχουν τὴν α΄ ἔκδοση δίχως τὰ παροράματα, ἰδοὺ συνημμένως.
Φυσικὰ στὴν β΄ ἔκδοση ἔχουν διορθωθεῖ.
 

Attachments

  • paroramata.tif
    411.2 KB · Views: 783
Last edited by a moderator:

dimskrekas

Δημήτρης Σκρέκας
Μετά...

Μακάρι.. Μήπως θα μπορούσατε να μας παραθέσετε κ τεκμήριο της αρχικής σελίδας με τα ᾽᾽συνοπτικά᾽᾽ ευλογητάρια; Θα ήταν ευχής έργο...
 

billybo

Νέο μέλος
Χριστός Ανέστη!!!!
Προσπαθώ να βρω το νέο Αναστασηματάριο του κυρίου Ηλιόπουλου σε ηλεκτρονική μορφή (pdf). Αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει
Με εκτίμηση
 
Καλησπέρα ψάχνω το νέο αναστασιματάριον σε ψηφιακή μορφή δίνετε μια φωτογραφία για καλύτερη συνεννόηση. Ευχαριστώ προκαταβολικά.

anasxejbig.jpg
 

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΑΝΙΗΛ

Παλαιό Μέλος
Καλησπέρα ψάχνω το νέο αναστασιματάριον σε ψηφιακή μορφή δίνετε μια φωτογραφία για καλύτερη συνεννόηση. Ευχαριστώ προκαταβολικά.

anasxejbig.jpg
Αγαπητε Παντελεημων Ν. Το βιβλιο εχει δικαιωματα ειναι νεα εκδοση και οι συγγραφεις ειναι εδω στην Αθηνα και εχουν τα δικαιωματα..Πωλειτε σε βιβλιοπωλεια σε τιμη των 25 ευρω..Δεν ειναι πρεπων να ζητατε ν ανεβει το συγκριμενο βιβλιο νομιζω...Και το μυνημα σας επρεπε να εχει διαγραφει απο την στιγμη που εγγραφει δηλαδη πριν 6 ωρες σχεδον
 

dimkat

Παλαιό μέλος
Καλησπέρα ψάχνω το νέο αναστασιματάριον σε ψηφιακή μορφή δίνετε μια φωτογραφία για καλύτερη συνεννόηση. Ευχαριστώ προκαταβολικά.

anasxejbig.jpg

Το θέλω κι εγώ σε pdf οπωσδήποτε με περιεχόμενα. Α θέλω οποίος μου το στείλει να μου στείλει και 30€ που χρειάζομαι κι ενα φρεντο εσπρέσο μέτριο..
 
Top